PDR Алатки за Полнење Топла Топи Лепак Стапови Црна, Жолта PDR Лепак За Автомобил Дент Поправка Paintless Поправка Алатка Сет Инструменти 8pcs/set

PDR Алатки за Полнење Топла Топи Лепак Стапови Црна, Жолта PDR Лепак За Автомобил Дент Поправка Paintless Поправка Алатка Сет

30 %

DEN 389.00

DEN 556.32

Свеж

Во магацинот


PDR Алатки за Полнење Топла Топи Лепак Стапови Црна PDR Лепак За Автомобил Дент Поправка Paintless Поправка Алатка Сет Инструменти 8pcs/set
Продажба точка : Ново дизајн за лепак стапови : 100% Сосема нов должина : жолта боја 170mm Дијаметар : 11mm Посебна карактеристика : нашата лепак стапчиња се професионален дизајн за поправка на автомобил дент. има многу силна adhension. ако сакате да поправка на автомобил дент, тоа е вашиот најдобар избор. Ние и ветуваме на :
Многу Добар Квалитет Загарантирана,ќе бидете многу задоволни со тоа.
Најниска цена на aliexpress вети
Брод во рок од 6-12 Работни часови.
Целосна наплата ако примите погрешно item/ оштетени item/ не прими.
p PPV Пакет листата :
8 компјутери црна лепак стапови
или 8pcs жолта лепак стапови
еден куфер,Ferramentas,Herramentas

Примена: Домаќинство Постави Алатка
Пакет: Случај
Бренд Име: PDR
Тип: Комбинација
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: G-032
Големина: 170mm
Производот: Топла Топи Лепак Стапови
боја: Црна , жолта
Трговија на големо: Поддржани
функција 1: Авто дент поправка алатки
функцијата 2: Автомобил дент paintless поправка
Функција 3: PDR Алатки
Тип: Рака Алатки
Број на Парчиња: 8

Додатоци на производи

1PC Пластични Мали филм scraper автомобил филм алатки wiper плоча стакло автомобил налепница алатки Електронски производи екран Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака Свеж Со попуст
DWZ 11pcs Автомобил Терминал Отстранување Алатка Жици Конектор Extractor Puller Pin Порака

Спецификација : Бренд новиМатеријал : АлуминиумБоја : црнаЕдноставен дизајн и практични.Лесен за употре

DEN 153.00 161.28
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto Свеж Со попуст
WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете Set Auto

WHDZ 2 парчиња Супер Locksmiths Алатки Пумпа Оптоварување Воздух Оптоварување Авто Влез Алатки Airbag Lock Изберете

DEN 328.00 345.12
Нерѓосувачки Челик Круг Главата Ротари Protractor Агол Пронаоѓач Правило Мерка Алатка За Полнење H02 Свеж
Нерѓосувачки Челик Круг Главата Ротари Protractor Агол Пронаоѓач Правило Мерка Алатка За Полнење H02

Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сл Својства : се Користи за да се под

DEN 146.40
Професионални 19 во 1 Мобилен Телефон Екран Отворање Поправка Алатки за Полнење Шрафцигер Pry Расклопување Алатка во Собата Свеж Со попуст
HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА 15PC 1/2 Метрички вртежен момент Torx Ѕвезда Вози Штекер Малку Сет CR-V Torx Малку Сет Рака Алатка Поставите Свеж Со попуст
YOFE 14pcs 8-24mm CR-V Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки Клуч Spanner Сет на Копчињата Автомобил Свеж Со попуст
YOFE 14pcs 8-24mm CR-V Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки Клуч Spanner Сет на Копчињата Автомобил

YOFE 14pcs 824mm CRV Ratchet Клуч Сет на Алатки Комплет за Автомобил Поправка Алатки КлучSpanner Сет на Копчињата Автом

DEN 1348.00 1822.08
Види Задниот Поклопец Случај Настроената Смена На Батеријата Промена Часовничар Поправка Алатка За Полнење Капка Брод Свеж Со попуст
12pcs Имајќи Splitter Алатка Поставите Автомобилската Имајќи Посебна Опрема Puller Автомобил Имајќи го смена За 5 Тон Крст на Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици Свеж Со попуст
Овоштарник електрични кастрење на смолкнување WS P-1,лозови насади електрични pruner,градина pruner,киви дрво ножици

Параметар Материјал : легура на магнезиум Брзина : 0.35 вториот по намалување(SK5) Максимален Дијаметар на С

DEN 16934.00 21168.00
Wozniak wl челик нето-Висока стапка на успех калај мрежа За iPhone 5g 5C 5S 6 6S 6p 6sp 7 плус процесорот nand ic 0.12 mm Калај Свеж Со попуст
Wozniak wl челик нето-Висока стапка на успех калај мрежа За iPhone 5g 5C 5S 6 6S 6p 6sp 7 плус процесорот nand ic 0.12 mm Калај

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 453.00 566.40
Дозвола продажба - DIY ѕид оркестарот алатки во собата, 7 инчен DIY 3D рака зафат апликатори плус ѕид шема сликарство ролери Свеж Со попуст
6pcs/Set Велосипед Cleaing Алатка Колекции Синџир Почиста+гуми Четки+Велосипед Чистење Ракавици Велосипед Алатки Велосипедизам Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички

1.Екстра Долг Тип ИЗДРЖЛИВОСТ : делови направени од премиум S2 легиран челик за супериорна цврстина кои г

DEN 1008.00 1439.52
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки Свеж Со попуст
Wozniak Мулти-функција за SF / PM / MAX / МТ Моќ IC Stannum Садење Нето 0.12 mm Прецизни Калај Мрежа Челик Нето Алатки

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 482.00 518.40
Мобилен Телефон на Поправка Тела Носителот на работно место Платформа Фиксна Поддршка Менгеме Челик PCB Одбор Лемење Поправка Свеж Со попуст
4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas Свеж Со попуст
4pcs/многу Анти-Статички Четка во Собата Чиста Алатки За Мобилен Телефон Таблета PCB BGA Поправка Алатка Ferramentas

4pcs / многу ESD Безбедно АнтиСтатички Четка Сет за Чистење Алатка за Мобилен Телефон, Таблет PCB BGA Поправка

DEN 144.00 204.96
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка Свеж Со попуст
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка

Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Ала

DEN 1086.00 1488.00