Бесплатен Превозот Smart Дигитални Тастатурата RFID Електронски Кабинет Шкафче Заклучување за Гардероби за Дома Салата Училиште Спа Кабинет Вратата

Бесплатен Превозот Smart Дигитални Тастатурата RFID Електронски Кабинет Шкафче Заклучување за Гардероби за Дома Салата Училиште

DEN 1200.00

Свеж

Во магацинот


Бесплатен Превозот комбинација катанци за гардероби И кабинет
Јас . Параметри :
1.Картичката type : ЕМ/RF
2.Прочитајте тип : Безконтактни прочитај
3.Материјал : Цинк легура
4.потрошувачка на енергија : Статична струја :
5.работен напон : DC6 V (AAA1.5* 4) алкална батерија, на нормална употреба на повеќе од 15 месеци
6 . Животниот век на батеријата : отворена повеќе од 100000times.
7 . Помала моќ :
8.работна околина : А) работна температура : -30°C ~ + 70 °C Б. работа влажност : ≤ 95% RH
9.анти-мешање :
antistatic - воздух, испуштање пречки 15 kv, контактирајте со испуштање пречки 8 kv
Е применливо :
Се применува за агент, училиште, СПА/сауна, бања центар, базен, гимназија,голф, супермаркет,хотел, фирма, фабрика, апарати за домаќинство, бизнис поим, итн.
II . Краток Вовед & Функции :
Еден картичка (гостинската карта може да се отклучи сам) или двојно картичка (гости картичка и келнер картичка може да се отклучи во исто време) за да го отворите , можете да го поставите во било кое време, според потребата.
Автоматски се враќа функција : нема потреба да инсталирате врата се справи, само со отворен од страна на картичката, потоа 5-7seconds подоцна заклучување ќе отскокнување исклучување автоматски, дури и специјален тип врата шарки, исто така, може да се отвори без проблеми. Кога ќе ја затворите вратата потоа шкафче бидат заклучени.
Низок напон индикација на аларм функција : кога моќта е помал од 4.8 V, секој пат кога ќе користите картичка за да го отворите, таму ќе има звучни и светлосни двојно се покаже, ќе треба да ја замени батеријата наскоро во овој момент.
Интелигентниот smart цилиндар , разумни структура, опрема комбинирано движење, безбедно стабилна и сигурна работа.
Резервни надворешни итни моќ , во случај заборавите да ја смените батеријата, Можете да го користите надворешна сила да се надополнува и да светне за да се отвори ковчегот врата со картичка.
Различен вид на копче синџир на звук /копче за Watchband/ ФОБ картичка за избор : Пластика. Силикон или Буда зрнца, кои се сите водоотпорен, влага доказ, висока температура отпорни, отпорност на корозија, лесен за носење, безбедно и издржливи.
ЕМ картичка за да ја отвори вратата, се елиминира нелегално внесување на картичка феномен.
Може да се реализира на Два ниво на менаџмент функција , заклучување може да се постави за Управување со картичка, и на корисниците на картички (на повеќето 30pcs) или натпревар картичка шема според клиенти барање
Љубопитните отпорни индикација на аларм функција : кога кодот е отворен во нелегално, тоа ќе се укаже сервисен персонал со звук на алармот за да се спречи загуба на имот.
Различни цилиндар за вашиот избор : Пластични или метални
Логото печати услуга во keychain за вас за слободни.
Употреба :

Број На Модел На: 126pw
Бренд Име: ZIYUE
Големина: 56
Заклучување Тип: Кабинетот Кодот
Заклучување Тип: Кабинетот Кодот

Додатоци на производи

5pcs Висок Квалитет Кабинет Keyless Cam Заклучување Сребрен Тон MS403-1 Фиока поштенско Сандаче Кодот Свеж Со попуст
5pcs Висок Квалитет Кабинет Keyless Cam Заклучување Сребрен Тон MS403-1 Фиока поштенско Сандаче Кодот

5pcs Висок Квалитет Кабинет Keyless Cam Заклучување Сребрен Тон MS4031 Фиока поштенско Сандаче КодотСпецификаци

DEN 633.00 753.12
Фиока Тубуларна Cam за Заклучување На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Шкафот w/2 Копчиња 16-30мм М13 dropship Свеж Со попуст
Фиока Тубуларна Cam за Заклучување На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Шкафот w/2 Копчиња 16-30мм М13 dropship

Погоден за Кабинет, поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натаму Cam е заштитена до тело од една завртка

DEN 93.00 109.44
Rarelock Цврстина Пластика-Челик Вметнување Лист Locksmith Алатки Нано PlasticSteel Врати Joggling Заобиколат Алатки за Заклучување Свеж Со попуст
NAIERDI-501 Стакло Заклучување Цинк Легура Приказ Притисни Стакло Екранот Кабинет Вратата Цилиндар Брави Лизгачки Стаклени Притисни Свеж Со попуст
Висок Квалитет 12mm Навој Внесени Квартал се Претвори Cam Заклучување за Фиока Кутија Шкафче Свеж
Висок Квалитет 12mm Навој Внесени Квартал се Претвори Cam Заклучување за Фиока Кутија Шкафче

Мини квартал се претвори брава со 25mm долга плоча.Погоден за поштенско сандаче, фиока, кабинет, ковчегот,

DEN 65.28
OOTDTY Гроздобер Мечка Антички Стил Мини Archaize Padlocks Клуч за Брава Со клуч За Чанта/Мал Багаж/Мали Занаетчиски Производи/Toy/Кутија Свеж Со попуст
Гроздобер Ретро Стил Декоративни Hasp Toggle Куфер Кутија Заклучување Кука Latch Токи 0305 Свеж Со попуст
Гроздобер Ретро Стил Декоративни Hasp Toggle Куфер Кутија Заклучување Кука Latch Токи 0305

Карактеристики : Brand New Еден метални украсни функционална latch Заврши во античкиот бронза ефект Погоден з

DEN 41.00 52.32
Корисни Cam Катанци за Гардероби, Кабинет поштенско Сандаче, Фиоки, Шкафови + клучеви Свеж Со попуст
Корисни Cam Катанци за Гардероби, Кабинет поштенско Сандаче, Фиоки, Шкафови + клучеви

Главен Материјал : Цинк Легура Крај : светла хром, светла никел.Функции и цели : поднесување кабинети, мет

DEN 57.00 66.72
MTGATHER Накит Градите Кутија Куфер Случај Багажникот Токи Toggle Hasp Latch Фати Затворач 27X29MM Бронза Злато Свеж Со попуст
MTGATHER Накит Градите Кутија Куфер Случај Багажникот Токи Toggle Hasp Latch Фати Затворач 27X29MM Бронза Злато

Карактеристики : 1.Крај : Хром,Злато позлата2.Најчесто се Користи За : Случаи, Градите, Водови, итн.3.Боја : з

DEN 22.00 25.44
Rarelock MS120 се Справи со Заклучување на Вратата за WC Тоалет Фитинг Соба, Бања Прибор Тоалетот Бања Јавно Место Хардвер на Свеж Со попуст
Lockable Прозорец И Врата за Безбедност Restrictor Кабел за Заклучување на Вратата на Безбедноста Restrictor Дете Соба Анти-кражба Свеж Со попуст
Двојно стакло заклучување на вратата од не ' рѓосувачки челик двојно заклучување на продавница за статистика бравите двострано Свеж Со попуст
Детето Прозорец Restrictor Security Кодот За Деца Спречи Childern Паѓа Прозорец За Заклучување Dls HOmeful Свеж Со попуст
Детето Прозорец Restrictor Security Кодот За Деца Спречи Childern Паѓа Прозорец За Заклучување Dls HOmeful

Карактеристики : Алуминиум легура, површината electrogalvanizing легури, не капка да сликам, издржливи Кабел рас

DEN 141.00 162.24
Rarelock MMS124 Мини Цинк Легура Кабинет Тубуларна Cam Заклучување за Кутија Вратата Покаже Случај Светлина кутија Пошта Кутија Свеж Со попуст
Топ Безбедност на Превозот Сад Гаража Приколка Катанец Тешки со 3 Копчиња Свеж
Топ Безбедност на Превозот Сад Гаража Приколка Катанец Тешки со 3 Копчиња

Супер тешки врвот безбедност катанец, идеален избор за ролери ролетни, превозот сад, магацини, гаражи, к

DEN 470.40
Мали Притисни Брави М12 LED реклама Притисни Брави Ipad Комплет Push во Заклучување на 5 Pc Свеж
Мали Притисни Брави М12 LED реклама Притисни Брави Ipad Комплет Push во Заклучување на 5 Pc

5 Компјутери Притисни Брави Мали Притисни Брави М12 Мали Притисни Брави за Реклама светилка кутија заклу

DEN 614.40
Бесплатен Превозот Smart БЕЗБЕДНО Keyless Салата голф Промена на Соба RFID Кабинет Шкафче Заклучување EM118 Свеж
Бесплатен Превозот Smart БЕЗБЕДНО Keyless Салата голф Промена на Соба RFID Кабинет Шкафче Заклучување EM118

Боја Сребрена, златна го Отклучите метод картички Материјал цинк легура Картичка тип на СМАРТ картичка

DEN 816.00
1PCS поштенско Сандаче Cam Заклучување Канцеларија Кабинет Вратата Фиока за Заклучување 16/20/25/30/38mm Свеж Со попуст
1PCS поштенско Сандаче Cam Заклучување Канцеларија Кабинет Вратата Фиока за Заклучување 16/20/25/30/38mm

1 PCS поштенско Сандаче Cam Заклучување Канцеларија Кабинет Вратата Фиока за Заклучување 16 / 20 / 25 / 30 / 38mm

DEN 121.00 134.40
Rarelock Божиќ Материјали Нерѓосувачки WC Тоалет се Справи со Заклучување на Вратата со Црвена или Зелена Совети за Бања Кој Свеж Со попуст
Отворено Заклучување Нема Копче 4 Цифрен Комбинација Кодирани Катанец, Водоотпорен Rustproof Месинг Голема Големина Бакар за Свеж Со попуст
Мебел Keyless Електронски Тастатурата заклучување на Вратата Bluetooth АПЛИКАЦИЈАТА Smart Дигитални Лозинка за Заклучување на Свеж Со попуст