25cm 50/60Hz USB HDMI 1080P VGA Машки адаптер за Женската Видео Конвертор Адаптер Кабел за PC DVD HDTV Поддршка Аналогни Видео

25cm 50/60Hz USB HDMI 1080P VGA Машки адаптер за Женската Видео Конвертор Адаптер Кабел за PC DVD HDTV Поддршка Аналогни Видео

41 %

DEN 130.00

DEN 220.80

Свеж

Во магацинот


USB HDMI 1080 P Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел за PC DVD HDTV
.Топла продажба на високо квалитетни HDMI VGA адаптерот.
.Бела боја и 18 см, должина на кабел, доволно долго.
.3 дена, време на испорака, краток обработка на време, брза испорака.
Карактеристики :
1.100% Сосема нов и висок квалитет!
2.HDMI влез за да VGA излез адаптер е најзгодно и економично решение за поврзување на вашите HDMI уреди на вашиот VGA монитори или проектори.
3.Нашите HDMI машки VGA женски адаптер има вграден-во активна IC чип за да се постигне подобра компатибилност.
Спецификации :
Боја : Бела
Текст : HDMI Машки
Излез : VGA Женски
Поддржани Резолуции : 480i/480p/576i/576p/
800x600/720i/720p/1280 x 1024/1600x1200/1080i/1080p
Поддршка аналоген видео излез до UXGA и 1080p со 10-битен DAC
Компресирани аудио, како што се DTS Digital, Dolby Digital (Вклучува : DTS-HD и Dolby True HD)
Вертикална Фреквенција на Опсегот : 50/60 Hz
Во Согласност со HDCP : HDCP 1.2
Аудио Поддршка : Никој
Вкупна Должина : 25cm
1 x HDMI Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер

USB Тип: Стандард
Употреба: компјутер
Пакет: Пакет 1
Бренд Име: ALLOYSEED
Уверение: CE ВАЛУТНА
Број На Модел На: HDMI Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер
Пакет: No
Објектот: hdmi vga адаптерот
боја: Бела
Компатибилен: За Компјутер Лаптоп DVD
Должина на кабел: 18 cm
Во Согласност со HDCP: HDCP1.0/1.1/1.2 HDMI1.2/1.3/1.4
HDMI Видео Текст Формат: 480i/576i/480p/576p/1080i/1080p/60HZ
VGA Излез Резолуција: 640*480/800*600/1024*768/1280*720/1280*768/1280*800/1280*1024/1360*768
забелешка: Само HDMI VGA, VGA не Може да се Претвори HDMI

Додатоци на производи

5pcs/многу Двојно Страна Цртан филм USB Кабел Заштитник слушалки линија saver За телефонска линија за полнење кабел за податоци Свеж Со попуст
1.4 М 2.9 М VGA Кабел со HDB15 Машки да HDB15 Машки конектор За pc ТВ Адаптер Конвертор Свеж Со попуст
1.4 М 2.9 М VGA Кабел со HDB15 Машки да HDB15 Машки конектор За pc ТВ Адаптер Конвертор

1.4 М 2.9 М VGA Кабел со HDB15 Машки да HDB15 Машки конектор За pc ТВ Адаптер КонверторОпис : Погоден : за CRT / LCD монит

DEN 142.00 202.08
AIXXCO HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез ConverterSplitter Адаптер со Енергија Адаптер Свеж
AIXXCO HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L/R Аналоген Излез ConverterSplitter Адаптер со Енергија Адаптер

AIXXCO HDMI Аудио Extractor Splitter да SPDIF РКА Стерео L / R Аналоген Излез Converter Splitter Адаптер со Енергија АдаптерКаракт

DEN 1007.52
WinAqum Професионално Ниво HDMI Тип Кабел HDMI Стандард М/М 4k 3D Линија 1.8 m 3m 5m 8m 10m 15 милиони 20 милиони WA-HD-6012/6013 Свеж Со попуст
WinAqum Професионално Ниво HDMI Тип Кабел HDMI Стандард М/М 4k 3D Линија 1.8 m 3m 5m 8m 10m 15 милиони 20 милиони WA-HD-6012/6013

Win Aqum Професионално Ниво HDMI Тип Кабел M / M Рамен стил Само, Круг стил распродадени (не го изберете)ПРОИЗВО

DEN 857.00 911.52
10PCS Малку Желка Модел на Слушалка Слушалки Winder Кабел Силикони Кабелот Држач За Iphone, samsung Телефон носителот стојат Свеж Со попуст
FPV Мини HDMI Тип C Connector До & Долу Аглеста 90 степени Машки Женски FPV HDMI за FPV HDTV Multicopter Воздушна Фотографија Свеж
FPV Мини HDMI Тип C Connector До & Долу Аглеста 90 степени Машки Женски FPV HDMI за FPV HDTV Multicopter Воздушна Фотографија

SKU : CN017CYFPV Мини HDMI Тип В Машки Конектор До Аглеста 90 степени за FPV HDTV Multicopter Воздушна ФотографијаСе работи

DEN 168.00
1080P 4K*2К HDMI Extender Repeater 3D HDMI Адаптер Сигнал Засилувач Бустер 4.95 Gbps Над Сигнал HDTV AH131+ HDMI Extender Свеж Со попуст
1080P 4K*2К HDMI Extender Repeater 3D HDMI Адаптер Сигнал Засилувач Бустер 4.95 Gbps Над Сигнал HDTV AH131+ HDMI Extender

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!HDMI Repeater е главно се користи за поддршка на HDMI Сигнал долг

DEN 144.00 177.12
Микро HDMI да HDMI Кабел 3ft 1m1.5m 2m 3m 3D 4K*2К Машко-Машки Висока Премија позлатени HDMI Адаптер за Телефонски Таблета HDTV Свеж Со попуст
Црна DC моќност приклучок USB конвертирате до 5.5*2,5 mm/DC 5525 L Форма Џек 5.5 мм x 2,5 mm 5.5x2.5mm Лактот десен агол полнење Свеж
U-форма 3.5 mm Стерео Splitter Аудио Слушалка Слушалки + Микрофон Адаптер Висок Квалитет за паметен Телефон Мобилен Телефон Свеж Со попуст
LNYUELEC 1m 3ft 1.5 m 2m 3m 5m HDMI да MICRO HDMI Кабел од Типот D за Типот А - 1080p Full HD 1.4 V Свеж Со попуст
LNYUELEC 1m 3ft 1.5 m 2m 3m 5m HDMI да MICRO HDMI Кабел од Типот D за Типот А - 1080p Full HD 1.4 V

32 AWG MIcroHDMI (Тип D) да HDMI (Тип А) Кабелтрговија на големо 100pcs / lot1m MICRO HDMI да HDMI кабел со Ethernet Злато Позлатен за

DEN 35.00 43.20
DZLST ДП Машки да HDMI Женски Кабел Адаптер од 1080P Конвертор Адаптер Кабел за КОМПЈУТЕР Екран Лаптоп, лцд Проектор HD Аудио Свеж Со попуст
Најновите 5 Компјутери Micro USB на USB 2.0 Стигнале Податоци Sync Држачи за Полнење Кабел за Кабелот Свеж Со попуст
Најновите 5 Компјутери Micro USB на USB 2.0 Стигнале Податоци Sync Држачи за Полнење Кабел за Кабелот

Материјал : Пластични, МеталниБоја : ЦрнаКарактеристики : 1.Синхронизирајте го вашиот телефон со било ко

DEN 146.00 184.80
МЦА - Hdmi лактот адаптер Свеж Со попуст
МЦА - Hdmi лактот адаптер

12510 Препорачувам За 100% сосема нов и висок квалитет поврзете 2 HDMI кабли HDMI 90 степени Адаптер поддршка plug and

DEN 39.00 59.04
2 парчиња Микро USB Машки Plug да Мини USB Женски Конвертор Телефон полнење за Пренос на Податоци Адаптер Приклучок за MP3 Андроид Свеж Со попуст
USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Кабел со Панел Планината Завртка дупка заклучување конектор адаптер кабелот за напојување Свеж Со попуст
HDMI да HDMI & Optical SPDIF+РКА L/R 4K Аудио Конвертор Splitter HD Дисплеј Аудио Дигитални да Аналогни Адаптер за НАС/ЕУ Приклучок Свеж Со попуст
HDMI Да HDMI Кабел Машки да Машки Конектор 1M 1.5 M 2M 3M 5M 10M Рамен Cabo HDMI 1 2 3 5 10 Метри 3ft 5ft 10ft Црвена / виолетова Свеж
HDMI Да HDMI Кабел Машки да Машки Конектор 1M 1.5 M 2M 3M 5M 10M Рамен Cabo HDMI 1 2 3 5 10 Метри 3ft 5ft 10ft Црвена / виолетова

1 Жица спецификации : UL20276 (1 / 0.254 ТА1 P+AL+M)5+[1 / 0.254 ТА4 C +D(1 / 0.254 ТА)+АЛ]1 P OD=4.014.6 mm 2 Боја : Црвена и виолетова 3...

DEN 384.00
Antirr бренд Алуминиум Допир ID Home Копчето Налепница за iPhone 7/6S/6 7/6S/6 Плус SE/5S со Отпечаток Идентификација Функција Свеж Со попуст
AIXXCO Мини HDMI 2.0 Repeater Extender Пренос Поддршка 3D Формати 1080P 4Kx2K@60HZ HDCP 2.2 EDID пропусен Опсег До 18Gbps Свеж
Бела DC Моќност кабел USB Приклучок За DC 4.0*1.7 4.0*1.7 мм 4.0 mm x 1.7 мм 4.0x1.7mm Џек Десен Агол Лактот L форма полнење Свеж
Бела DC Моќност кабел USB Приклучок За DC 4.0*1.7 4.0*1.7 мм 4.0 mm x 1.7 мм 4.0x1.7mm Џек Десен Агол Лактот L форма полнење

Бела DC моќност USB приклучок за DC 4.0 mm x 1.7 мм 5 Volt DC 4.0x1.7mm Десен Агол Барел Џек полнење Моќ Кабел за полнење 2pi

DEN 38.40
4pcs/многу Шарени Кабел Winder Жица Организатор Кабел Слушалка Држачот за Врвца за Управување со Заштитник за iPhone, Samsung, Свеж Со попуст
ANNNWZZD HDMI Да Мини HDMI Податоци Линија Кабел V1.4 Златни Позлатен Приклучок 1080P 3D Видео Сигнал на Пренос За Таблет КОМПЈУТЕР, Свеж Со попуст
Mayitr 1pc 15-Pin Под-D VGA SVGA до ТВ РКА S-Video Кабел Висок Квалитет VGA да РКА S Видео Адаптер Конвертор-Кабел Свеж Со попуст
Mayitr 1pc 15-Pin Под-D VGA SVGA до ТВ РКА S-Video Кабел Висок Квалитет VGA да РКА S Видео Адаптер Конвертор-Кабел

EA0003008Спецификација : 100% Сосема НовКонектор : СубD VGA 15 pin Машки да го SVideo Мини Din 4 pin Женски и РКА ЏекСтандар

DEN 69.00 86.40
Micro USB на USB2.0 Keychain Продолжување OTG Кабелот за Податоци со USB Флеш Диск Адаптер за Повикување Синџир Прстен OTG Конвертор Свеж Со попуст
3GbIT 7 Pin 0.5 M HDD Serial ATA SATA Машки да ESATA Женски Конвертор Кабел за Податоци SATA Кабел за Продолжување Кабелот за Свеж Со попуст
3GbIT 7 Pin 0.5 M HDD Serial ATA SATA Машки да ESATA Женски Конвертор Кабел за Податоци SATA Кабел за Продолжување Кабелот за

7 Pin 0.5 m HDD SATA Машки да ESATA Женски Кабел Конвертор SATA Продолжување Кабелот за PC Esata Хард Диск100% Сосема нов и

DEN 38.00 47.52
Црна HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел hdmi vga За PC DVD Свеж
Црна HDMI 1080P Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел hdmi vga За PC DVD

Црна HDMI 1080 P Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел за микро hdmi vga За PC DVDОпис На Производот : Мала т

DEN 123.84
Новиот USB 2.0 на Двоен 2 Micro USB 2.0 Машки Y Splitter Податоци Држачи за Кабел Кабелот 0.2 M/0.65 FT / 1M/3FT Црна/Бела Свеж Со попуст
Новиот USB 2.0 на Двоен 2 Micro USB 2.0 Машки Y Splitter Податоци Држачи за Кабел Кабелот 0.2 M/0.65 FT / 1M/3FT Црна/Бела

CP0013043Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирањ

DEN 58.00 96.96