2 парчиња/set 3D Doraemon Торта Cookie Мувла Машина Фондан Печење Алатка Бисквит Убава Цртан филм Форма Бисквит Калап за Печење Алатки

2 парчиња/set 3D Doraemon Торта Cookie Мувла Машина Фондан Печење Алатка Бисквит Убава Цртан филм Форма Бисквит Калап за Печење

DEN 100.80

Свеж

Во магацинот


2 парчиња/set 3 D Doraemon Торта Cookie Мувла Машина Фондан Печење Алатка Бисквит Убава Цртан филм Форма Бисквит Калап за Печење Алатки
Тип : Торта алатка
Торта алатка тип : Doraemon колаче машина мувла
Материјали : Пластика
стил : Како слик шоу
Пакетот вклучува : 2 парчиња Doraemon колаче машина мувла
Совет :
1. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Руски пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1. да се обезбеди целосна име.
Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1. Повеќето пакет треба 20 до 50 дена, но неколку пакет потреба од 70 до 90 дена, тоа е нормално.
2 .100% Предлагам да се избере Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.

Тип: Колаче Алатки
Број На Модел На: H34
сертификација: FDA,SGS
Колаче Алатки Тип: Габи,
Функција: Еко-Пријателски
Материјал: Пластични
Бренд Име: OUSSIRRO

Додатоци на производи

Свадба Љубов Срце Облик на Силиконски Калап Торта Декорација алатки за печење Фондан Мувла рачно изработени сапун мувла F0733 Свеж Со попуст
Користете Калапи DIY Срцето рамка кујна Печење додатоци Фото Љубов Форма Торта готвење алатки чоколадо силиконски калап T0741 Свеж Со попуст
Кујна DIY Креативни 3D Топола Лист Фондан Торта Калапи Фондан Декорација Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Торта Алатка A762 Свеж Со попуст
До 2015 Жешка!!Бесплатен Превозот 3Pcs/Set Божиќ Лист Shapefondant Cookie Торта Sugarcraft Клипот Секачи Мувла Алатки Колаче Свеж
3pcs/set Божиќ Дрво Машина Торта Декорирање Фондан Втиснување Алатка Cookie Печење Мувла Свеж Со попуст
3pcs/set Божиќ Дрво Машина Торта Декорирање Фондан Втиснување Алатка Cookie Печење Мувла

11Карактеристики : Нов и висок квалитет.Еднократно, трајни, нестап.Идеална за правење колачи, бисквит, ко

DEN 44.00 47.52
Лист Шема Силиконски Калап DIY Фондан Торта Алатка Чоколадо Алатка Шеќер печење Ставете Калапи Украсување Мувла F0713 Свеж Со попуст
1Pcs Цвет Чоколадни Бонбони Jello силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware шеќер занает D066 Свеж Со попуст
1Pcs Цвет Чоколадни Бонбони Jello силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware шеќер занает D066

Бесплатен превозот Цвет Чоколадни Бонбони Jello силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware шеќер занает D066

DEN 49.00 51.84
6pcs/set МИЛЕНИЧЕ Рамадан Eid Мубарак светилка Дизајн торта stencils,печење cupcake рамадан декорација Алатки бисквит Мус торта Свеж Со попуст
1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони Торта Мувла Bakeware D575 Свеж Со попуст
1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони Торта Мувла Bakeware D575

Бесплатен превозот 1pcs Силикони Плоштадот Мраз Коцка Мраз Кутија Чоколадо Калапи Желе Калапи Бонбони То

DEN 164.00 172.80
Ангел Крило shap готвење алатки чоколадо мраз мувла свадба Декорација Силиконски Калап за печење Фондан бонбони Шеќер Занает Свеж Со попуст