5pcs/set електро шок додатоци медицински пенисот прстен+метал анален приклучок+нерѓосувачки челик пенисот plug електро секс комплет секс производи

5pcs/set електро шок додатоци медицински пенисот прстен+метал анален приклучок+нерѓосувачки челик пенисот plug електро секс

5 %

DEN 1089.00

DEN 1146.24

Свеж

Во магацинот

5pcs/set електро шок додатоци медицински пенисот прстен+метал анален приклучок+нерѓосувачки челик пенисот plug електро секс комплет секс производи Материјал : ABS+метал ps овој производ е електричен шок, не Вибрации Нашата компанија ќе ги комбинираат логистика ситуација на секоја земја, изберете најбрзо начинот на транспорт, да се испраќаат до вас, ви благодариме 1. 12 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на acces Hot секси облека, играчки, театарски претстави парови костими Жени Секси долна Облека секс играчки за couplessories)
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 3. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. 4. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. 5. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. 4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. 2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Тип На Објект: Медицински Тематските Играчки
Материјал: Метал+Abs
Големина: 1 set
Број На Модел На: QMR-005558
боја: електро шок секс играчки
Функција: Електро Пенисот Прстен
Тип На Објект: метал анален приклучок
Употреба: пенисот приклучок
жешка: Секс производи за човекот

Додатоци на производи

IKOKY Отвори Устата Замолчени Приклучок Со О-Прстен Секс Играчки за Неколку Возрасни Производи Флерт Roleplay Еротски Игра Сексуално Свеж Со попуст
63CM Коњ Исечете Деликатна Род Камшик ,Секс Тепањето Гребло Фетиш СТП Кожен Камшик Flogger Секс Играчки За Неколку Возрасни Свеж Со попуст
Нови Multicolor Брадавица Стеги Флертуваат Секс Љубовта Еротски Играчки за Возрасни Игри Секси Брадавица Играчки Улога игра Свеж Со попуст
Звукот Од Не ' Рѓосувачки Челик Машки Мало Сонда Прстен Клипот Еротски Мало Dilatator Се Протега Plug Секс Производи Пенисот Свеж Со попуст
нерѓосувачки мало dilators 255mm пенисот plug долг секс играчки за човекот уретрата монистра машки се протега на мало се огласува Свеж Со попуст
2017 Топла нерѓосувачки челик метал ропство лисици со заклучување на роб во bdsm зглоб ограничувања рака ракави фетиш носат Свеж Со попуст
Прилагодливи нерѓосувачки челик женски чистота појас во BDSM ропство фетиш возрасни секс играчки за жена анален plug вагинален Свеж Со попуст
DOMI Медицински Тематските Влакна Електрични Проводници за Мажите и Пенисот Тековната Пулсот Проширување Massagers Свеж Со попуст
Секс Алатки За Продажба Врвот СТП кожа Секс Камшик Секс Играчки во Bdsm Фетиш Секс Производи Ропство Подигнат Sextoys За Возрасни Свеж Со попуст
Возрасни Игри Се Подигнат Устата Двојно Дилдо Замолчени Отвори Устата Plug Пенисот Устата Замолчени Sex Фетиш Играчки Свеж Со попуст
1Set Електро Шок Анален Задник Plug Метал Мало Звучи Катетери & Sounds Секс Производи Секс Играчки За Мажи Стимулација на Простатата Свеж Со попуст
Нерѓосувачки челик мало plug пенисот приклучокот,секс играчки за пенисот F131 Свеж
Нерѓосувачки челик мало plug пенисот приклучокот,секс играчки за пенисот F131

Материјал : нерѓосувачки челикТежина : околу 23gСет вклучуваат 25мм прстен и 30мм прстенБесплатен превозот

DEN 153.12