ROSWHELL Водоотпорен Велосипед Торба на Велосипед Велосипед Складирање Седло Торба Велосипедизам MTB Седиште Опашка Задните Торбичка Копче Паричникот Телефон Носител

ROSWHELL Водоотпорен Велосипед Торба на Велосипед Велосипед Складирање Седло Торба Велосипедизам MTB Седиште Опашка Задните

11 %

DEN 166.00

DEN 186.24

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет!
Лесен за инсталација и погоден за повеќето bicyles.
Опис :
1.Рефлектор светилка обезбедува вашиот безбедност во текот на ноќта.
2.ЈП додатен отстранува шок и заштита на вашите лични предмети внатре.
3.Фиксна meshbelt може да биде одвоен лесно.
4.Фиксна Кука & Јамка е погодно да се инсталира и да се отстранат.
Спецификација :
Тежина : 82.00 g
Материјал : Анти-солза dacron
Бои : Како што е прикажано на слики.
Големина на : 7*7.5*15
1*велосипед седло pacckage. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

сертификација: CE
Функција: Свитлива
is_customized: Yes
Бренд Име: ROSWHEEL
Број На Модел На: водоотпорен торба за велосипед
Материјал: Анти-солза dacron
Големина: 7*7.5*15
Бои: Како што е прикажано на слики.
Тежина: 82.00g

Додатоци на производи

ТРКАЛО ДО Бакарни Легури Дамка помалку Обичен Велосипед Прстен Бел Handlebar Мини Велосипед Рог Гласен Звук За MTB Велосипед Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Велосипедизам Taillight Супер Светло Цевка Светилки Водоотпорен USB Полнење LED Безбедно Предупредување Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА целосна јаглерод влакна шише кафези шише носителот со картичка велосипед додатоци мат финиш 2 боја mtb патот велосипед Свеж Со попуст
6.2 инчен Rainproof Велосипедизам Торба Телефон TPU Екран на Допир за Велосипедот Пред Рамка Врвот Цевка Велосипед Pannier MTB Свеж Со попуст
Topeak TSV-01 Притисок-Ритуал за Schrader Вентил Адаптер за мали тркала/задните шок/airspring Предници со Внатрешна проверка Свеж Со попуст
360 Вртливата Прилагодливи Велосипед Велосипед Пред Светлото Факел Планината Глава Светлина Носителот Клип за 1.9 см-3.5 cm Свеж Со попуст
преносни мини велосипед пумпа со притисок мерач Алуминиум Легура со висока perssure mtb воздушна пумпа црево само 130g inbike Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Заклучување 5 Дигитални Лозинка 94cm Челик Солидна Анти-Кражба Синџир за Заклучување Безбедност Метал Свеж Со попуст
2017 најновите јаглерод шише кафез 3K сјајна црвена бела велосипед велосипед шише за вода носителот 25g велосипед bidon велосипедизам Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светла Моќ Банка Водоотпорен USB Полнење Велосипед Светло Светло 600mAh 3 Режими на MTB Велосипеди Свеж Со попуст
1 Пар Отворено Спорт Планински Велосипед Велосипед се Справи со Бар Крајот Plug 2 режим на Црвено Светло LED Предупредување Свеж Со попуст
CoolChange Велосипед Шлем EPS Инсекти Нето Патот MTB Велосипед Windproof Леќи Integrally-украсениот Шлем Велосипедизам Каско Свеж Со попуст
CoolChange Велосипед Шлем EPS Инсекти Нето Патот MTB Велосипед Windproof Леќи Integrally-украсениот Шлем Велосипедизам Каско

Име на производ : Магнетни тип на шлемПроизвод големина : Околу 25см*20.5 cm*14cm(9.84 инчен*8.07 инчен*5.51 инчи) Прои

DEN 940.00 1567.20
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината Свеж Со попуст
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината

Велосипедот Компјутер Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 800 510 810 поддршка bryton rider 20 30 40 Планината Патот 31.8 mm (SAR

DEN 228.00 239.52
Fouriers ХА-S014 Велосипед Handlebar Матични Планината адаптерот/држач За GARMIN Edge810 800 510 500 200 Компјутер&GoPro ХЕРОЈ Свеж Со попуст
Fouriers ХА-S014 Велосипед Handlebar Матични Планината адаптерот/држач За GARMIN Edge810 800 510 500 200 Компјутер&GoPro ХЕРОЈ

Fouriers ХАS014 Велосипед Handlebar Матични Планината адаптерот / држач За GARMIN Edge810 800 510 500 200 Компјутер&Go Pro ХЕРОЈ HERO

DEN 1080.00 1439.52
Добар дел 21mm Црна Гума Сијалица Handlebar Велосипед Велосипед Воздух Рог Bugle Труба Свеж
Добар дел 21mm Црна Гума Сијалица Handlebar Велосипед Велосипед Воздух Рог Bugle Труба

Име На Производ : Велосипед Воздух Рог;Боја : Сребро На Ѕвонење, ЦрнаГлавен Материјал : Пластика, Гума;Вку

DEN 67.20
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ IP65 Водоотпорен Велосипед Компјутер Безжична Авто Буден Велосипедизам Стоперката Круг Светлото Odometers Свеж Со попуст
Брзо ForwardFF 700C rim clincher велосипед прирабници налепница 30/40/50mm decal патот велосипед wheelset налепници фиксна опрема Свеж