MWSFH нова мода есен зима 2018 памук плус големина висока половината saias femininas секојдневен midi молив здолниште жените женски здолништа

MWSFH нова мода есен зима 2018 памук плус големина висока половината saias femininas секојдневен midi молив здолниште жените

26 %

DEN 355.00

DEN 479.52

Свеж

Во магацинот

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас. Хроматска : 1. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме. За нас : може да се меша сите брендови, боја, големина и така натаму. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ако било увозни давачки или такси е на купувачот одговорност. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. DHL /Федекс / e Packet(САД), Обично тоа ќе се земе 6-20workingdays да пристигнат.Ве молиме контактирајте со нас или ни порака ако се уште не се сигурни. Испорака : 1 . Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Кина Пост Воздух mail. Ви благодариме.Ве молиме да користите слична облека да се спореди со нашиот големина на табелата, па можете да направите вистинскиот избор
Плаќање : 1. Обично тоа ќе се земе 10-60working дена да пристигне( Бразил. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ , Кредитна Картичка, VISA, Банка до Банка ,Western Union и Пари Грам . Повратни информации 1 . па може да ви испрати слика или предмет код за мене, Ние ќе ви даде најдобра услуга, нашите производи се дојде директно од кина фабрика.
Здолништа Големина (CM) S : Здолниште Должина 59cm, половината 68cm, хип 88cm M : Здолниште Должина 59cm, половината 72cm, хип 92cm L : Должина на Здолниште 59cm, половината 76cm, хип 96cm XL : здолниште должина 59cm, половината 80см, хип 98cm 2 XL : Здолниште Должина 59cm, половината 84cm, хип 100cm 3 XL : здолниште должина 59cm, половината 88cm, хип 104cm Совети : 1.39 Инчен 1 Inch=2. Политика на враќање : 1 . Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Ве молам прости 2~3 cm разлика се должи на рачно мерење 2. Нема враќање, размена на само. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Бидејќи ние имаме многу производи не ги листа на веб-сајтот сеуште. Сите стоки обезбедени фотографии за професионален фотограф, внимателно да се поправи системот и боја колку што е можно и вистински производ на вредноста, физички, туку затоа што lamplight, прикажување на боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија, со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. Сите мерења се во единицата на " cm ", 1cm=0. Добра Услуга! Убаво цена! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка; пари booker; Т/T; western union.

Големина: S, M, L, XL
Бренд Име: MWSFH
Материјал: Lanon,Памук,Волна,Полиестер
Стил: Повик
Шаблон Тип: Цврста
Силуета: Молив
Декорација: Никој
Фустани Должина: Колено-Должина
Половината: Империја
Број На Модел На: Жените Здолништа
Пол: Жените
Стил: туту здолниште,кратко здолниште,мини здолниште,
Силуета: Pleated Жените Здолништа
Должина: Women Short Dresses
Braname: Жените Здолништа

Додатоци на производи

Стилски Жени Висока Половината СТП Кожа Солидна Патент Кратко Мини Здолниште Обичен Разгореа Pleated Молив Здолниште Краток Свеж Со попуст
Leggings Виножито Боја Spandex Мода Rhombus Печатени Нови Дама Жени Секси Водат Тесни Панталони Тенок Панталони Црни Joggings Свеж Со попуст
Leggings Виножито Боја Spandex Мода Rhombus Печатени Нови Дама Жени Секси Водат Тесни Панталони Тенок Панталони Црни Joggings

Leggings Виножито Боја Spandex Мода RhombПечатени Нови Дама Жени Секси Водат Тесни Панталони Тенок Панталони Црн�

DEN 444.00 568.80
Qickitout Leggings Нови Доаѓањето на Жените Челик Оклоп Aagle Темно Leggings Дигитален принт Панталони Панталони Водат Панталони Свеж Со попуст
[Ти си Мојата Тајна] Нови Сјајна Зелена Жена Плус Големина Leggings Високо Еластична Солидна 3D Печатење Leggins Секси Тесни Свеж Со попуст
Nonis Совршен Квалитет Жените ОЛ Молив Панталони Канцеларијата Дама Формална Работа Панталони Црни Сив Костум Панталони Плус Свеж Со попуст
Моден Двојно-дек Жените Шорцеви Панталони Година Лето Стил Дише Памук Мека Мрежа Кратки Панталони Брз Сува Еластична Кратки Свеж Со попуст
Жените беа тенки Никаква трага Вештачка кожа панталони убава leggings Свеж Со попуст
Жените беа тенки Никаква трага Вештачка кожа панталони убава leggings

Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на националниот стандард

DEN 524.00 747.84
BIVIGAOS Падне Нова Мода Женска Тенок Црна Leggings Цвеќиња Висока Половината Молив Еластична Ткаени Слаби Legging Панталони Свеж Со попуст
2017 Жените leggings Лето стил Бамбус 11 Бои Плус големина 7XL бонбони боја на жените Коленото Должина панталони Свеж Со попуст
2017 Жените leggings Лето стил Бамбус 11 Бои Плус големина 7XL бонбони боја на жените Коленото Должина панталони

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики по

DEN 363.00 408.00
Жените златна фолија завој здолништа патент асиметрични rayon spandex мини секси bodycon молив здолниште ХЛ за ноќен клуб мода Свеж Со попуст
Жешка Секси Чипка Пати Одблесокот Панталони Црни У Crotch На Ниски Пораст Половината Панталони Слаби Долги Панталони Секси Тексас Свеж Со попуст
2017 зимски панталони жените Панталони со Висок Половината Плус Сомот Задебелување Тенок Топло Везови Панталони жените Legging Свеж Со попуст
Нови Жените Панталони Сива Мрежа Супермен Насликани на Жените Мазна leggings Фитнес Панталони Капка брод Свеж
Нови Жените Панталони Сива Мрежа Супермен Насликани на Жените Мазна leggings Фитнес Панталони Капка брод

Големина на : За големината ве молиме овозможи 150px се разликува поради прирачник за мерење, благодарение

DEN 460.80
1pcs женски Панталони панталони 2018 Падне Еластична Чист памук ткаенини висока половината панталони танц панталони Девојка Свеж Со попуст
Qickitout Leggings Жешка Мода Галакси Дигитален принт Млеко Плус Големина Supernova Продажба КРАЛИЦА НА СРЦАТА LEGGINGS За жените Свеж Со попуст
Широк нога фармерки дама лабава секојдневен висока половината одблесокот панталони големи димензии 8xl панталони жени Свеж Со попуст
[Ти си Мојата Тајна] Мода Сино Бела Leggins Жените Leggings Bottoms Cosplay Супер ХЕРОЈ Трагач Стрип Legging Mujer Панталони Свеж Со попуст
[Ти си Мојата Тајна] Мода Сино Бела Leggins Жените Leggings Bottoms Cosplay Супер ХЕРОЈ Трагач Стрип Legging Mujer Панталони

2016 Година Мода Црвено Жените Leggings Женска Облека Bottoms Тенок Високо Половината Spendex Есен Зима Legging FemmeПроиз

DEN 197.00 312.00
Harajuku Асиметрични Мини Здолниште Панк Plaid Здолниште за Жени Свеж Со попуст
Harajuku Асиметрични Мини Здолниште Панк Plaid Здолниште за Жени

Harajuku Асиметрични Мини Здолниште Панк Plaid Здолниште за ЖениAnswer : ___________________________ Note : само ЗдолништеЗдолни

DEN 960.00 1199.52
Моден Секси Жените Водат Слаби Тенок Панталони Бели Панталони Црна Чипка Флорални Leggings Памук Leggings Свеж Со попуст
Моден Секси Жените Водат Слаби Тенок Панталони Бели Панталони Црна Чипка Флорални Leggings Памук Leggings

100cm Сосема Нов.Боја : Црна / БелаГолемина на : Слободен Одговара XS MДолжина : 83cmМатеријал : ЧипкаПакетот вк�

DEN 140.00 154.08
Намалување Цртан Филм Жените Legging Женска Leggings Jeggings Жените Legings Секси Legging Панталони Legins Секси Печатени Leggings Свеж
Zohra 2017 Лето Жените Capri Leggings Пердуви Печатење Во Боја Секси Средината На Теле 3/4 Фитнес Панталони Движење Leggins Свеж Со попуст
Zohra 2017 Лето Жените Capri Leggings Пердуви Печатење Во Боја Секси Средината На Теле 3/4 Фитнес Панталони Движење Leggins

Ние нудиме на големо услуга!!!Големина : Една Големина одговара на XS на L големина Половината (Истегнувањ�

DEN 326.00 479.52