Лемење Железо Совети T12-ILS јас ИЛ Б Б2 BC2 D24 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12-ILS јас ИЛ Б Б2 BC2 D24 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

10 %

DEN 185.00

DEN 205.92

Свеж

Во магацинот


Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952
Tntegrated Лемење Железо Совети T12
за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952
Answer : ___________________________ Note : кога ќе го поставите цел, ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за да кажете ни која големина сакате, ние ќе го организира на пратката, како на вашите барања. Или ние ќе брод големината на случаен избор. Ви благодариме. Можете да изберете големини од подолу : T12-Б, T12-B2, T12-B2 Z, T12-Б3, T12-Б4, T12-BC1, T12-BC1 Z, T12-BC2, T12-BC2 Z, T12-BC3, T12-BC3 Z, T12-BCF1, T12-BCF1 Z, T12-BCF2, T12-BCF2 Z, T12-BCF3, T12-BCF3 Z, T12-BL, T12 - BZ, T12-С1, T12-C4, T12-C4 Z, T12-CF4, T12-CF4 Z, T12-D4, T12-D08, T12-D12, T12-D16, T12-D24, T12-D52, T12-DL08, T12-DL12, T12-DL32, T12-DL52, T12-јас, T12-ИЛ, T12-ILS, T12-J02, T12 - JL02, T12-JS02, T12-К, T12-KF, T12-KL, T12-KR, T12-KU Примена : за HAKKO FX-950, FX-951, FX-952, FM-202, FM-203, FM-204, FM206, FM2028, FM2027 или други matchable лемење станици или лемење железо се справи. Температурата се прилагоди опсег : 200-450 centidegree Max. Моќност : 70 W Влезен Напон : 110 V - 220 V Карактеристики : 1) Добра способност за контрола на температура,брз коефициент на топлинска спроводливост, 2) Направи употреба на увезената суровина-бакар оксид, користат специјални калапи машина за процесот 3) Долго wroking живот : 40000-50000 лемење зглобовите, некои големини дури и може да достигне 70000 лемење зглобовите 4) површината на Производот се користи специјален материјал ракување, совет крајот со слој обработка, со цел да се обезбеди совет да не се претвори црно под висока температура 5) Добри перформанси во калај-на и калај топење, униформа и течно лемење, без празни лемење. 6) Со високи анти-оксидација, добра влажна перформанси

Излезна Моќност: 70W
Бренд Име: SZBFT
Температурата Стабилност: -5C~+5C
Излезна Температура: 200C-480C
Текст Voltagle: 24v
Број На Модел На: T12 серија
Димензии: ils

Додатоци на производи

Температурата controled заварување пластика машина ppr цевки заварчик termofusion ppr машини, без умре глава 20-32-милиметри Свеж Со попуст
WSFS Топла Нови Сина Cordless Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење Свеж
WSFS Топла Нови Сина Cordless Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење

Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење.Еквивалент на енергија спектар на 3070 WattsТ

DEN 316.32
Дното керамичка плоча 600W 220 V 240*60mm за BGA rework станица Свеж
Дното керамичка плоча 600W 220 V 240*60mm за BGA rework станица

Дното керамичка плоча 600 W 220 V 240*60mm за BGA rework станицаПроизвод Прима Известувањето ќе испрати парцели од н

DEN 595.20
Место Заварување Машина временско Реле Одбор за Контрола Тековна Трансформатор 100A SCR Свеж Со попуст
Место Заварување Машина временско Реле Одбор за Контрола Тековна Трансформатор 100A SCR

Карактеристики : Компатибилен со 100 A SCR Може да се прилагоди заварување време да се укаже и на актуелната

DEN 482.00 518.40
PJLSW 9936d 90W Прилагодлива температура Дигитални Електрични Лемење станица ЕУ plug го Замени HAKKO 936 Лемење станица Свеж Со попуст
PJLSW 9936d 90W Прилагодлива температура Дигитални Електрични Лемење станица ЕУ plug го Замени HAKKO 936 Лемење станица

Драги пријатели, Добредојдовте на вашето пристигнување, со нетрпение очекуваме да работиме со вас за со

DEN 1060.00 1247.52
DGKS Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред Вакуум Лемење Железо Desolder Свеж
DGKS Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред Вакуум Лемење Железо Desolder

* лесен дизајн, лесно да се промени на млазницата, лесен за носење, погоден за долго време се користи, да с

DEN 149.28
25/50/75 LB Лемење Локатор Силен Магнет за Заварување Магнетен Држач 3 Агол Стрелка Заварчик Позиционер Моќ Алатка Додатоци Свеж Со попуст
1PC T12-BC2 Железо Совети Замени Лемење Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица се Справи со Заварување 12V-24V 70W Свеж
T12-BZ BCF1 BCF3 BCF3Z BL Ц1 C4 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
T12-BZ BCF1 BCF3 BCF3Z BL Ц1 C4 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
Лемење Железо Совети T12-KL BC1 BC2 BC3 Б Б2 Б3 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот заварување Свеж Со попуст
Лемење Железо Совети T12-KL BC1 BC2 BC3 Б Б2 Б3 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот заварување

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
1PCS Висок Квалитет 1 buc 133A Лемење Железо Грејач за Yihua 936 937 Лемење Станица Свеж Со попуст
1PCS Висок Квалитет 1 buc 133A Лемење Железо Грејач за Yihua 936 937 Лемење Станица

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V А Т давачки или оддалечена о

DEN 108.00 143.52
Топлински елемент за пластични цевки 20-32-милиметри да се користи AC220/110V 600W Водоводни системи и алатки со 42mm цевка Свеж Со попуст
1PC Лемење Железо Совет Почиста Сосема Нов Жица Со Штанд Поставен Заварување Лемење Чистење на Електричен железо додатоци Свеж Со попуст
Лемење Железо Совети T12-KF KU К Б BZ B2 B2Z ект серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
Лемење Железо Совети T12-KF KU К Б BZ B2 B2Z ект серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
T12-D52 D16 D24 DL32 јас ИЛ ILS ект лемење совет за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
T12-D52 D16 D24 DL32 јас ИЛ ILS ект лемење совет за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
KSOL Топла Продажба Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо Свеж
KSOL Топла Продажба Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо

* Лемење Совет 900mт1 Стандард за Лемење Станица Железо* Добар заменливи совет за вашата стандардна лемење

DEN 67.20
T12-BCF3 јас ИЛ ILS J02 JL02 JS02 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
T12-BCF3 јас ИЛ ILS J02 JL02 JS02 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
YIHUA 907K 75W Hakko грејач лемење железо сина справи со поправка алатки долг живот моќ поголеми Брзо греење температурна компензација Свеж Со попуст
1PCS во Облик на Пенкало Cordless DIY Гас Лемење Лемење Факел Железо Алатка / Лемење железо пенкало тип гас Свеж Со попуст
1PCS во Облик на Пенкало Cordless DIY Гас Лемење Лемење Факел Железо Алатка / Лемење железо пенкало тип гас

Лемење Железо Алатка со сино пенкало формаAnswer : ___________________________ NOTE : единица се испраќаат без гориво,овој

DEN 332.00 390.24
Лемење Железо Совети T12-D08 Б Б2 BC1 BC2 BC3 BCF1 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
Лемење Железо Совети T12-D08 Б Б2 BC1 BC2 BC3 BCF1 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
30W Замена Лемење Железо Совет Лемење Совет Свеж
30W Замена Лемење Железо Совет Лемење Совет

Посочи совет, се дизајнирани да се користи со 30 W лемење железоНадворешни греење стил, што се користи за

DEN 42.72
A-BF GS60D 60W 220V Дигитални LCD Температура Прилагодливи Лемење Железо 110V 60W Подарок 3 Лемење железо совети и сунѓер Свеж Со попуст
A-BF GS60D 60W 220V Дигитални LCD Температура Прилагодливи Лемење Железо 110V 60W Подарок 3 Лемење железо совети и сунѓер

80 / парче САД $ 23 Грешка маргина помалку од + / 5 º C Високитемпература отпорни, висока изолација, мека на д

DEN 1445.00 1680.00
Лемење Железо Совети T12-D24 Б Б2 B4 BC1 BC2 BC3 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
Лемење Железо Совети T12-D24 Б Б2 B4 BC1 BC2 BC3 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92