HAHAFLOWER Нови Лето Влечки Жените Мода Флип Апостолки Плажа Сандали Дами рачно изработени Цветови Рамни Чевли бесплатен превозот

HAHAFLOWER Нови Лето Влечки Жените Мода Флип Апостолки Плажа Сандали Дами рачно изработени Цветови Рамни Чевли бесплатен превозот

31 %

DEN 695.00

DEN 1007.52

Свеж

Во магацинот


Купувачот Прочитајте Превозот l Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел Бр. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
l ве Молиме изберете еден од превозот услуга сакате : l (1).Кина Пост Воздух Парцела (помалку од 2 KG), ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 15 ~ 60 работни дена се постигне, ќе се Обезбеди следење на број. (Но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи). (2). Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS, екстра трошоците за Превозот, тоа трае околу 6 ~ 15 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас); Ако бројот што треба да се купат повеќе производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ви помогне да се пресмета вистинското превозот цена попусти. Плаќање : l Ние прифаќаме alipay тука.
l Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
l Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
l Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
l Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
l Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : l П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел ; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
л П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
л П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
l Q : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Чевли Големина: 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Влечки
Outsole Материјал: ЕВА
Пета Тип: Станот со
Моден Елемент: Цвет
Бренд Име: HAHAFLOWER
Сезоната: Лето
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На: A3
Платформа Висина: 0-3cm
Пета Висина: Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал: ЕВА
Чевли Тип: Флип Апостолки
Шаблон Тип: Флорални
Со Платформи: Yes
Горниот Материјал: Гума
Обвивка Материјал: ПВЦ
Применливи место: надвор

Додатоци на производи

Моден Жените Чевли Мали Бели Чевли Женски корејската Верзија на Диви Лето Дише Женски Секојдневен Чевли на ланче Станови Чевли Свеж Со попуст
JIANBUDAN 2018 лето нови sequins нето предиво чевли дише замав чевли жените платформа оптоварување сандали секојдневен жена Свеж Со попуст
2018 Зима и Топло, Затворен Влечки Симпатична Цртан филм Кадифен Еднорог Влечки за Одгледува Прозорци White/Black Унисекс Дома Свеж Со попуст
Capputine Нови Пристигнување Дизајн италијански Чевли со Појавување на Кеси Постави Африкански Модни Пумпи Чевлите И Чантата Свеж Со попуст
Жените чевли патики 2018 нови дише Женски платно чевли жените Плус Големина дами чевли tenis feminino Свеж Со попуст
Жените чевли патики 2018 нови дише Женски платно чевли жените Плус Големина дами чевли tenis feminino

1181104242407.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.7480З

DEN 705.00 1036.32
Нови Жените Вистинска Кожа Рамни Чевли Концизен Дами Секојдневен Чипка Кравја Кожа Станови Удобно Moccasins Мокасини За Жени Свеж Со попуст
платформа флип апостолки Жените Сандали Летни Чевли bling bling буци платформа сандали жените влечки лето злато чевли YMA196 Свеж Со попуст
2018 нови кристал пета Супер пета чевли секси ноќен клуб Занитвам чевли во Ред со посочи пети Големи код транспарентен пумпа Свеж Со попуст
Нови 2018 Стил Оксфорд Чевли За Жени БЕЛА СРЕБРО ЦРНА Патент Кожа Рамен Платформа Oxfords за Жените Brogues Чевли Свеж Со попуст
Нови 2018 Стил Оксфорд Чевли За Жени БЕЛА СРЕБРО ЦРНА Патент Кожа Рамен Платформа Oxfords за Жените Brogues Чевли

Нови 2018 стил оксфорд чевли за жени chaussures femme,Патент Кожа платформа оксфорд чевли за жени Brogues рамни чевли

DEN 1389.00 2778.24
2018 Жените пумпи Мода Магија боја Високи потпетици еден женски чевли Пролет Лето патент кожа свадба партија чевли жена Свеж Со попуст
Високо-потпетици плитки устата платформа пена дното нова свадба жените оптоварување дебели пета чевли Свеж Со попуст
Високо-потпетици плитки устата платформа пена дното нова свадба жените оптоварување дебели пета чевли

Боја, големина или стапало висина не може да се промени по 12 часа на плаќање Големина на 29 33, големина 40 д

DEN 1628.00 2086.56