2017 Врвот Жените Летен Фустан Партија О-вратот Завој Фустан Види-преку Мрежа Славна личност Пистата се Облекуваат Дама Bodycon Клуб Фустан

2017 Врвот Жените Летен Фустан Партија О-вратот Завој Фустан Види-преку Мрежа Славна личност Пистата се Облекуваат Дама Bodycon

7 %

DEN 621.00

DEN 667.20

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Материјал : полиестер Боја : 5 бои, Големина : Има 4 големини (S M L и XL) на располагање за следниве листата. ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Навестување за изборот на соодветна големина на :
1. Користи слична облека да се споредат со големина.
2. Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на Големината на табелата
Внимание :
1. Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот метод
Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот циа Сингапур/Кина Пост Воздух Mail и Epacket кои обично трае 40-60/20-25 работни денови за испорака. Превозот циа EMS,DHL,UPS-от или FEDEX се исто така достапни ако youwish да плаќаат дополнителна наплата или вашата нарачка стигнат до голем износ.
Кина пост воздух mail :
Времето за испорака на овој превозот метод е обично трае подолго време отколку другите испорака начини. И ако вашата стока биле пропуштени или оштетен, ве молиме контактирајте со нас слободно ПОБРЗО.
ПРЕВОЗНИКОТ
ПРОЦЕНЕТО ВРЕМЕ
СЛЕДЕЊЕ НА ЛИНК
Кина Пост Воздух Mail
40-60 работни дена
http : //www.17track.net/index_en.shtml
Epacket за НАС
20-25 работни дена
http : //www.17track.net/index_en.shtml
EMS
15-25 работни дена
http : //www.ems.com.cn/english.html
DHL
10-20 работни дена
http : //www.dhl.com/en.html
UPS-от
10-20 работни дена
http : //www.ups.com
FEDEX
10-20 работни дена
http : //www.fedex.com
Answer : ___________________________ Note :
Испраќање време не ги вклучуваат обработка на време. Во ретки случаи, вашата пратка може да потрае подолго време за да се дојде поради доцнењето во сопствени грешки и државни празници.

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Број На Модел На: AWD20170031
Фустани Должина: Колено-Должина
Декорација: Шупливи Надвор
Бренд Име: YINGJIAMEI
Сезоната: Лето
Силуета: Молив
Материјал: Полиестер,Lanon
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Должина(cm): Целосна
Стил: Секси & Клуб
Деколте: О Деколте
Половината: Природни

Додатоци на производи

Средната возраст на жените летен фустан мајка фустан долг дел на средовечни 40-50 години кратки ракави летен фустан women023 Свеж Со попуст
2017 Жените Елегантен Чипка мрежа везови Фустан Лето Femme Кратко Sleeve Розова Долг Фустан сина Одмор Партија дама Фустани Свеж Со попуст
TAJIYANE 2018 Пролет Жените Гроздобер Печатени Фустан Долг Ракав О Вратот Секојдневен Chiffon Фустани Еластичен Појас На-линија Свеж Со попуст
Слатка Пролет Mori Девојка Се Облекуваат Жените Комбинација Гроздобер Plaid Лабава Hoho Симпатична Феста Долго Vestido Женски Свеж Со попуст
Моден Жените Асиметрични Повик Краток Ракав V Деколте, Печатени Макси Фустан Со Неврзан Појас Фустан Лето Пролет Женски Фустан Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Големинабиста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)Должина(cm)S8492 58627077М8896 59667478L92100 60707879XLКако различни компјутери екра

DEN 603.00 1005.12
Преголеми мода чипка фустани woemn голема големина на жените година есен нов Фустан долг ракав шупливи о вратот лабава Свеж Со попуст
2017 Пролет E Нови Сите натпревар Мода се Облекуваат Секси Фустан во Боја Памук Тенок Облека се Облекуваат Секси Клуб Vestido Свеж Со попуст
Нови година мода жените летен фустан жолт лимон шеми за печатење памучни фустани шпагети рака домот повик со копчиња Свеж Со попуст
Кат Должина лето sundress 2018 долг ракав исклучување рамо жените гледаат преку плажа макси сплит Chiffon се облекуваат секси Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Џемпер Фустани Зима Божиќ Долги Плетени Џемпери Дебели Топол Џемпер и Pullovers Скокач Жените се Облекуваат Свеж Со попуст
JLI МОЖЕ да Текстура Одговара Одблесокот Лето жените се Облекуваат шупливи од O-Вратот Солидна мини облека без Ракави Црна, Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани

Пакување содржи : 1 x Макси Партија ОблечиТопло совети од дуќанџиите : (ве молиме да земете во две минути з

DEN 465.00 465.12
2018 Нови жените топла продажба мини фустан лабава V јака печатење фустан модни boho шик синиот фустан strapless празник краток Свеж Со попуст
Летото 2017 Жени Секси Backless Основните Девојки Фустан Без Ракави Тенок Vestidos Вест Тенкови Bodycon Фустан За На Рака Солидна Свеж Со попуст
Лето Одземени ОЛ Тенок Канцеларијата дама asymetrical Шлиц Фустани 2017 Нови Жените Пистата Дизајнер Домот Шик се Облекуваат Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

DEN 402.72