Eunavi 2.4 G Безжичен Предавател & Примачот за Автомобил Обратна Задните Видите Копија Камера и Монитор Паркинг Помош Возило CAM

Eunavi 2.4 G Безжичен Предавател & Примачот за Автомобил Обратна Задните Видите Копија Камера и Монитор Паркинг Помош Возило

5 %

DEN 432.00

DEN 454.08

Свеж

Во магацинот


2.4 G Безжична Видео Предавателот&Приемник Модул За Автомобил Копија Rear View Camera
Овој безжичен модул е за автомобил обратна камера.
Со тоа, вие не треба да се доведе жица од предниот до задниот дел на автомобилот, така што ќе го спаси многу камера инсталација работа.
Ве потсетам : Овој оглас е за безжичен модул само, не вклучуваат обратна камера.
Спецификација :
100% сосема нов и висок квалитет
Лесна инсталација
Земете една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера
2.4 GHz безжична предавател/приемник за set (12-Volt за возило инсталација)
Димензии : 6 * 3 * 1.2 CM
LT Долго : 135 CM
Кратко-рочни Долго : 13 CM
Боја : Црна
Материјал : Метал & Пластични Животната Средина
За : Автомобил DVD Мултимедијални Навигација една машина, автомобил MP5, автомобил екранот
Пренесување и примање на фреквенција : 2370 MHZ
Излезна Моќност : 100 MW
Оперативен Напон : DC = 12 V
Видео внесување : PAL / NTSC композитен видео сигнал
Пренесување и примање на далечина : 100 (отворен простор, без мешање)
Работна температура : -20 + 80
Видео Излез : PAL / NTSC композитен видео сигнал
Примачот на осетливост : -85 Dbm
Целиот оперативен струја : DC = 12 V 200m A
Предавателот моќ напон : DC = 12 V
Примачот напон : DC = 12v
Пакет Се Вклучени :
1pcs приемник
1pcs предавателот
Превозот Информации :
Здраво,ви благодариме за вашата нарачка овде. Бесплатен превозот што се користат во тука е за E-пакет и Кина Пост Воздух Mail. За други превозот како DHL,UPS-от,EMS, треба да плати дополнителни трошоци за вашата нарачка.
E-packge Превозот : Ова превозот пратите само за НАС, за жал не се достапни за други земји. Обично тоа се 12-15days да пристигнат.
Кина Пост Воздух Mail Превозот : Ова превозот, ги испратите на најголем број на земји. Обично тоа трае 20-25days да пристигнат. Понекогаш тоа може да се должи на лошите временски услови или други фактори одложи за време на превозот, ако сте загрижени во ред, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши овој проблем.
Прашањето За Царинската :
Повеќето од клиентите ќе го испрати е-мејл да поставуваат прашања во врска со царина.Би сакала да ве запознаеме со нашата смисла за вас. Ние ќе пишува пониска вредност на цел pacakge да ви помогне да се избегне царинската управа. И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате.
Поради различни царинска политика, за жал ние Не сме Одговорни за Царинење .Љубезно ве молиме да забележите на оваа.
По-продажбата на Услугата :
Ние работиме напорно за да ви понуди најдобар квалитет и услуга овде, ако има било какви прашања, слободно дозволете ми да знам. Вашиот Љубезно помагање и доверба ќе дозволете ни да се подобри во furhter и нудат повеќе добра услуга за вас.
Повратни информации :
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, љубезно comfirm примени цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас.

Бренд Име: Eunavi
Жица или Безжично: Безжичната
Школка Материјал: Пластични
Guiding Line: Yes
Леќа Материјал: Пластични
Алармот Тип: Додатоци
Должина на Видео Кабел: 6M
Материјал Тип: ABS

Додатоци на производи

Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера Свеж Со попуст
Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175 Степен Паркинг Камера

Нови ОЕМ Водоотпорен Автомобил Пред Приказ на Логото на Камерата за Mazda Ноќ Визија 175Степен Паркинг Каме

DEN 609.00 1194.24
Liislee Задните Видите Обратна Камера Копија Паркинг Камера За Volvo XC90 XC 90 2003~2006 / HD CCD / Табличка Светлина Инсталирате Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong Свеж Со попуст
FUUWAYDA SONY CCD Автомобил Обратна ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yong

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) SONY CCD камера е висок

DEN 695.00 858.24
FUWAYDA Безжична Автомобил на ретровизорот Слика Со Водич/Help/Паркинг Линија Боја CCD КАМЕРА за Ssangyong Rexton / Ssang yongKyron Свеж Со попуст
BigBigRoad За Peugeot 307cc Pathfinder Експерт / Fiat Scudo / Тојота ProAce Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера паркинг Свеж Со попуст
BigBigRoad За Peugeot 307cc Pathfinder Експерт / Fiat Scudo / Тојота ProAce Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера паркинг

За Nissan QASHQAI XTRAIL Geniss CTriomphe Peugeot 307cc Pathfinder Dualis За Jumpy Combi Стаклен Ван SWB H1 ТИП на 12За Fiat scudo 2007~2012 За Peugeot Експерт

DEN 950.00 1117.44
За Sony CCD Рено Dacia Duster Sandero farb авто kamera автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера Свеж Со попуст
За Sony CCD Рено Dacia Duster Sandero farb авто kamera автомобил заден поглед назад до обратна паркинг камера

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички

DEN 706.00 1008.00
Автомобил DVR Возило HD 1080P Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-сензор Автомобил DVR Рекордер Свеж Со попуст
Автомобил DVR Возило HD 1080P Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam G-сензор Автомобил DVR Рекордер

Автомобил DVR Возило HD 1080 P Камера за Видео Рекордерот Цртичка Cam Gсензор Автомобил DVR Рекордер1 HD 1080 P 170 сте

DEN 861.00 1435.20
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Свеж Со попуст
Автомобил Камера За Hyundai ix35 ix 35 Tucson MK2 2009~ година LiisLee Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П

DEN 942.00 1095.36
SONY CCD Чип nightvision Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг КАМЕРА за FORD MONDEO/FIESTA/KUGA/ФОКУСОТ (2 вагони)/S-Max/CHIA-X Свеж
Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата Свеж Со попуст
Laijie Паркинг Камера За Hyundai H-1 Патување / Карго / H1 2007~ година / HD CCD Ноќ Визија Задните Видите Копија Камерата

Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемо

DEN 930.00 1328.16
Нови Водоотпорен CCD Универзална HD Автомобил Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера Назад Приказот на Камерата за Бесплатен Свеж Со попуст
Rearview Камера За Mazda 6 Mazda6 2008~2013 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање HD Ноќ Визија Свеж Со попуст
Rearview Камера За Mazda 6 Mazda6 2008~2013 Автомобил Задните Видите Обратна Копија Камера За Паркирање HD Ноќ Визија

Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обра

DEN 952.00 1535.52
Liislee Автомобил Камера За Hyundai Акцент / Гранд Avega 2011~2018 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите Свеж Со попуст
CCD автомобил рачка камион камера за Audi A4 S4 А5 S5 Q3 П5 A6 A7 A6L A8L шкода Голф Sharan Passat Variant Cayenne водоотпорен Свеж Со попуст
CCD автомобил рачка камион камера за Audi A4 S4 А5 S5 Q3 П5 A6 A7 A6L A8L шкода Голф Sharan Passat Variant Cayenne водоотпорен

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПре

DEN 1238.00 2064.00
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera Свеж Со попуст
BOQUERON за Тојота Roraima HiAce H200 Hiace Awing 2004~2014 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, ор

DEN 642.00 1087.68
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565 Свеж Со попуст
LEEWA HD Автомобил Задните Видите Паркинг Камера за KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 KIA 5 врати Hatchback Рио/Гордост CA4565

Општи Информации Компатибилност За KIA К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013За KIA 5 врати Hatchback Рио / Гордост Спецификации Image

DEN 526.00 633.60
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера Свеж Со попуст
Lyudmila ЗА Nissan Cefiro 1999~2003 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Камерата / HD CCD Ноќ Визија Назад до Обратна Камера

0 Vpp,75 Електронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 S S / N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотп

DEN 961.00 1334.88
STK DV168 Двојна Леќа Мотоцикл Автомобил Монтирани Biker Акција Видео Камера DVR Пред Назад 3.0 LCD Ноќ Визија 140 Степен Широк Свеж Со попуст
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година Свеж Со попуст
EEMRKE Автомобил Камера Заградата Табличка Светлина Домување за Шкода Брза Седан 2013 2014 2015 година

EEMRKE Автомобил Камера Заградата / Автомобил Rear View Camera Застане / Автомобил Обратно Паркинг Линија Камер

DEN 318.00 334.56
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен Свеж Со попуст
Автомобил rear view camera Trunk се справи со камера за Jeep Compass должина 2017 резервна копија од обратна паркинг водоотпорен

Повратни информации1 Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате

DEN 1589.00 1727.52
Lyudmila За SsangYong Rodius / Stavic 2004~ Година Обратна Автомобил Камера Назад до Паркинг Камера Rear View Camera HD Свеж Со попуст
Lyudmila За SsangYong Rodius / Stavic 2004~ Година Обратна Автомобил Камера Назад до Паркинг Камера Rear View Camera HD

Со Highdefinition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и н

DEN 1018.00 1288.32
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam Свеж Со попуст
BigBigRoad За BMW X3 Х5 X6 пред 2012 / e61 535d Автомобил wifi DVR Видео Рекордер скриени Инсталација црна кутија Dashcam

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

DEN 3424.00 3804.00
Безжична Автомобил Rear View Camera За Peugeot 208 301 308 508 2008 3008 2012~Присутни / HD CCD Авто Обратно Паркинг Камера Свеж Со попуст
Безжична Автомобил Rear View Camera За Peugeot 208 301 308 508 2008 3008 2012~Присутни / HD CCD Авто Обратно Паркинг Камера

Со Highdefinition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и н

DEN 1500.00 1999.20