BKLD Секси Обвивка Жените Каузална Црвено Кадифе Канцеларија Фустан Екипажот Вратот Половина Ракави Фустан Елегантен Bodycon Партија Молив Фустани Vestidos

BKLD Секси Обвивка Жените Каузална Црвено Кадифе Канцеларија Фустан Екипажот Вратот Половина Ракави Фустан Елегантен Bodycon

5 %

DEN 319.00

DEN 336.00

Свеж

Во магацинот


BKLD Секси Обвивка Жените Каузална Црвено Кадифе Канцеларија Фустан Екипажот Вратот Половина Ракав Фустан Елегантен Bodycon Партија Молив Фустан Vestidos
Материјал : Памук,Ployester
Боја : Црвена
Големина : XS,S,M,L,XL
Големина
S облека должина 82.55 cm,биста 77.47 cm,половината 59.69 cm,колковите 76.835 см,ракави 25.718 cm.
М облека должина 83.82 cm,биста 81.28 cm,половината 63.5 cm,колковите 80.645 см,ракави 26.67 cm.
L облека должина 85.09 cm,биста 85.09 cm,половината 67.31 cm,колковите 84.455 см,ракави 27.623 cm.
XL облека должина 86.36 cm,биста 88.9 cm,половината 71.12 cm,колковите 88.265 см,ракави 28.575 cm.
има 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере.
Купувачот се покаже
Модел шоу
Вистински фото
Детали екранот

Големина: XS, S, M, L, XL
Пол: Жените
Sleeve Стил: Редовни
Материјал: Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Силуета: Обвивка
Сезоната: Есен
Стил: Формално
Sleeve Должина(cm): Половина
Декорација: Никој
Деколте: О Деколте
Број На Модел На: црвено кадифе фустан
Бренд Име: BKLD
Половината: Природни
боја: Црвена
Сезоната: Есен
црвено канцеларија фустан: пакет хип фустан
солидна фустан: домот тесни bodycon фустан
обвивка фустан: мини фустан тесни
тесна облека: црвено кадифе фустан
Пол: Жените
Големина: XS,S,M,L,XL
молив фустан: работа фустан
Бесплатен превозот : пад на превозот,whoesale

Додатоци на производи

Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани Свеж Со попуст
Мода Лето Жените Асиметрични Комбинација Фустан Шупливи Надвор Долг Ракав V Деколте, Чипка Макси Фустани

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

DEN 340.00 459.84
2018 Нови жените топла продажба мини фустан лабава V јака печатење фустан модни boho шик синиот фустан strapless празник краток Свеж Со попуст
НОВИ Vestidos Секојдневен Фустан Пролет, Есен Жените се Облекуваат Лабава larg големина Долг ракав Цврст Среден-долг Фустан Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Џемпер Фустани Зима Божиќ Долги Плетени Џемпери Дебели Топол Џемпер и Pullovers Скокач Жените се Облекуваат Свеж Со попуст
2017 Пролет E Нови Сите натпревар Мода се Облекуваат Секси Фустан во Боја Памук Тенок Облека се Облекуваат Секси Клуб Vestido Свеж Со попуст
Моден Жените Асиметрични Повик Краток Ракав V Деколте, Печатени Макси Фустан Со Неврзан Појас Фустан Лето Пролет Женски Фустан Свеж Со попуст
XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Големинабиста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)Должина(cm)S8492 58627077М8896 59667478L92100 60707879XLКако различни компјутери екра

DEN 603.00 1005.12
Нови Пристигнување 2018 Чипка Капчиња Backless Се Облекуваат Жените Мода Шпагети Рака V Вратот Vestidos Лабава Beachwear Фустан Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
Кат Должина лето sundress 2018 долг ракав исклучување рамо жените гледаат преку плажа макси сплит Chiffon се облекуваат секси Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани

Пакување содржи : 1 x Макси Партија ОблечиТопло совети од дуќанџиите : (ве молиме да земете во две минути з

DEN 465.00 465.12
Свила Сатенски Фустан Жените Свила Фустани Природна Свила Слободни Големина Рачно Изработени Насликани Фустан Трговија Свеж Со попуст
2018 Нова Пролет Се Вклопува Жените Фустани Патент Стил Долг Ракав Sweatdress Џебови О-Тенок Врат Мини Фустан Свеж Со попуст