Aiyima TPA3116 2.1 Дигитален Аудио Засилувач Одбор TPA3116D2 Subwoofer Говорникот Засилувачи DC12V-24V 2*50W+100W

Aiyima TPA3116 2.1 Дигитален Аудио Засилувач Одбор TPA3116D2 Subwoofer Говорникот Засилувачи DC12V-24V 2*50W+100W

10 %

DEN 589.00

DEN 654.24

Свеж

Во магацинот

Опис на производот : Операција видео : https : //cloud.video.taobao.com/play/u/199304554/p/2/e/6/t/3/50037620907.mp4 Забелешка !!!!!!!!!!!! ако сакате Subwoofer,треба да се користат Висок Квалитет Subwoofer говорник! Исправноста одбор донесува два увезени TPA3116 D2 дигитален засилувач чип како основен,едно парче како лево и десно канал моќност засилувач,другиот дел што претходно мост briver со NE5532 subwoofer ,со мал ,висок effeciency,висока моќност карактеристики. Име на производ : 2.1-канален аудио засилувач Чип Одберете : TPA3116 D2 напон : DC 12-24 V Излезна моќност : 50 W*2+100 W Subwoofer*1 Излезна Отпорност : 4-8ohm Фреквентен опсег : 14-100 Khz SNR : 100db Број на канали : 3(лево канал,право канал,subwoofer) Switch фреквенција : 1.2 MHz Големина : 100*70*30мм Совети : Овој засилувач одбор имаат две моќност Крајот и Две аудио влез Крајот,можете да изберете секој еден! Пакување 1pcs*DC12 V-24 V 2*50 W+100 W XH-M139 2.1 Канал дигитални Subwoofer Засилувач Одбор Чип TPA3116 D2

Бренд Име: Aiyima
Пакет: Yes
Канали: 3 (2.1)
Број На Модел На: TPA3116 2.1 Subwoofer
Максимална Моќност По Канал: 50W
Тип: Дома Засилувач

Додатоци на производи

Dual 20V-28V AC TDA7293 2.1 канал засилувач одбор /Пред-засилувач одбор (80w*2+160w) Свеж
Dual 20V-28V AC TDA7293 2.1 канал засилувач одбор /Пред-засилувач одбор (80w*2+160w)

n Избор на позлатени дупка IC Блок , не е обичен IC седиште , потрајни !n Subwoofer дел се состои од две нови TDA7293 BTL

DEN 2240.16
Трансформатор покрие цртање цевка засилувачи шасија оклопна добиток говеда покрие 85mm*85mm*100mm 1piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886 Свеж Со попуст
TDA8954 Класа D 2.0 канал 210W+210W висока моќност дигитален засилувач одбор Надвор TDA8920 / TDA8950 / TDA7294 / LM3886

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го и�

DEN 1155.00 1343.04
4PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе Подлога Слободен брод Свеж Со попуст
4PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе Подлога Слободен брод

4 PCS D30x13mm Црни Алуминиумски Monitor Звучник Кабинет Плочата Изолација Нозе ПодлогаДимензии : Дијаметар 30мм *

DEN 547.00 576.00
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227 Свеж Со попуст
IRS2092 моно засилувач одбор (DC моќност) 350W засилувач одбор Користење на оригиналните IRS2092, IRFB4227

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни �

DEN 1254.00 1458.24
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel Свеж Со попуст
Моќност Засилувач Одбор TDA7492P Bluetooth Аудио Приемникот Одбор 2x25W Мини Моќност Засилувач DIY Dual Channel

Спецификации : Моќност : 2.1 Интерфејс DC 1025 V напојување (со обратна сила заштита) Аудио влез : Bluetooth приемни

DEN 324.00 449.28
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84 Свеж
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84

Бренд Нови 9pin Шасијата Планината Керамички Злато Позлатен Цевка СокетиМатеријал : КерамичкиЗлато Позл�

DEN 648.00
220V AV-338A 200W+200W C5198 Моќ цевка канал 5 Дигитални апарати за Домаќинство засилувач Караоке РЕД засилувач USB аудио засилувач Свеж Со попуст
5PCS Audiophiler MKP Kondensotor 400VDC 2.2 uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
5PCS Audiophiler MKP Kondensotor 400VDC 2.2 uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 237.00 338.40
1meters 5meters 10meters 0.50mm2 висока чистота сребро позлатен OCC тефлон жица за аудио DIY 0.18x19strands WAG 20 Свеж Со попуст
1meters 5meters 10meters 0.50mm2 висока чистота сребро позлатен OCC тефлон жица за аудио DIY 0.18x19strands WAG 20

Бренд Нови Тефлон висока чистота OCC Бакар сребрена Жица Намали област : 0.5mm2 (прибл.WAG20) 19 насоки * 0.19 Матер�

DEN 278.00 278.40
Aiyima PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор Караоке РЕД Засилувач Модул Двојна AC12V Свеж
Нови Сериски Тип Волумен Potentiometer Vishay Сина Дејл Отпорници 10K 50к 100k Свеж
Нови Сериски Тип Волумен Potentiometer Vishay Сина Дејл Отпорници 10K 50к 100k

Опис На Производот Материјал : Нискибучава со висока прецизност Vishay Дејл отпорник (dualканал точност во р�

DEN 2160.00
Marsnaska Нов Висок Квалитет DC 12V 24V 120W*2 TPA3116 D2 Dual Channel Дигитални Моќ Аудио Засилувач Одбор Свеж Со попуст
Marsnaska Нов Висок Квалитет DC 12V 24V 120W*2 TPA3116 D2 Dual Channel Дигитални Моќ Аудио Засилувач Одбор

Опис : Одборот пред се соочуваат со IC да се подобри текст чувствителност, highdefinition квалитет на звукот.Мак�

DEN 343.00 394.56
JINSHENGDA НОВ Висок Квалитет 20W 12V Мини Hi-Fi Засилувач Бустер Радио MP3 Стерео За Автомобил, Мотоцикл Домашен Компјутер Свеж Со попуст
PAPRI Европа Стандард Машки Мрежа AC Power Plug NCF nanostructures Чист бакар Аудио HIFI EuropeanL Famale Напојување socket Свеж Со попуст
PAPRI Европа Стандард Машки Мрежа AC Power Plug NCF nanostructures Чист бакар Аудио HIFI EuropeanL Famale Напојување socket

БРЕНД НОВИ NCF nanostructures Машки и Женски European LSTANDARD AC ШТЕКЕР КОНЕКТОР Машки Моќ Plug FPE25(CU) Номинална Вредност : H

DEN 652.80
Assembeld Худ 1969 MJE15024/25 Класа моќ amp одбор 25W 2 CH засилувач Свеж Со попуст
Assembeld Худ 1969 MJE15024/25 Класа моќ amp одбор 25W 2 CH засилувач

вклучува 2 канал собрани засилувач одбор со Алуминиумска аголКористењето 6цевка програма,Кои 2 цевка ел�

DEN 2462.00 2592.00
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU Свеж
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU

Големина на : Преден панел големина : 155mm * 60mm * 8ммПо панел големина : 145mm * 54mm * 3ммНадворешни Димензии : 155 * 60

DEN 1794.24
AV-688B 600W канал 5 засилувач професионални дигитални Караоке домашно кино засилувач / HiFi засилувач Свеж Со попуст
AV-688B 600W канал 5 засилувач професионални дигитални Караоке домашно кино засилувач / HiFi засилувач

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати н�

DEN 3206.00 3728.64
MiraScreen OTA тв стап Android Паметни тв HDMI Dongle EasyCast Безжичен Приемник DLNA Airplay Miracast Airmirroring Chromecast Свеж Со попуст
MiraScreen OTA тв стап Android Паметни тв HDMI Dongle EasyCast Безжичен Приемник DLNA Airplay Miracast Airmirroring Chromecast

Опис : На Mira Screen WiFi Екранот Приемник е Специјални Уреди за да ја вашиот проект Smart Phones / Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 610.00 762.24
Aiyima 2PC L20 SE Аудио Засилувач Одбор TOSHIBA A1943 C5200 Двојна Канали Засилувач Одбор Свеж
Aiyima 2PC L20 SE Аудио Засилувач Одбор TOSHIBA A1943 C5200 Двојна Канали Засилувач Одбор

Опис на производот : На L20 SE е L20 поедноставен засилувач Како L20 SE е поедноставена верзија, па не ја корист�

DEN 1919.52
DC9V-15V NE5532 Движат Серпентина Стерео Микрофон Пред-засилувач магнетни главата Фоно засилувач одбор Свеж Со попуст
DC9V-15V NE5532 Движат Серпентина Стерео Микрофон Пред-засилувач магнетни главата Фоно засилувач одбор

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го и�

DEN 367.00 426.24
1PC 6X4(Врв) ДА 6Z4(Дното) 7Pins ДА 7Pins Електрони Цевка Штекер DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Свеж Со попуст
DIY Проекти Аудио Запис Лента/Tag Одбор/Бедем Одбор позлатени coppe 150x60x2mm 75holes 1Piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
DIY Проекти Аудио Запис Лента/Tag Одбор/Бедем Одбор позлатени coppe 150x60x2mm 75holes 1Piece Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 668.00 953.76