NAIERDI 5pcs 50KG Универзална го исклучите Тркала 2 Замена Канцеларија Стол Вртливата Рициново Гума Ролери Возен Тркала оков за Мебел

NAIERDI 5pcs 50KG Универзална го исклучите Тркала 2 Замена Канцеларија Стол Вртливата Рициново Гума Ролери Возен Тркала оков

40 %

DEN 527.00

DEN 878.40

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : 100% NAIERDI Висок квалитет канцеларија стол гума рициново тркала Универзално ги собере сите канцеларија стол бази со дупки за монтажа Близнак тркала дизајн ја зголемува телесната тежина дистрибуција и непречено функционирање, леснотија да планирам и вртливата Зглобот и во тек е слободно и повеќе тивко во секоја насока, без потреба за одржување Мека тркалаат гумени тркала површината гарантира за да се остави никаква трага на теписи или било каков вид на природни и инженерните дрво кат, плочки на подот, специјалност подот, и мазна конкретни/асфалт кат Лесно се вклопуваат - Само кликнете на Спецификации : Материјал : СТП Гума и Челик и Пластични Тркала дијаметар : Околу 50mm Матични Должина : Околу 21mm Матични Дијаметар : За 11mm Зафат Прстен Тип (Погледни на сликата) Боја : Црно-Бело Пакетот Вклучува : 5 x Стол на Тркала

Тип: Мебел Рициново
Бренд Име: NAIERDI
is_customized: Yes
Број На Модел На: 5xCaster-001-2inch
DIY Материјали: Металугрија
боја: Црно-Бело
Големина: 2inch / 50mm
матични должина: ЗА 21mm
Матични Дијаметар: За 11mm Стисок Тип Прстен
Материјал: СТП Гума и Челик и Пластика

Додатоци на производи

50pcs Мебел заштита оптоварување Алуминиумска кутија козметика случаи куфер железо purses Хром сребро Агол од не ' Рѓосувачки Свеж Со попуст
Premintehdw 300мм 12 Нов Дизајн Мрзливи Сузан Алуминиум Топката Имајќи Плочата Лежишта Свеж
Premintehdw 300мм 12 Нов Дизајн Мрзливи Сузан Алуминиум Топката Имајќи Плочата Лежишта

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

DEN 1334.40
10pcs Антички Накит Кутија Агол Нога Дрвени Случај Агол Заштитник на Ѕвонење Цвет Шема Врежан Метал Занаети Бронза Свеж Со попуст
BQLZR DIY 9.1cmx9.7x4.9cm Сива Пластика Лево и Право Тркала Багаж Куфер Додатоци w/8 Завртки Свеж Со попуст
BQLZR DIY 9.1cmx9.7x4.9cm Сива Пластика Лево и Право Тркала Багаж Куфер Додатоци w/8 Завртки

2x Grey 91x97x49mm Багаж Вртливата Тркала Замена Лево и ПравоБагаж Универзална Тркала Багаж Тркала Замена Бага

DEN 539.00 708.48
DRELD 20Pcs 31mm Злато Декоративни Антички Накит Подарок Кутија, Дрвена Случај Агол Заштитник Guard Метал Занаети Фитинзи за Свеж Со попуст
Топла 4pcs Бронза/Црвена Цинк Легура Антички Месинг Накит за Подарок Кутија Дрво Случај Декоративни Нозе Нога Агол Заштитник Свеж Со попуст
Издржливи 10pcs DIY Кујната Кабинет Полици Носителот Полица за Поддршка на Иглички Штипки Bookcase Mayitr Дома Алатки 16x10x15mm Свеж Со попуст
4pcs 38mm База Кол. Прилагодливи Нога Првенство M8x60/M8x80/M8x100mm Тема Метал Израмнување Нога за Мебел/Цевка Рек/машинската Свеж Со попуст
4 Поставете Висина 150mm Метален Мебел Кабинет Кревет, Маса Троседот Нога Нозе Свеж
4 Поставете Висина 150mm Метален Мебел Кабинет Кревет, Маса Троседот Нога Нозе

Секој обид за 4pcs Метален Мебел Кабинет Кревет, Маса Троседот Нога НозеМатеријал : Метални легуриВисина :

DEN 1204.32
SHGO Топла Нерѓосувачки Челик Агол Протези Агол Загради Сребрен Тон 8PCS Свеж
SHGO Топла Нерѓосувачки Челик Агол Протези Агол Загради Сребрен Тон 8PCS

CNIM Топла Нерѓосувачки Челик Агол Протези Агол Загради Сребрен Тон 8 PCSИме на производ : Агол Заградата Ма

DEN 79.68
bowarepro дрво ѕид резба Decal за мебел декорација Зголеми флорални дрвени Applique врежан декорација Занаети 8*8cm 1pcs Свеж Со попуст
bowarepro дрво ѕид резба Decal за мебел декорација Зголеми флорални дрвени Applique врежан декорација Занаети 8*8cm 1pcs

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација

DEN 91.00 113.28
20Pcs/Многу Premintehdw D40*М8*L50mm Прилагодливи Универзална Израмнување Најлон нозе нога за Машина за Мебел Свеж
20Pcs/Многу Premintehdw D40*М8*L50mm Прилагодливи Универзална Израмнување Најлон нозе нога за Машина за Мебел

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

DEN 1623.84
ТОПЛА продажба L тип 3-димензионални заградата 2020 Сокриени 3-начин агол конектор за ЕУ стандард 20/30/40 серија Алуминиумски Свеж Со попуст