VIBORG (3 куки) Делукс Солидна SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Кука Облека Грб Куки Шапка Кука Закачалка, брусен

VIBORG (3 куки) Делукс Солидна SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Кука Облека Грб Куки Шапка Кука Закачалка, брусен

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
◊◊◊VIBORG Светска класа Врвен Квалитет Делукс SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Кука за крпи, облека, итн. ◊◊◊ Направени од SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик; врвен квалитет, Цврсти изградба и екстра-дебели, тешки производ! Навистина одличен финишестетски префинета изглед кој е чудно да SUS-304 од не 'рѓосувачки челик производи Ќе не' рѓа, останува нерѓосувачки засекогаш, SGS 72-часовен Сол Спреј Тест, 100% трајни Тип : 3 -кука; вкупна должина : 18cm; со сокриени завртки
Тип : 3 куките
Опис на производот Видот SUS-304 од не 'Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Кука Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел XS-891 - 3 Материјал SUS-304 од не' рѓосувачки челик Сатенски Финиш никел Број на куки 3 Пакетот вклучува 1 x SUS-304 од не ' рѓосувачки челик кука (со 3 куки) како што е опишано со завртки
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Бисер Реката Delt.еден од Провинцијата Guangdong. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација

Тип: Облека Куките
Стил: Модерна
Бренд Име: Viborg
Лепливоста Метод: ноктите
Број на куките: 1-3
Број На Модел На: XS-891-3
Материјал: SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик
Заврши: Сатенски никел
Број на куките: 3
Вкупна Должина: 18 cm

Додатоци на производи

Солидна Модерна Бања Складирање Drainer Полица Пластични Сапун Јадење Четка За Заби Чаша Носителот Организатор --M25 Свеж Со попуст
Новиот Ѕид Монтирани Простор Алуминиум двојна Облека на Закачалка Сушење Количка за Перење Управување со промоција цена Свеж Со попуст
KEMAIDI Нови Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Носителот Виси Бања Ролна Тоалетна Хартија Носителот Кујна Хартиена Крпа Носителот Свеж Со попуст
Компјутер Лаптоп Работи за Назад 10pcs Тело Потоплите Налепница Топлина Подлога Печ Биро 10 Часа 53 Степен Рака Зима Рамо Задната Свеж Со попуст
Агол Ѕид Полица Алуминиум Простор Полици Сребро. Свеж
Агол Ѕид Полица Алуминиум Простор Полици Сребро.

Материјал : алуминиум просторГолемина : 29x23x5cm / 11.4x9.05x1.96 инчиМинималистички дизајн, гламурозна и челикД

DEN 306.24
Акрилик Течни Лосион Сапун Фармацевт Пумпа Шише Транспарентен/Chrome Кујна пример, перење на садови Бања Countertops 10 МЛ (Јасно) Свеж Со попуст
Моден Силикони Флексибилни Сапун Јадење Плоча Бања Сапун Носителот Сапун Кутија R06 Капка Брод Свеж Со попуст
Моден Силикони Флексибилни Сапун Јадење Плоча Бања Сапун Носителот Сапун Кутија R06 Капка Брод

Материјал : Силикон Боја : Розова / Зелена / Бела / Зелена Антилизгање Ленти дизајн нека фах лесно да се ис

DEN 58.00 70.08
2018 вертикална стил тоалетна хартија држачот за Ѕид 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Возен Ролна Хартија Носителот Ткиво Свеж Со попуст
Хартија Носители ORB Со Телефонот Застане на Цврсти Месинг Црна Ролна Тоалетна Хартија Носителот на Решетката да се Монтира Свеж Со попуст