HENGJI 1pc spinnerbaits цврст метал контрола фабрика лажица sequins wobbler штука сом риболов мамки pesa риболов tackles

HENGJI 1pc spinnerbaits цврст метал контрола фабрика лажица sequins wobbler штука сом риболов мамки pesa риболов tackles

50 %

DEN 48.00

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот

Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност. Но тоа може да не важи за оние земји со различни тарифни правила. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас. Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас.
3 : тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
непречено и брзо нуркачка акција
светли бои и 3 D очи да се направи тоа
моќен за да привлечат големи риби!
Пакет и Испорака
1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 15-45days откако беше објавено .Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови.тоа ќе биде одложен неколку дена.5 см
Тежина : 5. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.3 g/еез(може да има мала разлика со реалната тежина)
Количина : 1pcs
Куки : 6#висока јаглероден челик куките
бои : како на сликата
1 : бои се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои
2 : куките се многу остри ,pls да се биде внимателен.Пакување : едно парче во еден oppbag,а потоа ги стави во мајстор картон; исто така, тука ќе може да пакет нив како cstomers' барања.
За нас
Ние сме еден од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина.
Напомена :
1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето.
Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
фабрика риболов мами
Lenght : 6.
Повратни информации
1.Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани.

Позиција: Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро
Тип: Вештачки Мамки
категорија: Намамат
Број На Модел На: SP051
Бренд Име: HENGJIA
Мами тип: Фабрика лажица риболов мами
Куките: 6#КУКИТЕ
Материјал: цврст метал
Големина: 6.5 см 5.3 g

Додатоци на производи

10PCS Wifreo Месинг String Браун Нимфата за Пастрмката и Panfish Летаат Риболов Mayfly Midge Големина 12 Свеж Со попуст
10PCS Wifreo Месинг String Браун Нимфата за Пастрмката и Panfish Летаат Риболов Mayfly Midge Големина 12

Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука : Хуго е Продавница за поддр

DEN 150.00 187.68
20Pcs/Пакет Јасно Waggler Риболов Лебди Лебди Матични Цевки Колекции се Справи со Прибор за Риболов Алатка за Полнење Свеж Со попуст
Риболов Топла Продажба на Квалитетот Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Сонце Очила Возење Gafas собере во текот очила за Свеж Со попуст
3pcs 40g/60g море тоне железо метал доведе мешана боја риболов мами не кука wobble бас peche риболов мамки pesca риболов tackles Свеж Со попуст
NOEBY 90mm/28g Minnow Мамка Вештачки Франција VMC Куки Sinking0.6-2.5 m Тешко Мами За Риболов Leurre Peche Свеж
NOEBY 90mm/28g Minnow Мамка Вештачки Франција VMC Куки Sinking0.6-2.5 m Тешко Мами За Риболов Leurre Peche

NOEBY 90mm / 28g Minnow Мамка Вештачки Франција VMC Куки Sinking0.62.5 m Тешко Мами За Риболов Leurre PecheТежина : 28gДолжина : 90mm

DEN 244.80
HENGJIA baitcasting риболов репортажите тешко метална жица првенство врти риболов тркала бас пастрмка костур pesca риболов tackles Свеж Со попуст
2017 1pcs 110mm Убодни Риба Главата Тоне Риболов Jigging Доведе Риба Намамат Живописни Телото Мека Мамка Свеж Со попуст
2017 1pcs 110mm Убодни Риба Главата Тоне Риболов Jigging Доведе Риба Намамат Живописни Телото Мека Мамка

1pcs 110mm Убодни Риба Главата Тоне Риболов Jigging Доведе Риба Намамат Живописни Телото Мека МамкаПозиција : О

DEN 69.00 81.12
Daiwa Оригинални 500M Силен Квалитет Најлон Риболов Линија Monofilament јапонија monofilament најлон риболов линија Бесплатен Свеж Со попуст
Tsurinoya Висок Квалитет на Јаглероден Челик Куки 15pcs/Многу 0.8 g/1.8 g Доведе Главата Кука Jigging FishingStainless Челик Свеж Со попуст
Tsurinoya Висок Квалитет на Јаглероден Челик Куки 15pcs/Многу 0.8 g/1.8 g Доведе Главата Кука Jigging FishingStainless Челик

Tsurinoya Висок Квалитет на Јаглероден Челик Куки 15pcs / Многу 0.8 g / 1.8 g Доведе Главата Кука Jigging Fishing Stainless Челик

DEN 306.00 556.80
10PCS Wifreo Слободни Кутија Маслиново Бела Крило Mayfly Риболов на Пастрмка Суви Лета Големина 10 Свеж Со попуст
10PCS Wifreo Слободни Кутија Маслиново Бела Крило Mayfly Риболов на Пастрмка Суви Лета Големина 10

Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање.Вашето задоволство е наш

DEN 158.00 225.60
Goture Преносни Телескопски Риболов Карбонски Влакна Врти Прачка 1.8-3.6 M Saltwater Брод Море Пол Риболов Справи Свеж Со попуст
Goture Преносни Телескопски Риболов Карбонски Влакна Врти Прачка 1.8-3.6 M Saltwater Брод Море Пол Риболов Справи

Основни информации : Телескопски : ДаМатеријал : Јаглерод влакна + алуминиумскиОдговараат за : Море рибо

DEN 705.00 1305.60
5pcs тешко meatal контрола фабрика лажица риболов мами wobble штука бас peche torlling риболов на пастрмка мамки pesca риболов Свеж Со попуст
5pcs тешко meatal контрола фабрика лажица риболов мами wobble штука бас peche torlling риболов на пастрмка мамки pesca риболов

Но, некои земји ќе треба повеќе денови спогодба за нивните обичаи Се враќа ќе биде voided ако производот е mi

DEN 302.00 431.52
HENGJIA 6pcs 17cm 30g тешко minnow риболов мами wobbler штука крап пастрмка костур сом риболов мамки crappie pesca риболов справи Свеж Со попуст
HENGJIA 6pcs 17cm 30g тешко minnow риболов мами wobbler штука крап пастрмка костур сом риболов мамки crappie pesca риболов справи

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за ва

DEN 634.00 1242.72
Нови Пристигнување 5pcss/многу Крап Риболов Мами 8.5 cm/7.5 g Тешко Мамки 5 Бои Квалитетна Професионална Wobblers Crankbait Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 5pcss/многу Крап Риболов Мами 8.5 cm/7.5 g Тешко Мамки 5 Бои Квалитетна Професионална Wobblers Crankbait

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

DEN 216.00 239.52
HENGJIA 11PCS/многу пластични жаба риболов мами set top вода штука пастрмка шупливи тело риболов мамки isca де pesca риболов Свеж Со попуст
Мини Преносни Џеб Риба Пенкало Форма месинг Алуминиум Легура Риболов Прачка Пол Влакна стакло Со Ролна 6 Бои Добар квалитет Свеж Со попуст
2017 Нови iLure Риболов Заклучување Тока Со Ролна од не ' Рѓосувачки Челик Живи Риби Брави Појас Риболов Справи Жила Лебди риболов Свеж Со попуст
MNFT 200PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата Мамка Свеж Со попуст
MNFT 200PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата Мамка

MNFT 200 PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата Мамк

DEN 367.00 720.00