Три парче Костим 2018 Децата Јагода Бикини Девојка Beachwear Девојки Бикини Сплит Костим за капење бебе девојки Спа костим за капење, со Капа

Три парче Костим 2018 Децата Јагода Бикини Девојка Beachwear Девојки Бикини Сплит Костим за капење бебе девојки Спа костим за

8 %

DEN 526.00

DEN 571.20

Свеж

Во магацинот


Големина
Погоден висина
Тежина
Половината*2
2 T
80-90cm
10 KG
23-26cm
3 T
90-100cm
12.5 GK
24-27cm
4 T
100-110cm
15 GK
25-28cm
5 T
110-115cm
17.5 GK
26-29cm
6 T
115-125cm
20 GK
27-30cm

Големина: 2T, 3T, 4T, 5T, 6T
Тип На Објект: две парчиња
Спорт Тип: ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип: Флорални
Пол: Девојки
Бренд Име: SLGADEN
Материјал: Памук,Полиестер
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На: 068
Одделот За Името: Деца

Додатоци на производи

2017 Нови Девојки Се Подели На Два Парче Костими За Капење Бебе Девојки Тесни Еластична Лента Бански Biquini Infantil Бански Свеж Со попуст
2018 Симпатична Дете Бикини костим за капење, бански костим за капење за деца бебе Biquini деца костими за капење на плажа Бебе Свеж Со попуст
момче девојка костим за капење, долг ракав Деца Пливање Осип Guard едно парче нуркање костум UPF50+ 90cm - 140cm розова боја Свеж Со попуст
2017 нови пурпурна сирена девојка костими за капење бебе деца бански biquini infantil бански костуми perfect бикини деца костими Свеж Со попуст