В1.5 Супер МИНИ ELM327 Bluetooth ELM 327 Верзија 1.5 Со PIC18F25K80 Чип OBD2 / OBDII за Android вртежен момент Автомобил Код Скенер

В1.5 Супер МИНИ ELM327 Bluetooth ELM 327 Верзија 1.5 Со PIC18F25K80 Чип OBD2 / OBDII за Android вртежен момент Автомобил Код

20 %

DEN 384.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот

7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ .обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.содржина {text-align : center;font-size : 3.т-производ .
Функции :
Прочитајте дијагностички проблеми кодови, и генерички и производителот специфична, и прикажување на нивните значење (над 3000 генерички код дефиниции
во базата на податоци).5 со PIC18 F25 K80 чип
Со Creacle
Карактеристики и спецификации :
Овој производ не подржува дизел.
Поддршка на различни видови на уреди за да ја користите оваа алатка за скенирање :
Андроид системот телефони (хардвер V4. Не подржува IOS.т-производ .image img {ширина : 95.содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.image img {ширина : 400px;висина : авто}.слика {text-align : left}.т-производ . Гориво Систем статус
15.информации .3 "фолксваген"}.
Работи со сите OBD2 во согласност возила.
За својата цел : Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ние ќе се обидеме најдобро да ги реши вас. Повеќе системи ќе дојде наскоро.т-производ .содржина {text-align : center;font-size : 3.т-производ .
Мали Bluetooth интерфејс со 16-пински приклучок.2 "фолксваген"; line-height : 4.
На оваа високо-квалитетни скенирање алатка може да ги поддржи телефони базирани на Андроид, систем Symbian и Windows XP и WIN7 32bite компјутери да тест
OBD2 во согласност возила.наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.
За автомобил модел за поддршка : ние не можеме да ветување овој производ ќе го поддржи сите модели на автомобили.
Опис :
Ново развиен високо-квалитетна безжична скенирање алатка, поддршка на сите OBD2 протоколи.слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.2 "фолксваген"; line-height : 4.обратна {flex-насока : ред-обратна}.информации . Проток На Воздух
12.т-производ. Софтверот е безбедно за вашиот компјутер. Доза Цела Притисок
9.слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}. Ние директно да им обезбеди на QR код на софтверот во табелите подолу опис.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
ELM327 Firmware Верзијата 1.инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}. Coolant Температура
4.наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.3 "фолксваген"; маргина : 2. Внесувањето Воздух Температура
11.НЕ остави негативни повратни информации, тоа не може да биде ревидирана откако ќе достави!
Забелешка II
*Ако CD-то е скршен, ве молиме контактирајте со продавачот или можете да пребарувате вртежен момент или elm327 на app store.т-производ .слика {text-align : center !важно}. Се извинуваме за непријатностите со вас.т-производ . И можете да го користите на автомобили без 16-pin адаптер.информации .3 "фолксваген"; маргина : 2.т-производ .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {. Тоа е исклучителна и лесен за употреба.т-производ .4 верзија.т-производ .3 "фолксваген"}. Гориво Систем Статус
5. Долгорочни Гориво Трим
8.3), систем Symbian телефони,
Windows XP и WIN7 32bite компјутери.

Тип На Објект: Код Читатели & Алатки За Скенирање
Верзија На Софтвер: 2018
Бренд Име: CREACLE
Специјални Функции: Bluetooth
Јазик: Англиски,Руски
Хардвер Верзија: В1.5
Ажурирање На Софтвер: No

Додатоци на производи

Топ нови 2018.03 v mb ѕвезда c5 ssd со продажба цена mb sd c5 мултиплексер со 5 кабли целосен сет работа за MB возила dhl слободни Свеж Со попуст
1Set Автомобил Велосипед Авто Мото Цевки Гуми Пневматик Игла Алатка Поставува Пункција Plug Поправка Алатка за Полнење Безбедност Свеж Со попуст
Зглоб Заградата Автомобил Капак Зглоб Поправка Полнење на Универзал за Audi A4 S4 RS4 B6 B7 8E (2002-2008) Ракавица Кутија со Свеж Со попуст
ELM327 V1.5 Супер Мини USB Скенер Безжична Авто Интерфејс Код Читатели Автомобил Дијагностички Алатка за Скенирање ELM 327 OBD2 Свеж Со попуст
3 компјутери/set Лост Алатка Лажица Мотоцикл Гуми Држела Песна Промена Алатка за Полнење со Случајот Црвена Боја Брза испорака Свеж Со попуст
5pcs Менгеме Месинг Пневматик Вентил Воздушна Пумпа Чак Клип Гуми Inflator Вентил Конектор Висок Квалитет 6mm Автомобил Камион Свеж Со попуст
5*3.5 см Гума Автомобил Џек Блокирање Киднапирање Осигурување Блок Подлога Рамка Заштитник Адаптер Малку Кат Дупчиња Автомобил Свеж Со попуст
Autel MaxiScan MS509 OBDII / EOBD најекономичен Авто Код Читач за НАС/Азија/Европа Автомобил детектор дијагностичка алатка Свеж Со попуст
2018 VXDIAG VCX НАНО за ГМ/ ОПЕЛ GDS2 tech2win Дијагностички Алатка VXDIAG за ГМ Vxdiag VCX НАНО подобро од MDI бесплатен Превозот Свеж
STARPAD Поправка алатка рамнотежа машина авто-калибрација посебни рамнотежа блок 100g грама рамнотежа блок balancer калибрација Свеж Со попуст
Диск кочница клипот алатка caliper авто поправка алатка 3/8 диск Свеж Со попуст
Диск кочница клипот алатка caliper авто поправка алатка 3/8 диск

Диск кочница клипот алатка caliper авто поправка алатка 3 / 8" дискОваа кочница клипот алатка ротира паркинг

DEN 312.00 362.88
Autel MD808 Про Авто Дијагностички Алатка OBD2 Код Читач Скенер EPB ABS СРС, СОПИРАЧКИ за Нафта и Батеријата Ресетирате Регистрација Свеж Со попуст
Автомобил Поправка Алатка Радио Вратата Клип Панел Трим Табла Стерео Аудио Отстранување Гуми Инсталација Pry Пластични Отворање Свеж Со попуст
Универзална 12V Гориво Пумпа за Поставување Аспект Црвено Врвот Стил Гориво Бензин Дизел Пумпа за Полнење Електричен Мотор Гориво Свеж Со попуст
C6 дигитални пневматик warmers со фиксна контрола на температурата кутија термостат за Автомобил трки 4 гуми Свеж Со попуст
C6 дигитални пневматик warmers со фиксна контрола на температурата кутија термостат за Автомобил трки 4 гуми

Недигитален : еден температура само Д3 : три температури C6 : со контрола на температурата кутија фиксиран

DEN 21130.00 24287.52
2018 ISTA-D 4.08.31 ISTA-СТР 3.63.004 За BMW ICOM Софтвер HDD 500gb WIN7 Мулти-јазик Со Извоз на Владата Свеж
2018 ISTA-D 4.08.31 ISTA-СТР 3.63.004 За BMW ICOM Софтвер HDD 500gb WIN7 Мулти-јазик Со Извоз на Владата

V2017.12 За BMW ICOM А2 РЕИНГОЛД Софтвер HDD со Експерт Режим на Повеќе Јазици Инсталиран на Windows 7ICOM за BMW Софтвер 5

DEN 4464.00
врвен квалитет за bmw icom а2 мрежен кабел usniversal мрежен кабел 10m ги собере сите лап-топ компјутери бесплатен превозот Свеж Со попуст
Вентил Седиште Сечење Serrated Ножеви Машина Глави Здодевни Секачи Ножеви (Единечна Цена) Свеж
Вентил Седиште Сечење Serrated Ножеви Машина Глави Здодевни Секачи Ножеви (Единечна Цена)

Здодевни Машина Сечилото 15 30 45 55 60 75 90 Агол На Авионот Reamer Машина Машина Сечилото Вентил Седиште, Единств

DEN 360.00
8pcs/set PDR Алатки Автомобил Дент Поправка Алатка за Влечење Мост Дент Отстранување Puller Рака Алатка Set Auto Автомобили Свеж Со попуст
23pcs Капа тип замена на филтерот за масло масло мрежа монтажа и демонтажа на филтер за клуч сет отстранување ракав maintenan Свеж Со попуст
4pcs/многу Гума Киднапирање Подлога Против лизгање Заштитник Подот за Тешки Круг Лифт Влошки за Автомобил Поправка Свеж Со попуст
Топката Имајќи Дрвена Рачка Гуми Пневматик Печ Ролери Stitcher Пункција Поправка на Цевката Алатка Автомобил Камион Пневматици Свеж Со попуст
10pcs многу YS31 CN5 G Чип Користи за Мини CN900 и ND900 Клуч Копија Машина Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
10pcs многу YS31 CN5 G Чип Користи за Мини CN900 и ND900 Клуч Копија Машина Бесплатен Превозот

YS31 CN5 Тојота G Чип Користи за CN900 и ND900 10pcs / многуНапомена : CN2=CN5=YS31 Чип , Клон 4 D и 72 G ЧипПакетот Вклучува : 10pc

DEN 2504.00 2635.20