3 во 1 Коса Виткање Машина Конус +Цилиндрични Замена Виткање Стапче Електрични Керамички Влакна Curlers Ролки DIY Коса Стил Железо

3 во 1 Коса Виткање Машина Конус +Цилиндрични Замена Виткање Стапче Електрични Керамички Влакна Curlers Ролки DIY Коса Стил

41 %

DEN 1303.00

DEN 2208.00

Свеж

Во магацинот


HS54 3 Делови на Косата Curler Поставите Виткање Железо На Стапче Меѓусебно 3 во 1 Турмалин Коса Curlers Ролки Електрични Коса Curler Жена HS54_41 Функција : Во кратко време, тоа може да се направи на различни мода моделирање. Температурата може да се прилагоди, најмалку 180 степени, највисок 210 степени. 360-степен ротирачки кабелот за напојување (меѓународен стандарден линија core), за да се спречи ликвидација. Технологијата на сликање е многу добар, на површина е мазна и сјајна, значајни одделение. Спецификација : Тип : Коса curler Моќ : 85 W Напон : 100-240 V Фрекфенција : 50/60 HZ Применливи коса : Сува Температура : Најниска 180 Степен C Највисок 210 Степен C Температура прилагодување : 2 датотеки коефициент на Топлинска спроводливост материјал : Турмалин керамички Керамички барел дијаметар : 09-19mm / 19-19mm / 20-25мм / 25-25мм/ 32-32-милиметри должина : 35.5 cm Оптимално обликување време : 1-2min Кабел Линија Должина : 2.5 m Тежина : 522g Боја : Роуз / Црна Забелешка : Не ја покривајте коса curlers, со цел да се избегне висока температура штета на внатрешна оригинална Кога ја користите коса curler, може да не чувајте запаливи материјали, термички чувствителни објекти. Не користете го во купатило, или се става во вода или било каква течност, за да се избегне електричен удар и други несреќи. Пакет Содржина :
1 x 3-во-1 Коса curler
1 x Ракавица
1 x упатство(англиски)

боја: црна, розова
Големина: 3 in 1
Извор На Енергија: Електричен
Применливи коса: Сува
Материјал: Челик
Max. температура: 210 °C
Термостат На Вредноста Сегменти: Други
Дијаметар на термички проводник: 21-30 mm
сертификација: CE
Животен век на термална плоча/лента: 10,000-20,000 пати
Димензии На Греење Плоча: Други
Бренд Име: CkeyiN
Број На Модел На: HS54
Материјал на термална плоча/лента: Турмалин керамички
моќност: 40W-59W
Тип: Мултифункционален curler/straightener
температурата контролер: knob
Мин. температура: 160 °C
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање: 360° Rotatable
Стоковните Квалитет, Сертификација: CE
Напон: 100-240v (Dual voltage)
Материјал: .
Приклучокот стандард: Евра

Додатоци на производи

Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова Свеж
Kemei КМ-585 Седум во едно мулти-функција фен Виолетова

ПРИТИСНИ копче за пуштање за замена на делови, интерфејс користи ротирачки дизајн, кои ќе ви помогнат че

DEN 1435.20
висок квалитет на Возрасни Деца Neti Тенџере Стандард Носната Носот се Мијат Јога Detox Синус Алергии Олеснување Исплакнете Свеж Со попуст
HTG Професионални Коса Straightener Рамна Коса Железо Негативни ЈОНИ Infrared Коса Straightener Коса straighting Железо LCD Свеж Со попуст
HTG Професионални Коса Straightener Рамна Коса Железо Негативни ЈОНИ Infrared Коса Straightener Коса straighting Железо LCD

Професионални Инфраред и lonic Коса Straightener★Продолжен Плоча големина на 100mm(L) X 25мм(W)★Револуционерна Инфр

DEN 1440.00 2399.52
Професионален Фен За Коса Машина 3 Во 1 Мултифункционален Косата Алатки Фен Про Коса Curler Straightener Фен Чешел Четка Свеж Со попуст
TOUCHBeauty Лице-Чистење со Четка Осцилирачки со PBT Четка Главата, 2 изборни работни брзини батеријата лицето четка ТБ-1487 Свеж Со попуст
Професионални Коса Curler Железо Ролки Керамички Виткање на Косата Песна Стапче LCD Дисплеј Коса Кадрава Железо Поколеба Моден Свеж Со попуст
2 парчиња Коса Clipper Сечилото Коса Тример Главата Нерѓосувачки Челик Нож Одговараат за Kemei КМ-605 и KAIRUI HC-001 Перат Свеж
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers Свеж Со попуст
Професионални Коса curler мажите виткање железо коса стапови ultrafine став 9mm deepwave виткање на косата се држиме curlers

Сите Налози оригиналната Кутија! Функција : Постојат 6брзински прилагодлива температура, може да според

DEN 1009.00 1108.80
Kissbeauty 7mm Виткање на Косата Железо Прирачник Ротирачки Виткање Железо Коса Curler Децата Мажите Мали Кадрици Коса Железо Свеж Со попуст
RIWA Контрола на Температурата Професионални Коса Straightener Керамички Curler Коса, Пегла на Пареа Зацврстување Плоча Алатка Свеж Со попуст
CkeyiN Професионални Коса Straightener Бранови Железо 220V-240V Брзо Рамен Зацврстување Брановидни Железо Коса Салон Стил Алатки Свеж Со попуст
2017 Вистински Црна Керамички Виткање На Косата Железо Бран Машина Про Спирала Curlers Ролки Стапче Стил Алатки Lcd Фризерски Свеж Со попуст
Kemei 6 во 1 Коса Тример Титаниум Коса Clipper Електрични Хлапак Брада Тример Мажите Стил Алатки за Бричење Машина 100-240v Свеж Со попуст
LED Двојна Употреба Коса straightener Curler Професионални Рамен железо Виткање на Косата Железо Керамички Брзо Греење Коса Свеж Со попуст
Високо Квалитетна Професионална 110-220V Виткање на Косата Железо Керамички Тројно Барел Коса Curler Коса Поколеба Стил Алатки Свеж Со попуст
Про Автоматско Титаниум Коса Curler Губење на Косата Styler Алатки Turling Железо Напон Со LCD Екранот ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Свеж Со попуст
NuMe Професионални Пареа Straighteners брзо губење на straightener Керамички Пареа Рамен Железо Коса Зацврстување Железо За Свеж Со попуст
NuMe Професионални Пареа Straighteners брзо губење на straightener Керамички Пареа Рамен Железо Коса Зацврстување Железо За

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информа

DEN 1905.00 3341.76
2017 Нови Продажба Професионална Керамичка Коса Curler Железо Виткање Стапче Ролки Поколеба Стил Алатки Styler Брз Топлина Електрична Свеж Со попуст
Kissbeauty Пареа Коса Straightener Рамна Коса Железо Турмалин Керамички Пареа Коса Зацврстување Песна За Нега На Коса Стил Алатки Свеж Со попуст
Брановидни Виткање Песна Коса Chapinha Straightener Crimper Меки Мали Бранови Коса Curlers Пченка Плоча Перм Треска Стил Алатки Свеж Со попуст
Codace Вода Комора Резервоарот За Пареа Коса Straightener, Argan Масло За Вбризгување На Резервоарот Пареа Рамен Железо Замена Свеж Со попуст