XXXL Плус Големина Костим за капење, Со Здолниште Trikini 2017 Жените Пливаат Носат Камшик Костим за капење, Облекување Костим за Капење Monokini Едно Парче Пливаат Одговара

XXXL Плус Големина Костим за капење, Со Здолниште Trikini 2017 Жените Пливаат Носат Камшик Костим за капење, Облекување Костим

29 %

DEN 681.00

DEN 959.04

Свеж

Во магацинот


Големина на Табелата, ГОЛЕМИНА на БИСТА ПОЛОВИНАТА КОЛКОВИТЕ ПРВЕНСТВО S 32-34 инчен 80-86 cm 24-26 инчен 61-66 cm 34-36 инчен 86-91 cm A&B M 34-36 инчен 86-91 cm 26-28 инчен 66-71 cm 36-38inch 91-96 cm B&C L 36-38 инчен 91-96 cm 28-30 инчен 71-76 cm 38-40 инчен 96-101 cm B&C XL 38-40 инчен 96-101 cm 30-32 инчен 76-81 cm 40-42 инчен 101-106 cm B&C XXL 40-42 инчен 101-106 32-34 cm инчен 81-86 cm 42-44 инчен 106-111 cm B&C&Д-3 XL 42-44 инчен 106-111 cm 34-36 инчен 86-91 cm 44-46 инчен 111-116 cm D&E 4 XL 44-46 инчен 111-116 cm 36-38 инчен 91-96 cm 46-48 инчен 116-121 cm D&E 5 XL 46-48 инчен 116-121 cm 38-40 инчен 96-101 cm 48-50 инчен 121-126 cm D&E 6 XL 48-50 инчен 121-126 cm 40-42 инчен 101-106 50-52 см инчен 126-131 cm D&E
Друга Земја Големина Англија ЕВРА ITA FRA РУС САД XXS 4 32 36 32 38 0 XS 6 34 34 40 38 2 S 8 36 40 36 42 4 M 10 38 42 38 44 6 L 12 40 44 40 46 8 XL 14 42 46 42 48 10 XXL 16 44 48 44 50 12 3 XL 18 46 50 46 52 14
Пријателски Потсетник
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 инч = 33.3333333 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Ако не знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашата половината и градите мерење .Ние ќе ја испрати вистинската големина на вас по цел сместени
1, Кога може да се мојата цел се испраќаат? Вашите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-5 дена после потврда на плаќањето , освен празници. 2,Колку долго ќе биде потребно да го добиете мојот пакет? Кина Пост Воздух Mail /Aliexpress Стои Превозот : 15-50 дена. EMS : 7-15 дена. ФЕДЕКС/UPS/DHL : 4-7 дена. Ако сакате други превозот канал, ве молиме контактирајте со нас во Aliexpress. 3, што треба да направам ако не можам да се добие парцела во текот на 60 дена ? Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, ако не можете да добиете пакетот рок од 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор , ние ќе го препрати на нови една за вас, и ви даде некои надомест, се надевам, ќе може да се разбере. 4, Колку долго е на купувачот заштита период? Ако се потврди цел, ќе мора во рок од 15 дена да го отвори спорот и да аплицираат за враќање на пари; ако не го потврди испорака, системот автоматски ќе го потврди на 60. ден по испорака, тогаш ќе имаат уште 15 дена за да се отвори спорот и да аплицираат за враќање на средствата. 5, Како да се избегне загубата предизвикани од транспортот? Ве молиме проверете ги процесирање на нарачката статус и превозот статус на редовно, и контактирајте со нас ако има било каков проблем , ние може да го реши проблемот заедно.

Големина: XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Материјал: Spandex,Полиестер
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: bs25xc520
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект: Еден Парчиња
Спорт Тип: ПЛИВАЊЕ
Бренд Име: Став Praia
Шаблон Тип: Едно Парче Костим За Капење
Поддршка Тип: Жица Слободни , Со Поместена
Деколте: Ниска
Градник Стил: Поместена
Дното карактеристики: костим за капење, облекување
Дебелина: Медиум
Ткаенина состав: 80% ПОЛИЕСТЕР, 20% SPANDEX
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Специјален дизајн: Плус големина костим за капење
Известување: Рака Мие Ладно

Додатоци на производи

Плажа Туника Прикривање На Костим За Капење 2018 Фустан Наметка Облека Де Plage Жените Sarong Нов Снег Откачи Фустан Наметка Свеж Со попуст
Нови Арапски Муслимански Костим За Капење Конзервативна Сплит Костим За Капење, Малезија Долги Ракави Бански Два Дела Одговара Свеж Со попуст
SYROKAN Жените Про Конкуренција Костим за капење Обука Одговараат на Атлетик со Поместена Едно Парче Костим за Капење Свеж Со попуст
BWCXFDSZ Жените Бикини Костим за капење, Бански Biquini Strappy 2018 Солидна Боја Отсечени Ниска Половината Плажа Пливаат Носат Свеж Со попуст
СРЕЌАТА Секси Завој Едно Парче Бански Дигитално Печатење во Африкански Стил им Помогнам на Бразилецот Костим за капење Топла Свеж Со попуст
Секси Жените Бански Едно Парче Одговара Сини континуирано Backless Strappy Костим за капење Monokini им Помогнам на Поместена Свеж Со попуст
Ау ЦРНА Жените Ретро Секси Високи Половината Костим за капење, Бански Monokini Push-up Поместена Костим за Капење Beachwear Свеж Со попуст
2018 Секси Жени Камшик Челик Завој Костим за капење, Бански Женски Бразилецот Солидна им Помогнам на Гроздобер Бикини Поставите Свеж Со попуст
2017 Едно Парче Бански Жените во Секси Костим за капење печатени им Помогнам на Monokini Спорт, Пливање Одговараат за Дами Оглавник Свеж Со попуст
Нови Поместена Оглавник Бикини Поставите Печатење Шарени Спорт Бикини Плажа, костими за Капење им Помогнам на Костим за капење, Свеж Со попуст
2017 Нова Секси Tassel Цветен Жените Бикини Поставите Оглавник Завој Костим За Капење Strappy Бразилецот Biquini Maillot Де Свеж Со попуст
2017 Нова Секси Tassel Цветен Жените Бикини Поставите Оглавник Завој Костим За Капење Strappy Бразилецот Biquini Maillot Де

Предмет : Жените Бикини Сет Материјал : Полиестер, Spandex Големина : S,M,L Големина Табела : Големина S= Биста : 8

DEN 522.00 696.00
RXRXCOCO 2018 Жешки Секси Бразилски Бикини Жените бански костуми perfect Врвот Завој Костим за Капење им Помогнам на костими Свеж Со попуст
Новодојдени Плажа Caftan Костим за капење Tassels прикривање на Печатење Chiffon Pareo Жените Облека Plage Бански се Облекуваат Свеж Со попуст