5PCS HRC60 1.5 mm Солидна Карбид Endmills ENDMILL D1.5X4XD4X50L 4 Flute Стандардна Должина Страна мелничката Slotting Профилирање лице мелница

5PCS HRC60 1.5 mm Солидна Карбид Endmills ENDMILL D1.5X4XD4X50L 4 Flute Стандардна Должина Страна мелничката Slotting Профилирање

DEN 960.00

Свеж

Во магацинот


Бренд Име: SWIS
Дијаметар: 1.5 mm
Вкупна Должина: 50
Материјал: Карбид
Тип: Крајот Мелница
Број На Модел На: 4F D1.5X4XD4X50L
Обложување: AlTiN
Работното парче материјал:

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот Sieg C0 Rotatable Струг Алатка Носителот S/N 10154 Sieg Мини Струг Додатоци Струг Алатка носителот Мелење Свеж Со попуст
1pc CNC ER25 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6 Свеж
1pc CNC ER25 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6

1pc CNC ER25 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER256Стегање сила, висока точнос

DEN 335.52
Бесплатен превозот 10 компјутери Карбид endmill еден flute спирала CNC рутер битови Машина Алатки 3.175 x 25мм Свеж
Бесплатен превозот 10 компјутери Карбид endmill еден flute спирала CNC рутер битови Машина Алатки 3.175 x 25мм

10pcs 3.175 мм*25 mm Еден Flute Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 3.175 мм Дијаметар на Сечење

DEN 815.52
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803 Свеж
10pcs 0.8 mm месо тело Машина Две Flute Карбид Спирала Крајот Мелници Рутер Малку 3мм CEL 2lx3.0803

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 1098.72
10pcs 3.175 X 15mm Карбид CNC Две Flute Спирала Битови за Сечење Акрилик МДФ МАШИНА 2LX3.15 Алатки Свеж
10pcs 3.175 X 15mm Карбид CNC Две Flute Спирала Битови за Сечење Акрилик МДФ МАШИНА 2LX3.15 Алатки

Ние сме фабриката и производител со повеќе од десет години е историја сега служат ви се следниве произв

DEN 666.72
5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво Свеж
5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво

5pcs 6.0*22mm 2 Flute Директно Алатка Продажба CNC Машини Битови Солидна Карбид Millinging Секачи Сет За Дрво Со корист

DEN 1818.72
1pc D6*50L*90Degree 6mm HRC50 4 Флејта солидна карбид мелење секачи Chamfer секачи пат битови за Алуминиум нож алатки Свеж Со попуст
1pc D6*50L*90Degree 6mm HRC50 4 Флејта солидна карбид мелење секачи Chamfer секачи пат битови за Алуминиум нож алатки

1pc D6*50 L*90 степени HRC50 Солидна карбид chamfering мелење машина Chamfer пат битови за Алуминиум нож алаткиMeterial : кар

DEN 346.00 406.56
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35 Свеж
1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER25-6.35

1pc CNC ER25 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER256.35Стегање сила, висока то

DEN 335.52
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6 Свеж
1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER16-6

1pc CNC ER16 6mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER166Стегање сила, висока точнос

DEN 287.52
5pcs 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина Дрво Рутер Битови Гравирање Малку CNC Солидна Карбид Мелница Секачи Свеж
5pcs 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина Дрво Рутер Битови Гравирање Малку CNC Солидна Карбид Мелница Секачи

5 компјутери 4.0*12mm 2 Флејта прав Мелење Машина, Дрво Рутер Битови, Гравирање Малку CNC,Цврсти Карбид Мелниц

DEN 1050.72
10pcs 4mm Карбид CNC Мелење Секачи Tools 2 Двокреветни Две Flute Спирала Малку Рутер Крајот Мелница ЦЕД 4mm CEL 25mm Свеж
10pcs 4mm Карбид CNC Мелење Секачи Tools 2 Двокреветни Две Flute Спирала Малку Рутер Крајот Мелница ЦЕД 4mm CEL 25mm

10pcs 4mm*25 mm Двојно Flute Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 4mm Сечење на Работ Дијаметар

DEN 911.52