90cm*90cm 2017 Голема Големина Свила Плоштадот Шамија Жените Моден Бренд Висок Квалитет Кашу Марами Shawl Муслимански Headscarf Hijab Foulard

90cm*90cm 2017 Голема Големина Свила Плоштадот Шамија Жените Моден Бренд Висок Квалитет Кашу Марами Shawl Муслимански Headscarf

33 %

DEN 257.00

DEN 384.00

Свеж

Во магацинот


КИНА НОВА ГОДИНА ДОАЃА
Задоволни сме да ве информираме дека нашата Нова Година Ден/Кинеската Нова Година празник започне од 20-01-2017 да 08-02-2017 . Сите налози се става по 18-01-2017 ќе бидат обработени откако ќе се врати од одмор. Оттука нашата канцеларија и магацин се затворени во текот на погоре период. Доколку имате потреба од какви било наредби во блиска иднина и/или потребна некоја помош. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред нашиот долг одмор, така што можеме да направиме работи за вас однапред. Среќна Нова Година на вас и вашето семејство!
1. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме
2. Pls марка боја кога цел,или ние ќе ги испрати по случаен избор.
3. pls се стави вашиот допадна боја во вашата кошничка, тогаш ќе платите заедно. ви благодариме!
4.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Вид преовладува .
90cm*90cm 2017 Голема Големина Свила Плоштадот Шамија Жените Моден Бренд Висок Квалитет Кашу Марами Shawl Муслимански Headscarf Hijab Foulard
Големина : 90cm*90cm
Материјал : Twill Свила,Полиестер
Тежина : 100g
Одговараат за Пролет,Лето,Есен,Зима

боја: Црна
Тип На Објект: Марами
Пол: Жените
Одделот За Името: Возрасни
Стил: Моден
Материјал: Свила,Полиестер
Марами Должина: 80см-100cm
Марами Тип: Шамија
Бренд Име: Pobing
Број На Модел На: MM039
Шаблон Тип: Печати
Големина: 90cm X 90cm
Тежина: 100G
Оглас време: 2017 Новите Шалови
Инвентар: Беж/Розова/Зелена/Црна/Вино Црвено/Црвена
Шамија тип: свила шамија жените,пролет шамија
Шаблон Тип: Цврсти/Флорални//Кашу Печатење
Продажба Метод: фабриката за директна продажба
Сезони: Пролет/Лето/Есен/Зима
Име: жените свила шамија жените шамија
Име 1: бренд шамија свила шамија

Додатоци на производи

Вашиот Лакови 1PC 5Inches Назад На Училиште Коса Лакови Деца Hairpin Бутик Лента Лакови за Коса Клипови За Девојки Коса Додатоци Свеж Со попуст
Жените Дама Чипка Ракавици Мачка Bowknot Партија Матурска Невестата Зглоб Белезници -Y107 Свеж Со попуст
Жените Дама Чипка Ракавици Мачка Bowknot Партија Матурска Невестата Зглоб Белезници -Y107

Опис : Боја : Црна / Бела Убава и елегантна Се чувствувам многу удобен и удобно ДОБАР додаток за свадба и в

DEN 70.00 73.92
Бесплатен превозот нова популарна европската мода ровот панк исечок цвет cummerbund декорација широк ремен ремен женски колани Свеж Со попуст
100pcs/многу Сребро DIY Метал Prong Алигатор Hairgrips/Brooch за Жените Косата Орнаменти/Девојки Коса Додатоци/Коса Клипови/Corsage Свеж Со попуст
Моден Марами и Shawls Зима и Топло Шамија Жените Долго Бренд Шамија Волна Кејп Poncho Лице Shield Bandana Муслимански Hijab Свеж Со попуст
Моден Марами и Shawls Зима и Топло Шамија Жените Долго Бренд Шамија Волна Кејп Poncho Лице Shield Bandana Муслимански Hijab

Моден Марами и Shawls Зима и Топло Шамија Жените Долго Бренд Шамија Волна Кејп Poncho Лице Shield Bandana Муслиманск

DEN 1341.00 2063.52
5cm Мажите Популарен Неформални Врски Мода Сатен Rayon Црна Вратоврска со Шарени Гитара Музички Cravates за Партија Свеж
трговија на големо Црвено Афион црна Лето Шамија / Пролет Шамија / Подарок За Неа 10pcs/многу бесплатен превозот Свеж Со попуст
трговија на големо Црвено Афион црна Лето Шамија / Пролет Шамија / Подарок За Неа 10pcs/многу бесплатен превозот

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени

DEN 1428.00 1680.00
Висок Квалитет на Година Нови Пристигнувања во текот на Повик Polka Точка Врски за Мажи Вратоврска Мода 4CM Тенок Слаби Свеж Со попуст
[VIANOSI] Нови Луксузни Шамија Зима Жените Шамија Женски Памук Солидна Шамија Најдобар Квалитет Pashmina Studios Tassels Жените Свеж Со попуст
Секси Само Лепило Sequin Tassel Покрие Срце Облик Градник Брадавица Покрие Pasties Градите Ливчиња Intimates Додатоци црвено Свеж Со попуст
LJ6 Модални две парче муслимански hijab шамија Мода hijab headband Шамија Свеж Со попуст
LJ6 Модални две парче муслимански hijab шамија Мода hijab headband Шамија

Стоковните екранотСлики на боја и материјал објект може да има мали отстапувања, онлајн шопинг не може

DEN 365.00 663.36
x1pcs Симпатична Памук Лигавче Бебе Девојка Bibs Бебе Момче Лигавче Bandana Bibs Цртан филм Печати Памук Плунка Крпи Burp Облека Свеж Со попуст
7 Инчен Девојки Големи Hairclips Кожа Hairbows Солидна Sequin Врски Бутик Hairpin Рачно Изработени Деца Hairgrips Коса Додатоци Свеж Со попуст
7 Инчен Девојки Големи Hairclips Кожа Hairbows Солидна Sequin Врски Бутик Hairpin Рачно Изработени Деца Hairgrips Коса Додатоци

1.Материјал : Полиестер, Grosgrain лента 2.Број : 1 Парче 3.Пакет : 1piece / opp вреќа 4.Боја : како на сликата покажува 5.

DEN 93.00 115.68
3pc/set избрани Цвет Коса клипови со кристал бисер Деца корејски шноли Barrette деца gilrs Коса Додатоци J108 Свеж Со попуст
3pc/set избрани Цвет Коса клипови со кристал бисер Деца корејски шноли Barrette деца gilrs Коса Додатоци J108

1) Големина : клипот : 4x 1 CM=1.57"x0.39" 2) Тежина : 45g / set 3) Пакет вклучуваат 3x коса клипови на картичката во OPP тор

DEN 153.60
2018 нови Микрофибер plaid тенок врски за мажи Вратот се Врзува Проверете Cravat Полиестер Ascot Свеж Со попуст
2018 нови Микрофибер plaid тенок врски за мажи Вратот се Врзува Проверете Cravat Полиестер Ascot

големина : 145cm должина,6cm ширина;Микрофибер,ве молиме изберете дизајн сакате.#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10За Експедицијат

DEN 149.00 158.40
RBOCOTT Нови Мажите 8cm Класичен Врски Новина Геометриски Свила Вратоврска Hanky Cufflinks Plaid Вратоврска Комплети За Мажи Свеж Со попуст