Нови пристигнување! Бебе Дете Деца 8-Забелешка Мудрост Smart Умен Развој Музичка Играчка

Нови пристигнување! Бебе Дете Деца 8-Забелешка Мудрост Smart Умен Развој Музичка Играчка

10 %

DEN 249.00

DEN 276.00

Свеж

Во магацинот


Нови пристигнување! Бебе Дете Деца 8-Забелешка Xylophone Мудрост Smart Умен Развој Музичка Играчка
[Рака Удар Пијано] Со пијано бар удар, кога тропа шарени metel состојба, таму ќе бидат издадени распеана музика. Тоа им помага да се поттикне децата на музика-љубов и креативен талент, обука страна и зголемување на флексибилноста на децата расправа е добар партнер на детето. 1. Се учат на вашето бебе да се знае бојата на пијано парчиња со допирање на пијано парчиња на различни бои се запознаат со различни звуци. 2. Дозволете бебето прашање енергично и нежно допрете го допрете го, се прават напори за да се донесе поинакво чувство различни timbre 3. Нека вашето бебе харфа стап низ пијано парче погоден, се доживее различни активности за да се создаде различни движења, но исто така го искористи можноста за да ја ротирате бебето зглоб флексибилност.

боја: Сина или Жолта
Тип: тастатура
Број На Модел На: WDSTP008
Пол: Унисекс
Гитара Свири Метод: Тип Клуч
Играчка Тастатура Тип: Младата Игра Тип
Чукам Пијано Скала: 8 Скали
Карактеристики: Образовни,Не-електрични
Материјал: Метал
Возраст Опсег: > 3 години
Предупредување: Никој
Бренд Име: Hapybas
Количина: 1
Играчка Музички Инструмент Тип: Ритам Стап

Додатоци на производи

Ширина 5cm Brayer Возен Pin Полимер Глина Алатка Ролери Голема Акрилик со Рачка Градина Алатки Уметност Глина Алатки Свеж Со попуст
Далечински управувач арапски Играчка Муслимански Apple Светиот АЛ-Куранот РК ,Исламската Играчка со Светлина Projective Учење Свеж Со попуст
TOFOCO Мулти Мешана Боја Јасно Лигите Играчки За Деца Diy Лигите Кутија Cristal Глина Кал Lizun Тесто Анти Стрес Мил Играчка Свеж Со попуст
Montessori Дигитален Часовник За Аларм String Монистра Дрвени Часовници Играчки Учење Познанието Време Родителството Интерактивни Свеж Со попуст
2 парчиња Прозрачна Лигите Магнетни Песок Гума Кал Интелигентни Plasticine за Деца Рака Китови Играчка Жолта Свеж
DIY Цвет Графити Сунѓерот 4Pcs/Set Уметност Резерви, Четки Печат Сликарство Алатка Смешни, Креативни Играчки за Деца Деца Цртеж Свеж Со попуст
1 Парче 13CM Деца Симпатична Цвет Дрво Пластика 16 Дупки Harmonica Играчка Забава Двоен Ред Музички Почетокот на Образовни Играчка Свеж Со попуст
12Designs Stencils Божиќ Деца цртеж шаблони Пластични x'mas сликарство одбори DIY бебе деца топла едукативни играчки 128mm Свеж
1Pc Дрвени Ударни Музички Јајце Maracas Shakers Деца Деца, Играчки, Забава, Подароци W15 Свеж
1Pc Дрвени Ударни Музички Јајце Maracas Shakers Деца Деца, Играчки, Забава, Подароци W15

Карактеристики : Светлина и корисна, ги носите за извршување Симпатична јајце форми и светли бои играчк

DEN 62.88
Глина додатоци подароци со 5PACK /МНОГУ ,глина украс Свеж Со попуст
Глина додатоци подароци со 5PACK /МНОГУ ,глина украс

За Нас Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо дру

DEN 307.00 333.60
Морнар Месечината Аниме Usagi Tsukino Тетратка за Цртање Сликарство Канцеларија Училиште Канцелариски Подароци Свеж
Бебе Деца Stencils За Сликарство, Цртање Слика Слика Образовни Цртање Играчки Смешно Интересна Играчка Свеж
Бебе Деца Stencils За Сликарство, Цртање Слика Слика Образовни Цртање Играчки Смешно Интересна Играчка

Stencils За Сликарство, Цртање Деца Играчки Предучилишни Образовни Apprentissage Spirograph Montessori Поставите Деца Учењ

DEN 815.52
5pcs Смешно Цртање Книга Нула Графити Магија Забелешка Скица Картон Книги За Деца Деца Играчка Училиштето Обезбедува бесплатен Свеж Со попуст
DIY Почетокот на Едукативни Играчки За Деца Пом Пом Painitng Играчки За Деца Подарок Montessori Стап Слика За Деца CZ2548H Свеж Со попуст
DIY Почетокот на Едукативни Играчки За Деца Пом Пом Painitng Играчки За Деца Подарок Montessori Стап Слика За Деца CZ2548H

Лепак не е вклученаПовратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, ср

DEN 672.00 839.52
Бебе дрвени Играчки Montessori Пониски И Капитал Случај Sandpaper Писма Кутии, Дрвени Играчки Детска Образовна Раниот Развој Свеж Со попуст
Logwood Нови 0-9 шарени дигитални дрвени воз играчка за деца рано образование градежни блокови Montessori бебе играчки, подароци Свеж Со попуст
Слика од броеви Frameless andpainted Платно Сликарство Diy маслото со четка боја Свеж Со попуст
Слика од броеви Frameless andpainted Платно Сликарство Diy маслото со четка боја

Слика од броеви Frameless andpainted Платно Сликарство Diy маслото со четка бојаГолемина : 40x50 CM

DEN 420.00 840.00
ТОПЛА ПРОДАЖБА 1pc Дете Децата Цртан филм Дрвени Castanet Играчка Музички Ударни Инструменти Свеж Со попуст
ТОПЛА ПРОДАЖБА 1pc Дете Децата Цртан филм Дрвени Castanet Играчка Музички Ударни Инструменти

Животно шема castanet дете е играчкаНаправена од еколошки дрво и не се токсични бојаСе произведуваат прекр

DEN 47.00 51.36