Мини Огледало Клип USB Дигитални Mp3 Плеер за Музика Поддршка 8GB SD ТФ-Картичка Црна

Мини Огледало Клип USB Дигитални Mp3 Плеер за Музика Поддршка 8GB SD ТФ-Картичка Црна

0 %

DEN 59.00

DEN 59.04

Свеж

Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет
Дизајниран модерен и cleverish изглед, парична казна изработка
Мини големина, преносни и лесно може да го носите во вашиот џеб
Висок квалитет на USB уред за складирање на податоци, поддршка USB 2.0
Надворешна меморија : поддршка до 8 GB Микро ТФ-картичка (Не се Вклучени)
Боја : Црна
Поддршка музика формат : MP3
Вградена Li-ion батерија, директно поврзување со КОМПЈУТЕР за повторно полнење
Игра време : 2-3 часа
ТФ-Картичка Капацитет : до 8 GB
USB Порта : 2.0
Исто така може да се користи како USB Флеш Диск (Можете да ја користите за да ги зачувувате на какви било податоци / датотеки)
Големина : 4.3 cm x 2.9 cm x 1.7 cm /1.69" x 1.14" x 0.67"
Боја : Црна, Бела , Сина, Зелена, Розова, Виолетова
Пакетот вклучува :
1 x Mp3 Плеер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Меморија Големина: Други
Аудио Формат Поддршка: MP3, WAV
Балансиран Од: No
Стил: перо
Надворешна Меморија: No
Бренд Име: ZGPAX

Додатоци на производи

MP2A5060 ZIP Оригиналот На Акции 5PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот Свеж
MP2A5060 ZIP Оригиналот На Акции 5PCS/МНОГУ Бесплатен Превозот

♦ Ја испорача стоката на нашите клиенти со брзина и прецизност.♦ Поради акции статус и временската зон

DEN 420.00
Renensin Уво Влошки Уво Перници За Meizu HD50 HD 50 HIFI Слушалки Замена Earpads Уво Влошки Поправка слушалки Додатоци Свеж Со попуст
Renensin Уво Влошки Уво Перници За Meizu HD50 HD 50 HIFI Слушалки Замена Earpads Уво Влошки Поправка слушалки Додатоци

Renensin Уво Влошки Уво Перници За Meizu HD50 HD 50 HIFI Слушалки Замена Earpads Уво Влошки Поправка слушалки Додатоци К

DEN 560.00 650.88
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки Свеж
Замена Аудио Сребро Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over/На Уво Слушалки

Замена Аудио Sliver Кабел со Далечински Микрофон За Зајнхајзер HD 2.30 HD 2.20 s Over / На Уво Слушалки Лизгачки конт

DEN 815.52
SMSL П5 Про Чист Дигитален HiFi Засилувач USB Влакна Коаксијален Оптички Аудио Моќ Сребро. Свеж
SMSL П5 Про Чист Дигитален HiFi Засилувач USB Влакна Коаксијален Оптички Аудио Моќ Сребро.

Опис на производот карактеристики на П5 Pro : 1 : Висок квалитет за далечинска конфигурација, далечински уп

DEN 6719.52
Askmeer IPX8 Водоотпорен 4G/8G Mp3 Пливање Подводни Спорт MP3 Плеер за Музика Стерео Слушалки со FM Клипот на Екранот за Сурфање Свеж Со попуст
1.3 м Замена Слушалки Слушалка Кабел За Зајнхајзер HD25 HD 25-1 HD25-1 II HD25-13 HD25-C LN005929 Свеж
1.3 м Замена Слушалки Слушалка Кабел За Зајнхајзер HD25 HD 25-1 HD25-1 II HD25-13 HD25-C LN005929

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1pcs 1.3 м кабел како што можете да видите од сликата.

DEN 618.24
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone Свеж Со попуст
60MM 2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Headphone

2 Пара Замена Мек Сунѓер Уво Влошки Опфаќа За Слушалки Слушалките 60 MMПакетот вклучува : 2 Пара(4 Pcs) X Слуша

DEN 48.00 57.12
10PCS/МНОГУ KTY81/210 KTY81-210 ДО 92 MARKING81 210 Бесплатен Превозот Свеж
10PCS/МНОГУ KTY81/210 KTY81-210 ДО 92 MARKING81 210 Бесплатен Превозот

Повратни информации♦ Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата слу

DEN 261.60
Август MR230 Безжична Bluetooth 4.2 Приемник aptX Ниска Латентност 3,5 мм ПОМОШЕН Bluetooth Аудио Музички Адаптер за Автомобил Свеж Со попуст
Trave Носат Патување Патент Ракав Преносни Заштитна Хард Корица Кутија Случај за JBL Флип 4 Flip4 Bluetooth Звучници,Игра во Свеж Со попуст
2017 Оригинални RUIZU X18 8G Bluetooth Спорт MP3 Плеер Lossless Рекордер FM Радио, Bluetooth 4.0 Музичкиот Плеер Поддршка 64G Свеж Со попуст
2017 Оригинални RUIZU X18 8G Bluetooth Спорт MP3 Плеер Lossless Рекордер FM Радио, Bluetooth 4.0 Музичкиот Плеер Поддршка 64G

За да го купат Најновиот Оригинални KZ ZS5 2 DD + 2 BA Хибрид слушалка , ве молиме кликнете подолу на сликата : 201

DEN 1060.00 1432.80
SCLS 14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна. Свеж
SCLS 14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна.

14pcs Силикони Earbuds Покрие Куршум главата форма Компатибилен Со Повеќето Во Уво Слушалки медиум Црна.Нето

DEN 56.16
10 Пара 20 Компјутери Во Уво Слушалки на Уво, влошки За Samsung Опрема Круг R130 Eartips Опфаќа слушалки Earpads Earbuds Силикони Свеж Со попуст
Најновите ПРЕПОРАКИ-X A2DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата Свеж Со попуст
Најновите ПРЕПОРАКИ-X A2DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата

Најновите ПРЕПОРАКИX A2 DC Bluetooth Кабел за CKS1100 E40 E50 E70 LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 Слушалки Сребро Позлата Линија

DEN 1651.00 2262.24
UPD78F9418AGC-8BT-А F9418AGC QFP-80 Оригинални Бесплатен Превозот Свеж
UPD78F9418AGC-8BT-А F9418AGC QFP-80 Оригинални Бесплатен Превозот

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.Контактирајте со нас♦ Ако постои незадо

DEN 512.64
Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305 Свеж Со попуст
Безжична Глас Пренос Систем 1 FM Предавателот + 10 FM Радио Приемник за Насочување Црква Состанок Обука Y4305

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса...

DEN 3725.00 4656.00
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот Свеж Со попуст
Hifi MMCX Кабел за Безжична Bluetooth Адаптер Спортски Слушалка Кабли за Shure SE215 SE535 SE846 UE900 DIY Слушалки во Конекторот

Hifi MMCX порта безжична Bluetooth адаптер спортски кабел За Shure SE215 SE535 UE900 Слушалка со Bluetooth адаптер приклучок за

DEN 495.00 575.52
NEWYES 10.5 инчен LCD Пишување Цртање Одбор Преносни Хартија Ултра Тенок Ракопис Графички Подлога Свеж Со попуст
NEWYES 10.5 инчен LCD Пишување Цртање Одбор Преносни Хартија Ултра Тенок Ракопис Графички Подлога

Ние веруваме ние може да ви даде задоволителен одговор и решение, ние ќе се подобри со навремено и подоб

DEN 950.00 1727.52
EarPads Бела Замена Уво Влошки headband за Удира од Страна на д-Р Дес Студио 1.0 Слушалки Перница Чаши Капак Поправка Делови Свеж Со попуст
Бренд Mahdi MP4 Плеер 8G Музичкиот Плеер 1.8 инчен Допир Shatterproof Анти-Нула HD Екран Поддршка Видео Музика Снимање Слика Свеж Со попуст
Бренд Mahdi MP4 Плеер 8G Музичкиот Плеер 1.8 инчен Допир Shatterproof Анти-Нула HD Екран Поддршка Видео Музика Снимање Слика

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

DEN 1847.00 2841.60
GHXAMP 2 ПАРЧИЊА 8 ИНЧЕН 178MM Говорникот Гума опкружувачки страна поправка делови За конвенционалните Звучникот repairment Свеж Со попуст