2 парчиња/1set Стоматолошки Плунка Ejector Вентил SE/HVE Вакуум Вртливата Handpiece Sauction се Справи со Врвот

2 парчиња/1set Стоматолошки Плунка Ejector Вентил SE/HVE Вакуум Вртливата Handpiece Sauction се Справи со Врвот

5 %

DEN 502.00

DEN 528.00

Свеж

Во магацинот


2 парчиња/1set Стоматолошки Плунка Ejector Вентил SE/HVE Вакуум Вртливата Handpiece Sauction се Справи со Врвот
Превозот Метод & Time : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена. Тоа трае околу 12-25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 15-35 дена во други земји. Ние брод слободни од страна на international express за да на следниве земји : Хонгконг,Macao,Јапонија,Кореја,Малезија,Сингапур, Австралија, Нов Зеланд, Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Германија,Холандија, Италија, Грција,Ирска,Луксембург,Малта,Норвешка,Швајцарија,Португалија,Полска, Шведска,САД,франција,Шпанија,Австрија,Канада Купувачи од други места pls контактирајте нè за потврда на shippment во детали пред да го купат. 2. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не't сакаат да се чека толку долго време, ве молиме контактирајте со нас и да го потврди брза испорака начин и дополнителни превозот цена. 3.Ние не't Одговорни за вашата Царина. Објектот следење на број : Сите item имаат следење на број, ако не'т да го објектот ќе следење на објект од страна на поштата (тоа трае долго време) Политика на Враќање : 1. Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентот е одговорен за превозот harges за вратени предмети. 2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас. Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред да го купите, ако не'т се согласувате со нашата трговска политика, ве молиме да не't купи објект од нас. Даноци, Царински и Должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Тип На Објект: Белење На Заби
Состојка: SS
Големина: Moderate
НЕТО-WT.: 0.15 KG
НЕТО-WT.: 0.122 kg
Место на Потекло: Кина
is_customized: YES
Име на производ: Стоматолошки Плунка Ejecto

Додатоци на производи

1Pc Стоматолошки Забот на Коренскиот Канал Модел За RCT Пракса Пулпа Стоматологија Модел Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
1Pc Стоматолошки Забот на Коренскиот Канал Модел За RCT Пракса Пулпа Стоматологија Модел Бесплатен Превозот

Кликнете на "Wish List" и "Додади во Кошничка" на оваа страница, таму ќе биде повеќе попуст за вас!Овој произв

DEN 305.00 354.72
Забен Имплант Горната Вилица Модел Со Мост & Кариес, Забен Студија Учат Заби Модел Свеж Со попуст
Забен Имплант Горната Вилица Модел Со Мост & Кариес, Забен Студија Учат Заби Модел

1 Pc Стоматолошки Студија Учат Заби Модел Горната Вилица Имплант Модел Со Мост & КариесОпис:Модел 2006Едно

DEN 932.00 1002.24
бесплатен превозот 4pcs НОВА Стоматолошка Лабораторија, Силиконска Гума Гипс Поранешниот Модел База Калапи Габи, Свеж Со попуст
Ултразвучно Стоматолошки Scaler Лабораториска Опрема Совет GD1 GD2 GD3 GD4 GD5 GD6 Компатибилен Со SATELEC/DTE/GNATUS Свеж Со попуст
Ултразвучно Стоматолошки Scaler Лабораториска Опрема Совет GD1 GD2 GD3 GD4 GD5 GD6 Компатибилен Со SATELEC/DTE/GNATUS

Ултразвучно Стоматолошки Scaler Лабораториска Опрема Совет GD1 GD2 GD3 GD4 GD5 GD6 Компатибилен Со SATELEC / DTE / GNATUSФУНК

DEN 1080.00 1439.52
50 парчиња / кутија Еко-пријателски Не-linting Двојно-на чело Стоматолошки Четка Забите Стапови Конец ги Собереш Toothpick Свеж Со попуст
Ange Aile Бесплатен Превозот 40pcs Стоматолог, Забен Интраорална мешање совети/ Впечаток Материјали / Силиконската Гума Глава Свеж Со попуст
4pcs Стоматолошка Лабораторија НОВИ Керамички Отпуштање Штипки за коронки и мостови во Порцелански Печка Свеж Со попуст
4pcs Стоматолошка Лабораторија НОВИ Керамички Отпуштање Штипки за коронки и мостови во Порцелански Печка

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен прода

DEN 285.00 335.52
10pcs Течни Прав Стакло Dappen Јадење Кристал Првенство за Нокти Acryl Liquidglassl Помине Алатки Свеж Со попуст
10pcs Течни Прав Стакло Dappen Јадење Кристал Првенство за Нокти Acryl Liquidglassl Помине Алатки

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фаб

DEN 496.00 527.52
7Pcs Стоматолошки на Коренскиот Канал Игла Прст Владетел Ендо Мерка Скала Ендодонтско Инструмент ендо кутија Свеж Со попуст
7Pcs Стоматолошки на Коренскиот Канал Игла Прст Владетел Ендо Мерка Скала Ендодонтско Инструмент ендо кутија

7 Компјутери Стоматолошки на Коренскиот Канал Игла Прст Владетел Ендо Мерка Скала Ендодонтско Инструме

DEN 465.00 516.48
2017 5 компјутери x NSK SX-SU03 Турбина Кертриџ за Pana Max Плус S-Max M600L Dynal LED S-Max M600, M600KL/M600SL, M600WLED/M600BLED Свеж Со попуст
2017 5 компјутери x NSK SX-SU03 Турбина Кертриџ за Pana Max Плус S-Max M600L Dynal LED S-Max M600, M600KL/M600SL, M600WLED/M600BLED

Забелешка: купување кертриџ е без знаци , без NSK лого, знаци , подолу покажува фото само за клиентите да р

DEN 6293.00 6624.00
Оралната Хигиена 1 Парче Irrigator Вода, Џет-Чистење На Забите Заб Почиста Комплет Преносни Стоматолошка Заштита Белење На Вода Свеж Со попуст
Про Стоматолошки Орален Клиника за Привремен Круната 6Boxes За Предниот Заби И Млечни Заби Свеж Со попуст
Про Стоматолошки Орален Клиника за Привремен Круната 6Boxes За Предниот Заби И Млечни Заби

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Име на Производ : Привремена Коронка 3 Кутија за Млечни Заби 3 Кутија за Пр

DEN 577.00 613.92
2018 НОВИ TDOUBEAUTY 36W Виси LED Хируршки Испит Светлина Shadowless Светилка Милениче Хирургија, Стоматолошки Оддел KD-2012D-1 Свеж Со попуст
2018 НОВИ TDOUBEAUTY 36W Виси LED Хируршки Испит Светлина Shadowless Светилка Милениче Хирургија, Стоматолошки Оддел KD-2012D-1

Карактеристики На Производот 1 LED осветлување, ладна светлина, висока осветленост 2 Променлива Функција

DEN 23882.00 25680.00
година НОВИ Стоматолошки Апекс локатор мерење на жица усна кука носителот стоматолошки датотека клипови Свеж Со попуст
година НОВИ Стоматолошки Апекс локатор мерење на жица усна кука носителот стоматолошки датотека клипови

Опис на производот Апекс локатор прибор погодни за оригиналниот Woodpecker Мерење линија : 1 компјутер Датот

DEN 866.00 912.00
20 парчиња/многу Стоматолошки Ултразвучно Scaler Совет G1 за Woodpecker/ EMS/ UDS/ SYBRON-ЕНДО Серија Белеење на Заби Свеж Со попуст
20 парчиња/многу Стоматолошки Ултразвучно Scaler Совет G1 за Woodpecker/ EMS/ UDS/ SYBRON-ЕНДО Серија Белеење на Заби

Ние поддршка на стоматолошки материјали трговија на големо и мало,имаат било какви барања,можете да кон

DEN 1640.00 2688.00
Нови Пристигнување 17 Инчен Монитор USB / Wifi Интраорална Endoscope Endoscope Камера 6 Led Камера Стоматолошки Камера Стоматолошки Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Стоматолошки шпатула Гипс на ѕвонење дрвена рачка нож метал шпатула гипс мешање нож стоматолошки впечаток материјали Свеж Со попуст
20PCS/МНОГУ Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips 5 Стоматолошки Скалирање Совети G4 Компатибилен WOODPECKER Ултразвучно Scaler Свеж Со попуст
4pcs Стоматолошки Интраорална Клиника фотографија Огледало+5L+5S Ремените Образ Усна Устата Настроената Свеж Со попуст
4pcs Стоматолошки Интраорална Клиника фотографија Огледало+5L+5S Ремените Образ Усна Устата Настроената

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фаб

DEN 1940.00 2063.52
1 КОМПЈУТЕР Стоматолошки Interproximal Намалување Мерач Reciprocating ПИС Систем Ортодонтски Третман Јазот Мерење Владетел Бесплатен Свеж Со попуст