Африкански Швајцарската voile чипка Sequin фустан ткаенина Најновите Нигериската Еко-Пријателски Висок Квалитет на Африкански Organza Чипка F4-285

Африкански Швајцарската voile чипка Sequin фустан ткаенина Најновите Нигериската Еко-Пријателски Висок Квалитет на Африкански

7 %

DEN 4375.00

DEN 4704.00

Свеж

Во магацинот


Производот Се Покаже
Повеќе Новиот Дизајн се провери
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Може ли да се добие било попуст?
А1 : цената е да се преговара, ние може да ви понуди попуст според вашата цел количество. Ако се купуваат на големо за една прилика, Ние ви нудиме на големо цена. Ние исто така имаме промоции неколку пати годишно
Q2 : Колку долго ќе потрае за мојот пакет да се добие?
А2 : Нормално во 4-7 работни дена од DHL/ФЕДЕКС/UPS-от за да сите земји
Q3 : Колку се трошоците за превозот?
A3 : За објектите се уживаат во Бесплатен Превозот,тоа е обвинет за продавачи' страна
Q4 : Дали ви се нудат Капка-превозот?
A4 : Ние нудиме капка превозот услуги за двете фирми и поединци. Ние може да се организира за стоката да бидат испратени директно до вашите клиенти според вашето барање.
П5 : Како многу стилови за мојот одберете?
А5 : Многу видови за вашиот избере или како по прилагодено.

Тип На Производ: Чипка
Бренд Име: ulifelace
Ширина: 51-52inch
Број На Модел На: F4-285
is_customized: Yes
Материјал: organza
Техника: Извезена
Функција: Еко-Пријателски
Декорација: Sequins
Ткаенина Тип: Mesh
Достапни Боја: Девет
посебни: Sequins Везени Organza Чипка Ткаенина
Употреба: Фустан,Облека,венчаница,Партија,Облека,Подарок
Сезоната: Пролет/Лето/Есен/Зима
Плетени Тип: Искриват Tulle чипка ткаенина
Шема: Обична Обоена
is_customized: Yes
Пакет: 5 Дворови/ торба

Додатоци на производи

120Pcs Пластични Бод Маркери Носителот Ткаат Плетење Капчиња Заклучување Игла Клип Занает Марк Тока за Шиење Алатки Постави Свеж Со попуст
машина за шиење игла DVX43 UY128GAS 90/14 НАПРАВЕНИ ВО КИНА Свеж
машина за шиење игла DVX43 UY128GAS 90/14 НАПРАВЕНИ ВО КИНА

Цената е за 1package / 10 PCS игли.летечкиот тигар бренд.други Големина : 9 # 10# 12# ,ве Молиме да ни кажете што сакат

DEN 19.20
НОВА трговија на големо 7/8 22mm 10yards/поставува Полиестер Геометрија Ткаени Жакард Лента чипка/Бран лента KT2015060203 Свеж Со попуст
2000sets 4.5 ММ*8мм*4.5 mm Големина отстапување бакар црн никел удар во дупка облека, додатоци метал отворот Свеж Со попуст
2000sets 4.5 ММ*8мм*4.5 mm Големина отстапување бакар црн никел удар во дупка облека, додатоци метал отворот

Внатрешниот дупка големинаНадворешниот големинаЦевка висинаГолемина на девијацијаСликаДијаметар(mm)Г

DEN 1049.00 1104.00
вез знаме на Република чешка 3 широк /додатоци за занаети/закрпи/јакна Свеж Со попуст
вез знаме на Република чешка 3 широк /додатоци за занаети/закрпи/јакна

Чешка везови знаме печ 42bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на заднат�

DEN 353.00 384.00
(15yds/многу & ширина 1CM ) Бесплатен Превозот Висок Квалитет DIY Вода Растворлив во Венеција Везови Памук, Чипка Намали Бела Свеж Со попуст
Памук платно ткаенина памук шарени ткаенини завеса ткаенина ткаенина Tablecloth Свеж Со попуст
Памук платно ткаенина памук шарени ткаенини завеса ткаенина ткаенина Tablecloth

Памук платно ткаенина памук шарени ткаенини завеса ткаенина ткаенина TableclothМатеријал : Платно Ткаенина

DEN 319.00 335.52
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека Свеж Со попуст
10 Парчиња Везени Плетенка Чипка Applique Лента Чипка Скратува Cos Костим Декорација За Шиење Прибор За Облека

Функција : Чипка Намали Applique .Големина : 32 X11cm .Количина : 10 Pieces.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други

DEN 518.00 545.76
ripstop EMF Оклопна Ткаенини анти-зрачење Ткаенина Проводници Ткаенина Зрачење-Отпорни Ткаенини Свеж
ripstop EMF Оклопна Ткаенини анти-зрачење Ткаенина Проводници Ткаенина Зрачење-Отпорни Ткаенини

ЗрачењеОтпорни ТкаениниНапомена : Ова е производ е примерок на производот,ние снабдување А4 големина на

DEN 95.52
2mm 50Meter Беж Чист Памук Декорација Канапи Ткаени Памук Јаже String За DIY Висат Ознака Drawstring Кеси Додаток Обврзувачки Свеж Со попуст
1set 3~6mm Сребро Мобилен КОМПЈУТЕР Уметност Акрилик Diy Decal Bling Кристал Само Лепило Scrapbooking Автомобил Налепница Кеси Свеж Со попуст
25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци Свеж Со попуст
25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци

материјал : памук+полиестерголемина : 60*38mmколичина : 25pcs по многуможе да се шие на облека / облека / кеси ил

DEN 182.00 191.52