Чување Таблета Таблета Кутија Носителот Медицина Складирање Организатор Случај Сад

Чување Таблета Таблета Кутија Носителот Медицина Складирање Организатор Случај Сад

17 %

DEN 135.00

DEN 162.24

Свеж

Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет Таблета Кутија има 28 одделни прегради да се одржи на апчиња или таблети за секој ден од неделата. Секој оддел капак има покренато усна во средината за лесно отворање. Ова е голема кутија, идеален за луѓе кои треба да ги чувате & песна многу медицина. За ова ви помага да ги пратите на лекови ќе се земе во различни периоди од денот. Можете да ги видите вашите апчиња и таблети лесно во оваа пастелни бои таблета кутија. Оваа Пилула Кутија е голема идеален за Секојдневна или Празник употреба. Материјал : ПП Големина(L*W*D) : 21cm x 12cm x 1,5 см /8.3" x 4.7" x 0.6" (приближно)
Секој Оддел Димензии(L*W*D) : 2.8 cm x 2.8 х 1,5 см/ 1.1" x 1.1" x 0.59"(приближно) Боја : Како што е прикажано на piture Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Пилула Кутија 1 x

Тип: Сапун Јадења
Број На Модел На: видете информации
Сад Материјал: видете информации
Носителот Површина По Завршувањето: видете информации

Додатоци на производи

Моден Силикони Флексибилни Сапун Јадење Плоча Комплет, Бања Сапун Носителот H02 Свеж
Моден Силикони Флексибилни Сапун Јадење Плоча Комплет, Бања Сапун Носителот H02

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : СиликонГолемина : 12.3 x 8.4 x 1,5 смБоја : Розова / Зелено / СиноКолич

DEN 75.36
Новиот Ѕид Монтирани Простор Алуминиум двојна Облека на Закачалка Сушење Количка за Перење Управување со промоција цена Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот SUS 304 од не ' рѓосувачки челик Огледало Површина Облека Кука хром Облека Закачалки Кластер 08-013 Свеж Со попуст
Leyden Висок Квалитет Луксузни Солидна Месинг Злато Тоалетна Хартија Носителот Цвет Резба Злато База Тоалетна Хартија Закачалка Свеж Со попуст
Агол Ѕид Полица Алуминиум Простор Полици Сребро. Свеж
Агол Ѕид Полица Алуминиум Простор Полици Сребро.

Материјал : алуминиум просторГолемина : 29x23x5cm / 11.4x9.05x1.96 инчиМинималистички дизајн, гламурозна и челикД

DEN 306.24
KES SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Caddy Бања Кошница Складирање Полица Виси Организатор Rustproof Ѕид, BSC205S30A/-2/-Б.К. Свеж Со попуст
KES SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Caddy Бања Кошница Складирање Полица Виси Организатор Rustproof Ѕид, BSC205S30A/-2/-Б.К.

Суспендира превозот информацииПочитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават проле

DEN 1296.00 1439.52
Бесплатен превозот,304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Прибор 4pcs Сет,хартија носителот,крпа прстен,двојно Крпа Бар,крпа кука Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 300мм Црн Ѕид Монтирани Бања Складирање Туш Правоаголник Кошница Масло Протри Месинг Заврши Wba528 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Бања Солидна 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Никел Двојно Крпа Барови,Крпа Носителот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Бања Солидна 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Бранеа Никел Двојно Крпа Барови,Крпа Носителот

1 Ел comprador puede pagar един tarjeta де crdito, Web Money (conocido WM), remesa del TT, Western Union, Qiwiwallet, Бразил Boleto.2 Si no se puede comprobar a cabo един x

DEN 1108.00 1368.00