GOXAWEE 120cm Ласерски Ниво Tripod за Прилагодливи Род Израмнување Меур 5/8 Инчи со Продолжување Род и Прилагодлива Висина на Ниво

GOXAWEE 120cm Ласерски Ниво Tripod за Прилагодливи Род Израмнување Меур 5/8 Инчи со Продолжување Род и Прилагодлива Висина на

47 %

DEN 997.00

DEN 1881.60

Свеж

Во магацинот


Функција :
Висина се движи од 16.9 инчи да 42.5 инчи
Прилагодливи род,израмнување меур,tripod за ласерски ниво,за да се постигне насекаде работа и складирање
5/8 инчи монтажа конец,компатибилен со GOXAWEE ротари ласери и други слични големина ласерски нивоа
компатибилен со GOXAWEE ротари ласери и други слични големина ласерски нивоа
Алуминиум силна лесни tripod за ласерски нивоа
Вграден-во балон ампули : за tripod прилагодување точноста Пакет вклучуваат : Tripod
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : времето за Испорака е околу 20-60 дена.(без Следење на Информации)
*Ако не го добиете стоки,ве молиме да се жалат по стоки испратени надвор од 60 дена и ние ќе ви ги даде надоместок.
2. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : времето за Испорака е за 15-60 дена.(со Следење на Информации)
* Ако не го добиете на стоки по стоки испратени од 40 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери парцела за вас,тогаш slove за вас како е можно поскоро.
3. EMS : времето за Испорака е за 7-15 дена.(со Следење на Информации)
4. DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от : времето за Испорака е за 4-7 дена.(со Следење на Информации)
*Ако вашето место е оддалечен,треба да се плати повеќе за далечински palce или можете да ја промените да брод од страна на ЕМС.
Почитувани купувачи,ве молиме да ја искористам за момент да се читање подолу.
1.Ако производот не се исти како опис или скршен во транзит.кога ио се покаже слика за нас,ние ќе го препрати или да ви даде refound додека сте задоволни.
2.Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги ,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави postive повратни информации со 5 ѕвезди,Повратни информации е многу, многу важно за нас,ние љубезно ewquest дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде reutral или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга, Вашиот satisfication е Нашата Цел.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Ви благодарам многу .
3.Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или mail нас во продажба во xawee dot com.
1. Како да ги пратите стока од Кина Пост?
Следење на Линкот : www.17track.com
2. Вашиот цена е вклучуваат сопствени даночни?
Жал ми е daer,нашата цена е не вклучуваат сопствени данок,треба да се плати за сопствени даночни зависи од различни земји.
3. Ако не ми се допаѓа на стоката,може да не се врати?
Жал ми е драг,ние не може да го прифати враќањето освен квалитетот на производот проблем или погрешно испраќаат.
4. Може да се направи мала вредност кога брод на стоките?
Сигурни,ве молиме оставете порака кога ќе се направи нарачка.

Мерење Модел: 5 линии
Бранова должина: 635nm
Бренд Име: GOXAWEE
Број На Модел На: ласерски ниво tripod
Прецизност: 0.01
Тип: Вертикална & Хоризонтална Ласери
Големина: 5/8 Inch / Height ranges from 16.9 inches to 42

Додатоци на производи

FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа Свеж Со попуст
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 929.00 1548.00
XEAST XE-803 12 Ласерски Линии на Ниво на Само-Израмнување 360 Хоризонтална И Вертикална Крстот Супер Моќни Ласерски 3Д Ласерски Свеж Со попуст
30.5 mm Интерфејси Планината Стерео Микроскоп Адаптер Окуларот Леќи за Мобилен Телефон Набљудување Земе Фото Видео Бесплатен Свеж Со попуст
FYSCOPE Семоќ Двојно Рака база Со Стерео Зум Микроскоп STL2+А1 Свеж Со попуст
FYSCOPE Семоќ Двојно Рака база Со Стерео Зум Микроскоп STL2+А1

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 15043.00 23143.20
Висок Квалитет Црвена Линија Ласерски Модул 5mW 650nm Фокус Прилагодливи Ласерски Глава 5V Индустриски Одделение P0.05 Свеж Со попуст
Продажба 80MM Ефективни Дијаметар 30X Рачни Оптичко Стакло Зголемена со 12 LED Светло за Античкиот го Цениме Читање Свеж Со попуст
Триаголен боја призмата K9 Оптичко Стакло Десен Агол Одраз Триаголен Призма За Настава Светлосен Спектар Свеж
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини Свеж Со попуст
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини

1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големи�

DEN 342.00 384.00
Luckyzoom 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 Прстен Светлина Лемење Телефон Microscopio Свеж Со попуст
Luckyzoom 7X-45X Simul-Фокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 Прстен Светлина Лемење Телефон Microscopio

Luckyzoom 7 X45 X SimulФокусна Trinocular Стерео Зум Микроскоп Флексибилни Tripod Стојат 60 LED Прстен Светлина Лемење Теле�

DEN 18661.00 26658.72
Cloudray Силикони за Миење 19.05 20 25мм за CO2 Laser, Фокусирајќи се Леќа Огледала Свеж
Cloudray Силикони за Миење 19.05 20 25мм за CO2 Laser, Фокусирајќи се Леќа Огледала

Царина : Сите производи превозот од Кина може да предизвика тарифи Ве молиме да знаат добро за вашата зе�

DEN 144.00
0.5 X Окуларот Помошни Леќа Адаптер За C-планината Микроскоп Објектив за Зумирање 180X / 300X Модел Свеж Со попуст
0.5 X Окуларот Помошни Леќа Адаптер За C-планината Микроскоп Објектив за Зумирање 180X / 300X Модел

Тоа може да се вклопат за нашите 180x и 300x леќа (окуларот делови се отстранува.) Кога промена нов окуларот д

DEN 1188.00 1320.00
8X Виткање Копче Прстен Зголемувачот со Клучните Синџир Секојдневно Зголемена Алатка Висок Квалитет Џеб Преносни Секојдневно Свеж Со попуст
20x20mm 100pcs/1box Микроскоп покрие стаклен капак лизга за подготовка на примероци 18X18mm,22mmX22mm,24X24mm,24X32mm 24X50mm Свеж Со попуст
20x20mm 100pcs/1box Микроскоп покрие стаклен капак лизга за подготовка на примероци 18X18mm,22mmX22mm,24X24mm,24X32mm 24X50mm

100pcs / 1box Микроскоп покрие стаклен капак лизга за preperation на примерокдобредојдовте на големоКарактеристи�

DEN 172.00 287.52
Метална кутија 3.5 X пати enlarger стоматолошки носот операција loupe led хируршки лекар оперативни зголемувачот Свеж
Метална кутија 3.5 X пати enlarger стоматолошки носот операција loupe led хируршки лекар оперативни зголемувачот

Предмет : Стоматолошки / Хируршки зголемувачот Зголемување : 3.5 Х Работи растојание : 280380mm Длабочина на �

DEN 3792.00
1pcs Нови Дијаметар 37mm Конвексни Леќи од Стакло за Google Картон Виртуелната Реалност VR топла пребарување Свеж Со попуст
1pcs Нови Дијаметар 37mm Конвексни Леќи од Стакло за Google Картон Виртуелната Реалност VR топла пребарување

Карактеристики : Овие се професионални оптичка леќа со 45mm фокус должина, Тоа е многу добро за вас да DIY св

DEN 51.00 63.84
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315 Свеж Со попуст
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одличен производ за да се види одлуки индустрија, �

DEN 197.00 218.88
Свитлива 30x Зголемена 21mm Тројка Оптичко Стакло LED Светло Foldaway скапоцен камен Loupe Jeweler Алатки Свеж Со попуст
Свитлива 30x Зголемена 21mm Тројка Оптичко Стакло LED Светло Foldaway скапоцен камен Loupe Jeweler Алатки

Ова е 30x запалени loupe со 21mm Тројка Оптичко Стакло Леќа имаат шест светла бела LED светла низ објективот да �

DEN 1005.00 1435.20
3.5 Х зголемување хируршки loupe добар квалитет antifogging оптички очила стоматолошки стоматолог зголемувачот Свеж
3.5 Х зголемување хируршки loupe добар квалитет antifogging оптички очила стоматолошки стоматолог зголемувачот

Предмет : Стоматолошки / Хируршки зголемувачот Зголемување : 3.5 Х Работи растојание : 280380mm Длабочина на �

DEN 1824.00
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа Свеж Со попуст
10X Headband лупа Око Поправка Зголемувачот LED Светло 1.0/1.5/3.5/10X 4PC Очила Loupe Оптичка Леќа

ОписЗголемување : 10 XМатеријал : ABSСо Светлина Или Не : ДаСтил : РачниБоја : ЦрнаКарактеристики : Со монтаж

DEN 414.00 498.72
2 парчиња Врвот Рачни Читање 5X Зголемувачот Рачни Зголемена акрилик 25мм Мини Џеб лупа Леќа Читање Микроскоп Свеж Со попуст
2 парчиња Врвот Рачни Читање 5X Зголемувачот Рачни Зголемена акрилик 25мм Мини Џеб лупа Леќа Читање Микроскоп

КарактеристикиОва е Читање 5 X Зголемувачот Рачни Зголемена акрилик 25mmКорисни toolfor вас секојдневно.Сосе

DEN 49.00 81.60
HDMI 2.0 ПРАТЕНИК USB Дигитални Зголемувачот Индустриски Микроскоп Камера 220x Рачни Зголемувачот Со Штанд Стои Стил Зголемувачот Свеж Со попуст