2017 Нов Наклон Сандали Женски Вистински Letaher Дебели Единствена Платформа Трева Тока Рака Високо Со Бисер Чевли Лето Оптоварување Жени

2017 Нов Наклон Сандали Женски Вистински Letaher Дебели Единствена Платформа Трева Тока Рака Високо Со Бисер Чевли Лето Оптоварување

45 %

DEN 3327.00

DEN 6048.48

Свеж

Во магацинот

Врвен изработка - иновации неограничен Материјал / help површината материјал : cowhide + ултра-влакна на кожата Висока пета висина : 11cm верзија 4cm верзија Поставата / внатре : првиот слој на pigskin

Чевли Големина: 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Стил: Моден
Горниот Материјал: Микрофибер
Бренд Име: MIKISHYDA
Повод: Се облекуваат
Сезоната: Лето
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал: Сплотени кожа
Обвивка Материјал: Сатенски
Моден Елемент: string мушка
Број На Модел На: 00
Пумпа Тип: Марија Janes
Со Платформи: Yes
Затворање Тип: Тока Рака
Пети Форма: Круг Пети
Outsole Материјал: Гума
Пета Тип: Оптоварување
Горниот Материјал: Други
Обвивка Материјал: Други
Големина: Euro.34 35 36 37 38 39
Превозот начин: EMS Chinapost Dhl аеродром e-пакет
Сезоната: 2017 година Лето

Додатоци на производи

VTOTA 2017 Високи Потпетици Цвет Чевли Жена Ретро Дише Лизга На Памучна Ткаенина Обичните Жени Чевли водоотпорен zapatos mujer Свеж Со попуст
Жените чевли патики 2018 нови дише Женски платно чевли жените Плус Големина дами чевли tenis feminino Свеж Со попуст
Жените чевли патики 2018 нови дише Женски платно чевли жените Плус Големина дами чевли tenis feminino

1181104242407.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.7480З

DEN 705.00 1036.32
Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Канцеларија Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 Свеж Со попуст
LCIZRONG Памук Дома Жените Влечки Љубовник 5 Бои за Топло Пантофли Големи Димензии Жена Затворен Кадифен Чевли Куќа Љубителите Свеж Со попуст
Вистинска кожа голема жена НИ големина 10 дизајнер гроздобер станови чевли круг пети рачно изработени сива пурпурна оксфорд Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Секојдневен Чевли на Вистинска Мека Кожа Женски Станови Чевли Печатење Цвет Дами Мокасини Лизга-На Плитки Свеж Со попуст
JIANBUDAN 2018 лето нови sequins нето предиво чевли дише замав чевли жените платформа оптоварување сандали секојдневен жена Свеж Со попуст
SGESVIER 2018 Пролет Лето Жените Пумпи се Лизга На Дебели Пета Med Пета Чевли За Жена Свадба Партија Пумпи Црна Големина 32-46 Свеж Со попуст
година Жешка Жени Висина Зголемување Бренд Чевли Чипка-Up Високи Патики Врвен Квалитет Метални синџир Глуждот Секојдневен Свеж Со попуст
AIYKAZYSDL zapatos mujer Лента Отвори Пети Глуждот Чизми Пролет Лето Стадото Крстот Врзани Stiletto Пумпа Висока Пета Партија Свеж Со попуст
SHOFOO чевли, слатко се бесплатен превозот, бела кожа, црн тапацир, 11 см stiletto посочи пумпи.ГОЛЕМИНА:34-45 Свеж Со попуст
SHOFOO чевли, слатко се бесплатен превозот, бела кожа, црн тапацир, 11 см stiletto посочи пумпи.ГОЛЕМИНА:34-45

SHOFOO чевли, слатко се бесплатен превозот, бела кожа, црн тапацир, 11 см stiletto посочи пумпи.ГОЛЕМИНА : 3445(Мож

DEN 2517.00 2736.00
Моден Жените Чевли Мали Бели Чевли Женски корејската Верзија на Диви Лето Дише Женски Секојдневен Чевли на ланче Станови Чевли Свеж Со попуст