Топла 6 Компјутери (Мешана боја и големина) Печат за Заклучување на Стапчиња Храна Торба Клипови Обновливи Торба Sealer Свежа Храна Запечатени Складирање #03

Топла 6 Компјутери (Мешана боја и големина) Печат за Заклучување на Стапчиња Храна Торба Клипови Обновливи Торба Sealer Свежа

35 %

DEN 88.00

DEN 134.88

Свеж

Во магацинот


Мешани Домашна Кујна Храна Торба Клипови Печат Заклучување Стапови За Обновливи Торба Sealer Свежа Храна Запечатени Организатор Складирање
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Запечатени пакувања, влага, анти-тавтабита
Веќе не треба да се запечати торба кога укината.
Уникатен C-во облик на надворешниот тока бар за PP материјал, долгорочна употреба не е деформирано.
Иновативни запечатување барови, картичка за повеќе цврсто запечатени со поголема густина.
Погоден за :
Тоа е relat ively тешко пластични кеси
Како што се слива кеси, bagged млеко, пакување, запечатени ќеси на семиња
Материјал : ПП
Боја : L сино /M зелена /S розова
Големина : L 22.8 cm / M 18.7 cm /S 11.8 cm
Пакетот вклучува :
2 парчиња Сина L + 2 ПАРЧИЊА Зелена M + 2 ПАРЧИЊА Розова S
Топла Продажба Recommand :

Тип: Торба Клипови
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски
Пластични Тип: PE
Број На Модел На: Торба Клипови
Тип: Торба Клипови
Материјал: PP

Додатоци на производи

1PCS Погодно Кујна Складирање Куки за Перење Крпа Закачалка Рек Крпа Носителот Морон Ѕид Прозорец Бања Алатка Случаен Боја Свеж Со попуст
1/3/4Pcs Транспарентен Силикони Држат Филм Мултифункционален Храна Свежа Одржување Заврши Храна Обвива Печат Вакуум Покрие Капак Свеж Со попуст
BF040 Мулти-цел затвори-grained вентил торба добие торба клип синџир на храна и зачувување на работ запечатување торба Свеж Со попуст
Вратата Чај Крпа Рек Бар Виси Носителот Железнички Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка Кујна Додатоци ТБ Продажба Свеж Со попуст
50PCS трговија на Големо Многу 15X9CM Прилично Случаен Боја Пластични Подарок Шопинг Бонбони Торба C42 Свеж Со попуст
50PCS трговија на Големо Многу 15X9CM Прилично Случаен Боја Пластични Подарок Шопинг Бонбони Торба C42

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Стилски и класичен изглед, мали и исклучителна Трговија На Голем

DEN 48.00 52.80
2 ПАРЧИЊА Мрежа Ѓубре Торба Екстракција Торба Торбичка Кујна Шупливи Кромид Компир Складирање Мрежа Торба Кујна Организатор-TN Свеж Со попуст
Кујнски Мијалник Агол Складирање Рек Сунѓерот Држачот за Ѕид за правилно Поставена лента Кујнски Мијалник Агол Складирање Рек Свеж Со попуст
2018 Шарени Метал Складирање Фах Злато Овална Точки Овошје Плоча Мали Предмети Накит Екранот Лента Огледало Свеж Со попуст
2018 Шарени Метал Складирање Фах Злато Овална Точки Овошје Плоча Мали Предмети Накит Екранот Лента Огледало

се надевам на разбирање Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка Која големина може да се вк

DEN 158.00 228.96
Нови Свежо Овошје Ужина Складирање Двојно Мобилен Clamshell Појасни Пластични Кујна Сад Сос Храна Кутија Година Свеж
Силна Храна Торба Запечатување Клип Печат Дома Клипови Влага-доказ Запечатување Ефект се Стега Со Испуштање на Млазницата Sealer Свеж Со попуст
1PC Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Носителот на Полица на Ѕидот Монтирани Тоалет Ткиво Кутија Мобилен Телефон се Тркалаат Свеж Со попуст
BF040 Креативни цртан филм панда кутија домаќинство дневна соба и спалната соба тоалет тркалаат десктоп хартиена крпа кутија Свеж Со попуст
Бомба Форма Транспорт На Хартија Ткиво Кутии Носителот Livingroom Спална Соба, Кујна Биро Додатоци Складирање Кутија Дома Декорација Свеж Со попуст