3W LED CNC МАШИНА СВЕТИЛКА

3W LED CNC МАШИНА СВЕТИЛКА

DEN 552.00

Свеж

Во магацинот


Let ' s работат за него. Откако ќе ги примите враќа објект, кој е во оригиналниот ситуација, ние ќе рефундирање на дека вкупниот износ. 8мм, 10мм,11mm, 30cm должина,40cm,50cm,60cm,70 CM,80СМ,100 CM КАБЕЛ ПОВРЗЕТЕ ХАРД ЖИЦА ДОЛЖИНА на КАБЕЛ : МОЖЕ да БИДЕ ПРИСПОСОБЕН НАПРАВЕНИ ПРЕКИНУВАЧ : СВЕТЛИНА, БОЈА : ДРУГ ВИД ВЛЕЗЕН НАПОН И ЖИЦА ПОВРЗЕТЕ ВИДОВИ : ДРУГИ СЛИЧНИ ВИДОВИ : ФУНКЦИЈА :
1.49mm GOOSENECK : кол.
2) За примерок цел : е прифатливо, примерокот за тестирање е достапен пред најголемиот дел цел
3) Испорака тип : мали цел е дадено од страна на истите да се изречни или воздушен пат, најголемиот дел цел е дадено од страна на морето, превозот.производ на зелена заштита на животната средина, не ултравиолетова и инфрацрвена светлина, не произведува зрачење,не содржи штетни елементи како што се жива и олово,погоден за рециклирање
ИСПОРАКА :
1.
Производи се движи широко :
Led ноќни читање на светлината,
Led светло за караван camper,
Led светло за морски шема,
Led светло за машина за работа,
Led светло за приказ на екранот
Најголемиот дел од производите за извоз на Европскиот пазар, Северна и Средна Американскиот пазар, исток и јужна Азија, БЛИСКИОТ ИСТОК ОБЛАСТ.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за кабината, брод, брод, јахта,
5. Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.чист алуминиум за домување снабдување со добра топлина мијалник,осветлување насока е прилагодлив
4.постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон
3.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Плаќање тип : банката на T/T, L/C, western union, money gram, paypal, зачувам за кредитна картичка.висок квалитет led чипови , обезбеди ниска распаѓање, светла леснотија, висок CRI/РА
2. може лесно да се инсталира или отстрани, нераскинливо
6. led вок во safe ниска струја и низок напон, безбедно за човекови оперативен. (Освен некои земји и APO/FPO)
ГАРАНЦИЈА :
1 месец замена,2 година поправка
СЕ ВРАЌА/РЕКОНСТРУКЦИЈА/РАЗМЕНА :
1.
led светло за CNC машина,флексибилни led светилка светлина за CNC машина,ЦПУ фреза led светло,CNC машина работа светлина,led светло за CNC мини фреза,CNC машина работа светилка,ЦПУ led машина работа светилка светлина,led работа светлина за CNC фреза,CNC машина светилка,CNC машина светлина,cnc машина доведе работа светлина,цпу led машина работа светлина,cnc машина доведе работа светилка,cnc машина алатка led светло,cnc машина доведе алатка работа светлина,cnc машина доведе gooseneck работа светлина,cnc машина за работа светлина,cnc машина алатка светлина, led машина светлината led светло за CNC машина, СПЕЦИФИКАЦИИ : ПРЕДМЕТ : 3 W LED CNC МАШИНА СВЕТИЛКА МОДЕЛ : RGVT4954301 ТЕКСТ : AC85-265 V МОЌ : 3 W LUMENS : 300 LM CRI : >82 светла БОЈА : ТОПЛО БЕЛА 2900 да 3200 K НЕУТРАЛЕН БЕЛА 4000 да 4300 K БЕЛО ЛЕТНО 5700 да 6300 K СВЕТЛОСЕН ЗРАК АГОЛ : 35 СТЕПЕН ДОМУВАЊЕ БОЈА : ЦРНА, СРЕБРЕНА ПРЕКИНУВАЧ : КОПЧЕТО за вклучување СВЕТИЛКА ГЛАВАТА МОНТАЖА ТИП : ШРАФ за МОНТИРАЊЕ ДИМЕНЗИЈА : ГЛАВА : кол. И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас продаваат тоа повторно.

боја: црна 3000k, црна 6000k, сребро 3000k, сребро 6000k
Wattage: 3w 30cm, 3w 40cm, 3w 50cm, 3w 60cm, 3w 70cm, 3w 80cm, 3w 100cm
Употреба: Индустриски
Напон: 220V,230V,260V,120V,110V,24V,12V-24V,110-240V,12V,85-265V,130V,240V
сертификација: CE,RoHS,EMC,CCC
Гаранција: 3 Години
Тело Материјал: Алуминиум
Извор На Енергија: AC
Број На Модел На: RGVT4954301
Бренд Име: FDIK
Извор На Светлина: LED Светилки
Е dimmable: No
Е Светилки Вклучени: Yes
База Тип: GZ10
Карактеристики: вклучете светилка главата, gooseneck машина работа светлина
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Објект: CNC машина светилка
Примена: машина светлина,работа светлина,
Прекинувач: ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА СВЕТИЛКА ГЛАВА
конектор:
GOOSENECK ДОЛЖИНА: 30-100CM
МОНТАЖА БАЗА: завртка база
Текст: AC85-265V, 12V, 24V,
Моќност: 3W

Додатоци на производи

10W LED МАГНЕТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТИЛКА Свеж
10W LED МАГНЕТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ МАШИНА СВЕТИЛКА

60mm GOOSENECK : кол.4)за време на Испорака : 110days, според количината на цел,5) рок на Гаранција : 3 години бесплатна

DEN 1104.00
IP67 waterpoof oilproof Анти сечење течност 50W 1220mm 220V led машина метал експлозија-доказ CNC работа инструментално осветлување Свеж Со попуст
2W ФЛЕКСИБИЛНИ ЗАДАЧА СВЕТЛИНАТА LED Свеж Со попуст
2W ФЛЕКСИБИЛНИ ЗАДАЧА СВЕТЛИНАТА LED

Let ' s работат за него.можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за кабината, б

DEN 379.00 379.20
Zusen TB50-2W-D-J трепка црвено и зелено сигнал кула светлина со ѕвончето Свеж
Zusen TB50-2W-D-J трепка црвено и зелено сигнал кула светлина со ѕвончето

резиме • Висока осветленост Umil 3528 LED, долг живот, зачувување на енергијата• Подобрување на видливоста т

DEN 768.00
Флора ув печатач ув ламба 215mm Свеж
Флора ув печатач ув ламба 215mm

Флора ув печатач ув ламба 215mm Ова е orignal ув ламба за Флората ув flated печатач Жива светилка , 1000 живот животе

DEN 2400.00
LED Smart Индукција Шарки Кабинет Светлина - Бело - Без Батерија - Внатрешен Зглоб Сензор за Светло Универзален и За Кујна, Свеж Со попуст
10 ПАРЧИЊА метал Индикатор за светло 6 мм метал светло за предупредување возило светилка 12V црвено, зелено, жолто и сино бела Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Целата продажба 150W Висок Залив LED Светло 16500LM AC85-265V CE, RoHS 40 компјутери по многу Свеж
Бесплатен превозот Целата продажба 150W Висок Залив LED Светло 16500LM AC85-265V CE, RoHS 40 компјутери по многу

LED Висок ЗаливПРОИЗВОД ПАРАМЕТРИТочка Бр : BNDHB150 / 250 WПотрошувачка на енергија : 150 W / 250 WНапон Спектар : AC 902

DEN 134400.00
Оган итни светла, евакуација, светла LED органско стакло ознака, безбедност излез знаци Свеж Со попуст
Оган итни светла, евакуација, светла LED органско стакло ознака, безбедност излез знаци

Име на производ : оган итни светлинаМоќност : 3 WНапон : AC220 VЗа итни случаи време : повеќе од 90 минутиЗаштит

DEN 1384.00 1488.00
HOTOOK LED Светло за Итни случаи E27 7W 9W 12W Smart Сијалица Батерија за осветлување Светилка за дома затворен осветлување Свеж Со попуст
Производителот продажба добра 15W 490mm долго 110V/220V LED метал машинската експлозија-доказ осветлување Водоотпорен CNC машина Свеж Со попуст
1pcs HABOO12mm индикатор светлото метал материјал единствена точка светлина водоотпорен IP67 мини LED indiactor 6V 12V 24V 110V Свеж
10pcs/сет за во Автомобил Брод LED Предупредување Табла Сигнал Светла Инструмент Пилот Светилка 220V 10мм Свеж
10pcs/сет за во Автомобил Брод LED Предупредување Табла Сигнал Светла Инструмент Пилот Светилка 220V 10мм

10 Pcs / сет за во Автомобил Брод LED Предупредување Табла Сигнал Светла Инструмент Пилот Светилка 220 V 10ммСп

DEN 175.68
4 LED ПИР Сензор клучалката Светлина Авто ПИР Вратата IR Сензор за Движење Топлина Температура Детектор Светилка Авто Копче Свеж Со попуст
Zusen 40mm сигнал кула светлина TB42-2T-D 24V црвена зелена led Свеж
Zusen 40mm сигнал кула светлина TB42-2T-D 24V црвена зелена led

резиме • Висока осветленост Umil 3528 LED, долг живот, зачувување на енергијата• Подобрување на видливоста т

DEN 552.00
ICOCO 2017 1pcs со Висок Квалитет Преносни Отворено Виси 3LED Кампување Шатор Сијалица Мека Светлина За Кампување Шатор Риболов Свеж Со попуст
5PCS AC/DC напон 220V 22mm Тема ПРЕДВОДЕНА за Електронски Индикатор за Јачина на Светлина Пет боја опција ,стандардно црвено Свеж Со попуст
Мини 12* LED Итни Безбедност Одблесокот Црвено Патот Одблесокот Магнет Трепка Предупредување Ноќ Светлата Патот Диск Светилник Свеж Со попуст
HH-103 Мини strobe сирената индикатор за светло и звук аларм светилка трепкачко светло жичен црвено 12V 24V 220V 110DB Свеж
Висок квалитет 8.2 W Батерија led кампување соларна светилка за Итни случаи, Светлата за SMD 5730 82 LED светилка монистра LED Свеж Со попуст
Батерија 5V RGB Преносни Итни светлина бар стап USB кабел за Автомобил магнет СОС светилник на светлина светилка безжична кампување Свеж Со попуст
Led итни Светилка Автомобил Поправка Работи Светилки Работат LED Светло Со Магнет Преносни Светла КОЧАН За Пешачење Кампување Свеж Со попуст
10pcs/Многу Мешана боја на AC напон 220V 22mm Планината Големина LED Моќ Индикатор за Јачина на Светлина Пилот Светилка AD16-22D/S Свеж Со попуст
AD16-22SM AC/DC 24V 22mm Флеш Светло Црвени LED Активни Ѕвончето Beep Индикатор AC/24V DC 12V 220V 22mm Свеж Со попуст
AD16-22SM AC/DC 24V 22mm Флеш Светло Црвени LED Активни Ѕвончето Beep Индикатор AC/24V DC 12V 220V 22mm

Име на производ : Флеш Ѕвончето;Модел : AD1622 SM Имајќи Напон : AC / DC 24 V;Тековните : Големина : 64 x 28mm / 2.5" x 1.1" (L*D);

DEN 73.00 76.80