528pcs БЕЛА 10423 Град Полицијата, Дупката Хеликоптер Надзор на градежни блокови криенка барел handcuff Компатибилен со Лего

528pcs БЕЛА 10423 Град Полицијата, Дупката Хеликоптер Надзор на градежни блокови криенка барел handcuff Компатибилен со

0 %

DEN 1535.52

Свеж

Во магацинот


Imprtant известување и Совети :
Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на цените или инфериорни квалитетен производ со ниска цена во Ariexpress,
но, ние гарантираме дека сите наши Блокови се направени од страна на извозникот од страна на меѓународниот стандард. Сите од нив може да compa ti ранливите оригинални познатиот бренд.
Ние нудиме две вид на пакување метод,можете да изберете еден од нив, слободно.Тие трошоци различни цени .
1.убава оригиналната кутија+ настава + блокови
2. Нашата кутија или запечатени ќеси без оригиналната кутија+ настава+ блокови ( добра заштита од меур pack )
Вклучува 3 полицајци и 2 гласаме за арамии со избрани додатоци; Карактеристики на полициски хеликоптер, дупката криенка, гласаме за арамии' автомобил и барел Полициски хеликоптер карактеристики мотор, кабина, заден екипажот оддел, лизгачки страна на вратата, отворање на рампата, јаже; Дупката криенка карактеристики на лизгачки вратата Додатоци вклучуваат crowbar, 2 лисици, 3 златни прачки, 3 банка белешки, 2 кристали, злато чаша, кутија, барел, количка, ранец, безбедно, камера, радар пиштол Полициски хеликоптер мерки над 5" високо, 17" долг и 13" широк; Барел мерки над 1" висока, 1" широк и 1" длабоко гласаме за арамии' криенка мерки во текот на 3" висока, 5" широк и 2" длабоко; гласаме за арамии' автомобил мерки над 1" висока, 3" долг и 1" широк
Опис на производот Од Производителот На гласаме за арамии пристигна во нивните криенка и се offloading нивните скривам на украдени стоки. Помогне на полицаец на stakeout следи секој нивен потег од барел користејќи ја својата камера и специјални радар. Потоа користете го воки токи да се јавите во полицијата хеликоптер со детални мотор, кабина и во задниот дел од екипажот за замрзнување. Кога тоа ќе пристигне, лебдиш надземни, слајд страна на вратата се отвори, прикачете го полицаец за да го јажето и да се започне изненадување abseil заседа! И ако гласаме за арамии се обиде да побегне, шамар на лисици на нив, ги вчита во хеликоптер и летаат ги врати во затвор! Вклучува 5 со избрани додатоци : 3 полицајци и 2 гласаме за арамии.

Бренд Име: AlanWhale
Материјал: Пластични
Пластични Тип: ABS
Пластични Блок Форма: Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег: > 3 години
Предупредување: полицајци гласаме за арамии полициски хеликоптер дупката криенка гласаме за арамии' автомобил барел
Број На Модел На: 2016 2017 момче авион изградба Божиќ Подароци 60046 Тули
Пол: Унисекс
Тип: Блокови

Додатоци на производи

DHL бесплатен превозот Lepin 16005 Симпсонови Куќа 2575Pcs Модел на Градење на Блок Тули Компатибилен legoing 71006 за деца Свеж
година 3D Метал Загатка Ѕвезда Занает Опсада Издание Резервоарот Модел YM-N025-D DIY 3Д Ласерски Сече се Соберат Сложувалка Свеж Со попуст
1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08 Свеж Со попуст
1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)08

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 168.00 239.52
1:35 германски DAK Panzer членови на Екипажот Сет (2 бројки) Свеж Со попуст
1:35 германски DAK Panzer членови на Екипажот Сет (2 бројки)

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и

DEN 336.00 479.52
193pcs Полицијата командниот Центар Мотоцикл Полициска Станица Градежни Блокови Компатибилен Legoed град Изградба тули деца Свеж Со попуст
Sluban Градежни Блокови 0225 Играчки За Деца на Град Оган Станица Градежни Блокови DIY Модел Играчки Блокови Пожарникар Блок Свеж Со попуст
75008 женски на втората Светска Војна, германски офицер Свеж Со попуст
75008 женски на втората Светска Војна, германски офицер

Сооднос : 75mmПочитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.

DEN 537.00 767.52
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019 Свеж Со попуст
1511pcs Познатата Зграда Taipei 101 Градење на Блок Тула Играчка 8019

Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mailКина пост воздух mail : Во Украина,

DEN 1958.00 2448.00
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца Свеж Со попуст
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца

KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За

DEN 384.00 547.68
1:35 втората Светска Војна, германските војници 326 Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна, германските војници 326

Скала : 1 : 35LAH Службеници во Ardennes Сет (2 бројки)Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е см

DEN 336.00 479.52
Градење на Блок Декорација Дрвени Играчки Модел Креативни Бебе Дете Соба Член IN Роденден на Божиќ Подарок Нордиските Свеж Со попуст
RealTS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm FlaK Екипажот w/Sd Ах 51 приколка 4 Фигури Свеж
RealTS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm FlaK Екипажот w/Sd Ах 51 приколка 4 Фигури

Real TS Змеј 6368 втората светска ВОЈНА 2cm Fla K Екипажот w / Sd Ах 51 приколка 4 ФигуриДраг Пријател,Ви благодариме

DEN 648.00