МОС Топла 30 ВРТЕЖИ во минута DC 6V 2.5 KG Микро Опрема Кутија Брзо Намалување на Мотор

МОС Топла 30 ВРТЕЖИ во минута DC 6V 2.5 KG Микро Опрема Кутија Брзо Намалување на Мотор

DEN 245.28

Свеж

Во магацинот

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД. Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет. Ви благодариме!
Тркалезна форма и со 3мм дијаметар долг вратило и 2 pin конектори.
Се користи во производство на електрична играчка, фенови за коса, прав почиста, електрични алатки, авто антена, апарати за дома, комуникациска опрема, играчки калапи, масажа, машини, итн.
Замена на резервни дел и дадете му на вашиот уред new закуп на живот.

Употреба: Домашен Уред
сертификација: CE
Напон(V): 12v
Тип: Микро Мотор

Додатоци на производи

10PCS во парк IRLL024N SOT223 HEXFET Моќ MOSFET Нови и оригинални Свеж
10PCS во парк IRLL024N SOT223 HEXFET Моќ MOSFET Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

DEN 155.04
Мини DC-DC 4.5 V-35V 5A 90W PWM DC Мотор Брзина Контролер Модул Брзина Регулаторот Контрола Прилагоди Прилагодливи Одбор се Свеж Со попуст
20PCS во парк AS1360-33-Т AS1360 AS1360-33 свила-screenASKG SOT23 1.5 uA Ниска Моќ, Позитивен Напон RegulatoНови и оригинални Свеж
20PCS во парк AS1360-33-Т AS1360 AS1360-33 свила-screenASKG SOT23 1.5 uA Ниска Моќ, Позитивен Напон RegulatoНови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

DEN 85.92
TB6600 Една Оска 4А-Stepper Моторни Возачот Контролер 9~42V Микро-Чекор CNC Свеж Со попуст
TB6600 Една Оска 4А-Stepper Моторни Возачот Контролер 9~42V Микро-Чекор CNC

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики 42 / 57 / 86 TB6600 Stepper

DEN 324.00 391.20
NEMA 34 CNC stepper моторни 4.5 Н. м 5.5 A D=14mm Nema34 повлекува моторни L80mm 640Oz за CNC гравирање машина и 3D печатач! Свеж
NEMA 34 CNC stepper моторни 4.5 Н. м 5.5 A D=14mm Nema34 повлекува моторни L80mm 640Oz за CNC гравирање машина и 3D печатач!

1 buc x Nema34 86x80mm Stepper Моторни millimg вратило D=14mm 4.5 Н м 5.5 А( Имаме клуч во окното или D=12.7 mm, ако треба pls контактир

DEN 1760.64
РС-360 Micropump Пумпа за Вода Моторни DC3-12V 5000 ВРТЕЖИ во минута за Аквариум Свеж
РС-360 Micropump Пумпа за Вода Моторни DC3-12V 5000 ВРТЕЖИ во минута за Аквариум

Име на производ Микро Пумпа Моторни Модел RS360 Оценет DC Напон ОД 312 V Номинална Брзина 5000 ВРТЕЖИ во минута

DEN 336.96
1pcs A3967 EasyDriver Shield повлекува Stepper Моторни Возачот V44 Свеж Со попуст
1pcs A3967 EasyDriver Shield повлекува Stepper Моторни Возачот V44

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант

DEN 66.00 77.28
5pcs/многу Топло TB6560AHQ IC TB6560 Чекор Моторни Возачот Toshiba Чип SM003 @СП Свеж
5pcs/многу Топло TB6560AHQ IC TB6560 Чекор Моторни Возачот Toshiba Чип SM003 @СП

TB6560 AHQ IC TB6560 Чекор Моторни Возачот Toshiba Чип5pcs / многуFearture на TB6560 AHQ IC : * Целосна P / N : TB6560 AHQ, за 1pc, ZIP25 пакет* RO

DEN 1195.20
Nema 34 Nema43 CNC Stepper моторни Возачот MA860H 24-110VDC,18-80VAC Microstep 256, 2.0-7.8 На motion контролер Силна ладење!! Свеж
Nema 34 Nema43 CNC Stepper моторни Возачот MA860H 24-110VDC,18-80VAC Microstep 256, 2.0-7.8 На motion контролер Силна ладење!!

Кога е наместено на "ON" кога, за да нема полустриминг способности.73 пати на моторни ликвидација тековен),

DEN 2802.24
Две Начин Контролирани Синхрони Моторни AC напон 220V CCW/Г.С. TYC50 3р/5r/10r/20r/30r/мин 220V Свеж Со попуст
Две Начин Контролирани Синхрони Моторни AC напон 220V CCW/Г.С. TYC50 3р/5r/10r/20r/30r/мин 220V

Обрнете внимание на : Имаме ВРТЕЖИ во минута што следат, па по поставување на цел, ве молиме оставете пор

DEN 390.00 410.40
SOVik 4 инчен 100mm Удар линеарна Actuator 12V DC 150lbs Max Подигнете Во линија Дизајн Тешки Брзо расте Вклучуваат Монтажа Свеж
NEMA17 CNC stepper моторни возачот H4200 Возачот Контролер 9-30V DC 1.8 А Microstep 128 за Nema 17 повлекува моторни контролер. Свеж
NEMA17 CNC stepper моторни возачот H4200 Возачот Контролер 9-30V DC 1.8 А Microstep 128 за Nema 17 повлекува моторни контролер.

Моторни ликвидација врскаА + и : А + фаза моторни ликвидација конекција.EN + : моторни off контрола позитивни

DEN 642.24
2017 топла висок квалитет JGB37-545X ексцентричен 12volt 24v dc опрема моторни ASLONG Свеж
2017 топла висок квалитет JGB37-545X ексцентричен 12volt 24v dc опрема моторни ASLONG

кога се гледа од излез вратило страна 13 Operating Температура и Влажност : Температура спектар на 10 C~+50 C ,Влаж

DEN 723.36
5PCS во парк BTB10-600BW BTB10 ДА-220-3 Нови и оригинални Свеж
5PCS во парк BTB10-600BW BTB10 ДА-220-3 Нови и оригинални

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

DEN 81.60