GCL Легиран Челик Домаќинство, Кујна Сечење Месо, Риба Нож Професионален Готвач Филе, Ножеви Остри Мултифункционален Сечење Нож

GCL Легиран Челик Домаќинство, Кујна Сечење Месо, Риба Нож Професионален Готвач Филе, Ножеви Остри Мултифункционален Сечење

46 %

DEN 938.00

DEN 1736.64

Свеж

Во магацинот

Детали за производот
Име : Легиран Челик Професионални Филе Нож
Сечилото Материјал : Легиран Челик
Рачка Материјал : Иверица
Нож Должина на : 270 mm
Должина на ножот : 170x80x1.5 mm
Сечилото Width : 80 мм
Сечилото Дебелина : 1.5 mm
Цврстина : 58+2 HRC
Примена : Сечење месо/риба/зеленчук/овошје и др.
Тежина : 0.2 KG
Пакување : Во Белата Кутија

Тип: Ножеви
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На: GC-041
Метал Тип: Јаглероден Челик
Нож Тип: Filleting Ножеви
Бренд Име: Misgar
Материјал: Метал
Функција: Еко-Пријателски
Име: Легиран Челик Кујнски Филе Нож
Сечилото Материјал : Легиран челик
Рачка Материјал: иверица
Нож Должина: 265 mm
големина на ножот: 170x80x1.5 mm
Тврдост: 58+2 HRC
Примена: Сечење риба,месо,сечење на зеленчук и др.
Предност: Остри,висока цврстина,трајни
Тежина: 0.2 KG
Пакување: Во Белата Кутија

Додатоци на производи

Liang Da 6 инчен Boning Нож 63 Слоеви Јапонски VG10 Дамаск Челик Остри кујнски ножеви Сечилото Pakka Дрво се Справи со Готвење Свеж Со попуст
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со Свеж Со попуст
XINZUO 7 инчен готвач нож ГЕРМАНСКИ DIN1.4116 челик кујнски ножеви Micarta се справи со остар нож секира кујна се справи со

Опис : XINZUO 6.5 инчи кујнски ножМатеријал : Германија Din 1.4116 челик .Параметри : должина : 300мм; нож должина : 170m

DEN 1578.00 2630.40
Флексибилни Пластични Не се лизга Сечкање Блок - Сечење Одбор - Сечење на Душеци Со Храна Икони Кујнски Алатки (Сет Од 4) 15x Свеж Со попуст
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен Свеж Со попуст
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен

100% Вистински производи1 парче острило 200*50*25мм Користење на : home нож отворено нож ножици straiget нож Рубин oils

DEN 2287.00 2858.40
XINZUO 5 инчен Јапонија готвач нож 73 слоеви Јапонија Дамаск челик кујнски нож остри месо santoku нож со pakka дрво рачка Свеж Со попуст
XINZUO 5 инчен Јапонија готвач нож 73 слоеви Јапонија Дамаск челик кујнски нож остри месо santoku нож со pakka дрво рачка

Име на производ : 5 инчи Дамаск santoku нож .Параметри : должина : 248 mm, должина на ножот : 122mm, ножот ширина : 28mm,н

DEN 1182.00 1818.24
Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Шема Кујна Knive Нерѓосувачки Челик Сечење Готвење Готвач Исецка На Коските Нож За Зеленчук, Свеж Со попуст
Висок Квалитет SUNNECKO Кујнски Нож го Поставите 5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Готвач Комунални Готвење Ножеви Не-стап Ножот Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer

Добредојдовте на "Sunnecko" Професионални Прибор Продавница! Како Директна Фабриката за Производство, Ние в

DEN 2160.00 4319.52
2017 SUNNECKO 7 Секира Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото Кујнски Ножеви Остар Жилет Сечење G10 Рачка За Готвач Готвење Алатки Свеж Со попуст
Трговија на големо 80PCS Зеленчук Овошје Резба Длето Готвач Комплет ножеви Алатка за Поставување Вистински Готвач Кујна Рака Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок Свеж Со попуст
Дрвени Буковата Тесто Сечкање Сирење Сечење Одбор 3 Големини За Печење Блок

1 ПлаќањеПлатформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ $канал и канал), Web Money (WM),ТТ, Qiwi, Weste

DEN 739.00 1344.00
XINZUO 5 инчен комунални нож 67 слоеви Јапонски Дамаск кујна G10 се справи со овошје нож готвење ножеви бесплатен превозот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот YIREN 5Cr15 од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож за Сечење Месо Домаќинство Секира Професионален Готвач Готвење Свеж Со попуст
година најновиот супер квалитет автоматско Doner Kebab slicer за shawarma, Kebab Нож,Гиро Нож,Жиро Машина(две ножеви) 220V Свеж Со попуст
година најновиот супер квалитет автоматско Doner Kebab slicer за shawarma, Kebab Нож,Гиро Нож,Жиро Машина(две ножеви) 220V

Спецификации : Ножот дијаметар : 100mmСечење на длабочина : 08mmМоќност : 80 WVolt : 220 V / 50 HzПакување големина : 22*21*

DEN 5189.00 5520.00
YOYAL Отворено Нож Острилка T0918C Професионални Керамички Нож Острат Систем Мелење TAIDEA Производство Свеж Со попуст
YOYAL Отворено Нож Острилка T0918C Професионални Керамички Нож Острат Систем Мелење TAIDEA Производство

22 степени агол погоден за мелење алатка малку поголем агол, како што се исецка на коските нож Основана в

DEN 1318.00 1387.20
Ruixin острило 2 Поправи Агол Апекс работ Професионално Нож Острилка 4piece по многу Свеж
Ruixin острило 2 Поправи Агол Апекс работ Професионално Нож Острилка 4piece по многу

100% Вистински ПроизводПлус БЕСПЛАТЕН Превозот на Национално нивоПлус Потпис на Испорака, СЛОБОДНИПлус

DEN 335.52