JIANWU Чувствува школка ткаенина забелешка книга лабава лист внатрешното јадро A6, A7 лаптоп дневник A5 план врзивно канцелариски материјали прстен врзивно

JIANWU Чувствува школка ткаенина забелешка книга лабава лист внатрешното јадро A6, A7 лаптоп дневник A5 план врзивно канцелариски

28 %

DEN 32.00

DEN 44.64

Свеж

Во магацинот


Боја лабава лист внатрешното јадро
Удар
活页本尺寸 А5:24.3 X17.5 CM A6 : 19 X12.5 CM О7:15 X10.5 CM
Внатрешното јадро Големина
А5 : 21 X14.2cm
A6 : 17.1 X9.4cm
О7 : 12.3 X8.2cm
Внатрешното јадро материја:хартија 100g
Бројот на страници:45
Дебелина : 5.5 мм
50 книги погоре, бесплатно да им нареди на ЛОГОТО сакате
Поделбата одбор
Владетелот
О7 : 12 CM A6 : 15 CM А5 : 20 CM
Примање торба и сечење на ferrule
Хартија на почетната страница
леплива забелешка
2 парчиња/set
ПВЦ Градина Индекси
5pcs/set
Начин На Плаќање 1. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1.Кога добивме вашата нарачка информации и плаќање, ние обично од 2 до 5 дена за да се заврши на испорака, ние обезбеди логистика следење на информации. Сепак, поради одредени фактори и регионалните прашања што може да доведе до доцнење на испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, транзит време е обично 15-40 дена, ве молиме да бидете трпеливи. 2. Ако ви треба побрзо транспорт логистика режим, може да изберете и други начини, ве молиме контактирајте со нас. 3. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 4. Нарачката ќе ви биде испратена на вашата страна превозот компанија во рамките на времето за испорака сајт кои се однесуваат на листата на превозот услуги подолу. Ако не го примите пакетот за време на испорака ,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со тоа и одговара за вас во рок од 24 часа . Политика За Наплата 1. Ние целосно гаранција на нашите објекти. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. 2. Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се preauthorized. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да го испратите објектот назад. 3. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Контакт 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО 2. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Повратни информации 1. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. 2. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Големина: A7, A5, A6
Стил: Спирала
Маска Цврстина: Мека Copybook
Број На Модел На: 123
Употреба: промоција
Со Заклучување: Yes
Стил: Гроздобер
Маска Материјал: Хартија
Употреба: Меморандуми Дневно
Страна Обврзувачки Режим: Серпентина/Спирала
Тип: Дневник
Внатрешните Страници: 45

Додатоци на производи

2 ПАРЧИЊА На Универзумот Мемо Notepad Лаптоп Мемо Подлога Само Лепило Лепливи Белешки Ознака Подарок Канцелариски Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Криејтив Канцелариски Лепливи Белешки Мемо Подлога Вода Капка N Пати Смајли Лице Хартија Налепница Објавите Notepad Свеж Со попуст
Едноставна Симпатична Стил Транспарентен PP Покрие Сребро Двојно Серпентина Прстен Спирала Лаптоп Дневник Празно Точка Мрежа Свеж Со попуст
Одличен Извор А5 Излет Прстен Врзивно Лаптоп 2018 Дневник Организатор Со Календарот Kawaii Канцелариски Училиштето Обезбедува Свеж Со попуст
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање Свеж Со попуст
Пвц џеб налепници (картичка ќеса) за Кожа Патник Лаптоп cowhide дневник спирала добиваат складирање

Џеб Налепници за Патник ЛаптопГолемина : 21.5x11.5cmџеб 1 : карта торба 9.5x6.5cm (одговараат за А5 / стандардна гол

DEN 115.00 143.52
1pcs/ многу Прекрасна Недела план леплива забелешка Пост Мемо Подлога Kawaii Училиште Материјали Излет Налепници Хартија Ознаки Свеж Со попуст
Патник е лаптоп Папка за Midori Излет рефил внатрешна страница додатен трудови Складирање Папка office & училиште Канцелариски Свеж Со попуст
Точки Лаптоп Канцелариски Решетки Креативни Книга Едноставна Мека Корица Куршум Весник Bujo Свеж Со попуст
Точки Лаптоп Канцелариски Решетки Креативни Книга Едноставна Мека Корица Куршум Весник Bujo

modname=ckeditor Мека корица куршум списанието Со CorderonaКарактеристики и спецификации : Маска Материјал : Хартиј

DEN 214.00 235.20
32 компјутери/Многу Кактус леплива белешка 30 лист хартија налепница Дневник излет Ознаки Канцелариски Канцелариски материјал Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029 Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029

Маска материјал : вистинска кожа (carzy коњ кожа) Покрие Боја : сива, темно кафена,жолта,црна Обврзувачки : ј

DEN 588.00 619.20