4040 алуминиумски профил делови 40x40x90xM12 M12x1.75 мм црно цинк, алуминиум заптивка крајот врска блок за слот 8мм 1pcs

4040 алуминиумски профил делови 40x40x90xM12 M12x1.75 мм црно цинк, алуминиум заптивка крајот врска блок за слот 8мм 1pcs

DEN 124.80

Свеж

Во магацинот


Тип : прекинување на конекцијата за блок
Пакување содржина : 1pcs крајот врска блок
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID

Бренд Име: линк cnc
Број На Модел На: 4040
Тип На Објект: линеарни железнички

Додатоци на производи

Новата 3D Печатач Топол Кревет Моќ Проширување Одбор / Heatbed Моќ Модул / MOS Цевка за Висок Моменталното Оптоварување Мини Свеж Со попуст
Deek-Робот 1M 3D Печатач PTFE Цевка За 1.75 mm Филамент RepRap Rostock 3D Печатач Цевки Z07 Капка брод Свеж Со попуст
Deek-Робот 1M 3D Печатач PTFE Цевка За 1.75 mm Филамент RepRap Rostock 3D Печатач Цевки Z07 Капка брод

Висока или ниска температура отпор.Животната средина и нема дрога загадување.Уникатен подмачкување и п

DEN 64.00 77.76
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор Свеж
618859-001 круг се поврзете со 3d-печатач плоча ENVY17 PM55 DDR3 целиот тест круг поврзете одбор

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТ

DEN 2256.00
12V40W 12V30W Патрон Грејачи 1M За Екструдер 3D Принтери Делови 12V 24V 40W Топлинска Цевка Керамички Истиснување Топлина Дел Свеж Со попуст
3d печатач делови OOZNEST ВОЛ CNC Плочи алуминиумска плоча 1set Свеж
3d печатач делови OOZNEST ВОЛ CNC Плочи алуминиумска плоча 1set

Тип : Алуминиумска плоча Материјал : алуминиумПакување содржина : 2 парчиња Y плочи1pcs Xплочапред1pcs Xплоча

DEN 3024.00
Силиконски греење подлога грејач 220V 200mmx250mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs Свеж
Силиконски греење подлога грејач 220V 200mmx250mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs

Тип : Силикони греење подлогаВодоотпорен ниво : IP65Дебелина : околу 1.5 мм 1.6 mmПроизводство толеранција : + /

DEN 465.60
SWMAKER 4pcs*Reprap израмнување компонента М3 завртка+ израмнување пролет M3*40 орев поставите 3D печатач додатоци Свеж Со попуст
Penobon Креативни 3D пенкало со Вжарено PLA 1.75 mm 9m 3D Печатач Пенкало Деца подарок генерација 3D Печатење ПЕНКАЛО Деца Алатки Свеж Со попуст
Силиконски греење подлога грејач 220V 500W 230mmx380mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs Свеж
Силиконски греење подлога грејач 220V 500W 230mmx380mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs

Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се мин

DEN 768.00
10pcs/многу GT2 Idler Времето Макара 16 Заби 20Tooth Дел Тркала Понесе 3мм Алуминиум 5mm Заб Опрема Ширина 6mm 10мм 3D Принтери Свеж Со попуст
3DSWAY 3D Печатач Додатоци 10pcs/многу Механички Граница Вклучите Модул Вертикален Тип Endstop Switch за РАМПИ 1.4 3D Принтери Свеж Со попуст
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge Свеж Со попуст
1PC 3D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4-слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со Lerdge

1 PC 3 D Печатач Делови МКС LV8729 Stepper Моторни Возачот 4слој PCB Ултра Тивок Возачот Модул Компатибилен со LerdgeС

DEN 180.00 202.56