мини LED светлото на рефлекторите 3W Приказ светла декорирани универзална ротирачки вино кабинет екранот кабинет 360 степени прилагодливи

мини LED светлото на рефлекторите 3W Приказ светла декорирани универзална ротирачки вино кабинет екранот кабинет 360 степени

10 %

DEN 1032.00

DEN 1147.20

Свеж

Во магацинот

Спецификација Бренд име : LED светлото на рефлекторите име на Производ : Мала големина LED светлото на рефлекторите Моќ : 3 W Влезен напон : Постојан струја AC85-265 V 50-60 Hz luminious : 280 LM Материјал : Алуминиум Боја : Топло бела 3000 K, 6000 K белата Димензија : D20*38*30мм Возачот големина : L40*W27*H20mm Инсталација : Површината монтирани Тело боја : Сребро или Црна ве Молиме оставете порака што сакате Сребро или Црно, во спротивно, ние ќе го испрати во сребро.

Емитуваат Боја: Сина, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Боја На Каросеријата: Црна, Сребрена
Тип На Објект: Вниманието
Напон: 220V,90-260V,110V
Заврши: Полиран Челик
Број На Модел На: LED Рефлектори Мини led таванот Надолу осветлување
сертификација: CE,RoHS
Тело Материјал: Алуминиум
Примена: Бања
Употреба: Како Комерцијални Осветлување во cabient или за трофеи
Моќ Толеранција: 1%
Wattage: 0-5W
Извор На Светлина: LED Светилки
База Тип: Оптоварување
Е Светилки Вклучени: Yes
Број на LED Чип: 1 buc
Е dimmable: No
Материјал: Алуминиум
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Макс Агол На Ротација: 60°
Боја На Каросеријата: Црна СРЕБРО.
Примена: Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Студија, Постелнина Соба, Бања
Карактеристики: Мини Led светлото на рефлекторите за кабинетот светлина
Име: LED Место светло Накит контра светло мали

Додатоци на производи

LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски Свеж Со попуст
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
гроздобер Таванот Светла за живеење спалната соба foyer модерна таванот светилка индустриски црно бела lamparas де techo тела Свеж Со попуст
5 Грб модерната класична кристал лустерот lustres de cristal лустерот тавански светилки светла фабрика за директна продажба Свеж Со попуст
6W 12W 18W Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Свеж Со попуст
Horsten Минимализам Модерната LED Таванот Светла Креативни Акрилик Алуминиум Таванот Светилка За Дневна Соба и Спалната соба Свеж Со попуст
Пост Модерна Жител Злато Led Три Pendant Светлина Foyer Led Триаголник Виси Светлина Прилагодливи Led Суспензија Светилка Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина, Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина,

LED Таванот Светлина Вдлабнати Кујна Бања Светилка 85265 VLED Одредување на светлината Топло Бела / Кул Бело Б

DEN 115.00 143.52
ZMISHIBO Европски Стил Стакло Pendant Светилка 100-240V E27 Штекер Еден Чад Сива Таванот Монтирани Бар Трпезариска Маса во Спална Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување Свеж Со попуст
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
Креативни дрво led таванот светлина Геометриски светилка современото живеење соба спална соба aisle балкон таванот светилка, Свеж Со попуст
Тавански Светилки ПРЕДВОДЕНИ од Модулот AC220V 12W 18W 24W 36W LED Светло го Замени Таванот Светилка за Осветлување Извор Лесен Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9 W 12 W 15 W 21 W 27 W 36 W 85265 V, предводена Вдлабнати вградн

DEN 2184.00 2373.60
3W Кристал Led таванот светла ресторан ктв aisle дневна соба и балкон светилка модерната led осветлување за дома декорација Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот

Големина на : A : Дијаметар 7cm Висина 9cm Б : Дијаметар 8cm Висина 10cmC : Дијаметар 5cm Висина 10cmОпис : Pendant Светла (

DEN 842.00 936.00
Лофт ЛЕР Песна Светилки Нордиските Ретро RH Американскиот Индустриски LED Спот Светилка Црна Таванот Светлина Гроздобер Место Свеж Со попуст
Модерен Минималистички Креативна Боја Алуминиумски Лустерот Бар Спалната Соба Кафе Единствен Раководител Ресторан Светла Свеж Со попуст
бесплатен превозот Led Одредување на Светлината 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот вградна светилка AC85-265V Ултра тенок Круг Панел Свеж Со попуст
Ресторан LED светилки едноставен модерен Нордиските уметност правоаголна креативни лента за статистика Лустерот слободни Свеж Со попуст
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE Свеж Со попуст
3W/5W/7W/9W/12W/15W Круг Led вградна светилка панел светлина SMD LED таванот светилка Dimmable Led Место светло 120 Степен CE

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бе

DEN 261.00 335.04
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла Свеж Со попуст
нови птица дизајн кристал лустерот осветлување големи современи лустери сала светла

луксузна вила сала висат жица кристал лустерот осветлувањеГолемина : L100*w55*H70 CM1.Модел No : ZQA10592.Бренд име :

DEN 33660.00 39600.00
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

започнетекрајотИме на модел : 3 W 5 W 7 W КОЧАН LED Таванот светлина Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : КОЧАН LED LED

DEN 108.00 120.00