SmallRig Мулти-функција Двојно Топката Главата Магија Рака со Чевли Планината & 1/4 Завртка за Набљудувачите Led Светло - 1135

SmallRig Мулти-функција Двојно Топката Главата Магија Рака со Чевли Планината & 1/4 Завртка за Набљудувачите Led Светло - 1135

45 %

DEN 419.00

DEN 762.24

Свеж

Во магацинот


Small Rig Мулти-функција Двојно Ball Head чевли планината & 1/4" завртка 1135 е Мулти-Функција Двојно Топката Главата на двата краја со чевли адаптер и 1/4" навој. Тоа може да се качи на Набљудувачите и led Светлата на dslr фото, 180º Артикулационите. 1/4"-20 Завртка на Врвот. Тоа може да се монтира директно на dslr фото или видео камера е чевли планината, и овозможува за прилогот на една целосна низа на видео додатоци. Се користи за да се закачите на монитори или мала светла на камерата при снимање видео, ова топката главата има една заклучување knob за брзо и безбедно функционирање. Нето Тежина : 0.09 kg

боја: Црна
Пакет: Yes
Број На Модел На: 1135
Бренд Име: SMALLRIG
Материјал: Алуминиум
Компатибилен: за Набљудувачите Led Светло
Тип: Двојно Топката Главата Магија Рака
квалитет: Висок квалитет
функција 1: Со чевли адаптер
Карактеристика 2: Со 1/4 завртка

Додатоци на производи

Жаклин за Додатоци Тока Рака за Полнење за Sony Акција Камера Hdr-as15 As20 As30v As100v As200v Hdr-az1 Мини Fdr-x1000v Свеж Со попуст
Жаклин за Додатоци Тока Рака за Полнење за Sony Акција Камера Hdr-as15 As20 As30v As100v As200v Hdr-az1 Мини Fdr-x1000v

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решава

DEN 1209.00 1343.04
Cnc Риба Коска Клуч За Gopro Херој 5 4 Орев Палецот Завртка Knop Spanner Алатка За Sjcam Sj4000 Go Pro Xiaomi Yi 4K Eken Додатоци Свеж Со попуст
Cnc Риба Коска Клуч За Gopro Херој 5 4 Орев Палецот Завртка Knop Spanner Алатка За Sjcam Sj4000 Go Pro Xiaomi Yi 4K Eken Додатоци

1 x Алуминиум Клуч Spanner за GoproAnswer : ___________________________ Note : Оваа ставка има 5 бои : Црна, сина , златна , зелена , цр

DEN 136.00 143.52
ANJIRUI пловни за gopro прачки рамно дно тема устата мулти-функционални авто-тајмерот Род Планина Куче нуркање Selfie стап Свеж Со попуст
Акција Камера Додатоци Tripod Зафат за Sony Акција Cam HDR-AS100v AZ1 AS30V AS15V AS200V FDR-X1000V AEE додатоци Свеж Со попуст
Акција Камера Додатоци Tripod Зафат за Sony Акција Cam HDR-AS100v AZ1 AS30V AS15V AS200V FDR-X1000V AEE додатоци

start Isv Module Wrap11937end Isv Module Wrap11937 Пакет Вклучуваат : 1x Мини Tripod Не Reatail Пакет (Не ги вклучуваат as100v) за Разлика о

DEN 309.00 335.52
Peeynnt за GoPro Додатоци Флексибилни Мини Октопод Tripod Со Завртка За да Одат Про Херој 6 5 4 3+ 2 Планината за Xiaomi yi Свеж Со попуст
Peeynnt за GoPro Додатоци Флексибилни Мини Октопод Tripod Со Завртка За да Одат Про Херој 6 5 4 3+ 2 Планината за Xiaomi yi

Peeynnt за Go Pro Додатоци Флексибилни Мини Октопод Tripod Со Завртка За да Одат Про Херој 6 5 4 3+ 2 Планината за Xiaomi

DEN 95.00 119.04
Neewer Преносни 70 инчи/177 cm Алуминиум Легура Камера Tripod Monopod со 3-Начин Вртливата Пан Главата Носи Торба за Canon/Nikon Свеж Со попуст
Mayitr Брзо Ослободување Tripod Плоча Завртка Универзален Адаптер Tripod Monopods Камера за Брзо Ослободување Плоча за Дигитални Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 15mm Карбонски Влакна Прачки 20cm / 7.9 инчен Долго за dslr фото Камера Екипаж 15mm Прачки Систем Камера Железнички Свеж Со попуст
WF Protable Камера Tripod Алуминиумска легура со Брзо ослободување плоча Рокер Рака за Canon Nikon, Sony dslr фото Камера DV Свеж
Алуминиум Професионални Monopod Видео Tripod за Камера со Tripods Глава Свеж
Алуминиум Професионални Monopod Видео Tripod за Камера со Tripods Глава

Алуминиум Професионални Monopod Видео Tripod за Камера со Tripods ГлаваКарактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квал

DEN 5040.00
YEANGU 15mm Железнички Прачка за Поддршка на Системот 12cm во Должина од Алуминиум Легура dslr фото Камера Baseplate 3/8 & 1/4 Свеж Со попуст
YEANGU 15mm Железнички Прачка за Поддршка на Системот 12cm во Должина од Алуминиум Легура dslr фото Камера Baseplate 3/8 & 1/4

Секој дел може да биде лесно да се демонтираат и реструктуирање Се врати превозот е да се плати од стран

DEN 1632.00 1919.52
Врвот се Занимава Универзална Три Метри Поддршка Стојат Monopod База за Tripod Главата dslr фото L2S5 Свеж Со попуст
Врвот се Занимава Универзална Три Метри Поддршка Стојат Monopod База за Tripod Главата dslr фото L2S5

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава Универзална Три Метри Поддршка Стојат Monopod База з

DEN 560.00 595.68
JY0508 JY-0508 JIEYANG Професионални Tripod за Камерата Алуминиум Tripod Стојат dslr фото Течност Главата Амортизацијата Tripods Свеж Со попуст
Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedlight Стојат Чадор изложувач Заградата Свеж
Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedlight Стојат Чадор изложувач Заградата

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedli

DEN 950.88
Мобилен Телефон Камера Стојат Клип Носителот Заградата Универзална Tripod Адаптер за телефонски gopros додатоци Свеж Со попуст
Мобилен Телефон Камера Стојат Клип Носителот Заградата Универзална Tripod Адаптер за телефонски gopros додатоци

Растеглив Selfie Мобилен Телефон Носителот На Планината Заградата Клип За Мобилен Телефон Паметен Телефо

DEN 125.00 171.84