2018 Golden Rose,нови Зголеми Салфетка Прстен Злато Карики Романтична Убав За Катира Партија Табела Декорација 10pcs Newe Stseller

2018 Golden Rose,нови Зголеми Салфетка Прстен Злато Карики Романтична Убав За Катира Партија Табела Декорација 10pcs Newe Stseller

5 %

DEN 456.00

DEN 480.00

Свеж

Во магацинот


Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Како на сликите покажуваат
Материјали : Arcylic
Димензии : Дијаметар :
Количина : 10pc/set
Пакет Информации :
1 сет( вклучувајќи 10pcs)
Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Цел во 2 дена По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1)Бесплатен Превозот За E-пакет Или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2) E-пакет Е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно За 20 Days Да Пристигнат . (3)Кина Пост Воздух Mail пораките да Се Испраќаат До Повеќето Земји, Што е Потребно За 20 Days Да Пристигнат. (4)Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL И ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. (5)Внимание! Руската Пост Ново Правило : на Сите Парцели Без полно Име ќе Биде Испратена Назад! Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Плаќање И Ни Нудат Вашето Полно Име И Со Презиме И Даде Име, Ви Благодариме За Разбирањето! Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот За Да Се Избегне Производство На Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате Да Ни Напишете Детали За Производот На Пакет, Како Сакате, Ве Молиме Испратете Порака До Нас Во Прв Пат Кога Ќе Се Направи Нарачка. По-Продажбата на Услугата : Ние Ќе ви ги Понудиме Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни Информации : Драги Клиенти, Ние Го Цениме Вашиот Бизнис. 1.Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Служба,Pls. Љубезно Ве Молиме Да Ни Остави Позитивен Фидбек. 2. Нашиот Стремеж Е Да Се Направи Лесен И Пријатен Шопинг Средина За Нашите Ценети Клиенти. 3.Ние Се Разбере Она Што Може Да Се Чувствува Кога Постојат Проблеми, И Ние Ќе Се Потрудиме Да Го Реши Проблемот.Ви благодариме!

боја: црно, Сино езеро, Светло жолта, Сина, Боја на мешање, слонова коска, Портокалова, црвена, зелена, златна, Лаванда, Розова
Табела Декорација & Додатоци Тип: Салфетка Прстени
Материјал: Метал
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: TYSP cjh

Додатоци на производи

Мини Кујнски Прибор Стрела одбор Стилизирана Првенство mouse pad Увеселителен парк Стрела Одбор Пијат Шише Пиво Пијалаци Првенство Свеж Со попуст
божиќ салфетка прстени бесплатен превозот, beades салфетка прстен, свадба декорација салфетка носителот Свеж Со попуст
божиќ салфетка прстени бесплатен превозот, beades салфетка прстен, свадба декорација салфетка носителот

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино /

DEN 979.00 1152.00
кристал бисер трговија на големо салфетка прстени beaded свадба, салфетка носителот, Свеж Со попуст
кристал бисер трговија на големо салфетка прстени beaded свадба, салфетка носителот,

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино /

DEN 36.00 42.72
3pcs/многу Пан Заштитници Тенџере Носители Табела Placemat Првенство Coasters Плоча Мат Heatproof Не-плетени Крпа Дома Декорација Свеж Со попуст
2 парчиња Памук, Лен Западен Подлога Тропски Фламинго Шема Placemat Дома Декоративни Табела Мат Кујнската Маса Душеци Табела Свеж Со попуст
Walfos 1pc Голема Големина 30x24cm мултифункционален Тенџере Мат силиконска Тава Носителот-Голема кујна силикони сушење мат-сад Свеж Со попуст
AutomaticToothpick Сад Во Тегла Едноставна Toothpick Носителот Складирање Кутија Toothpick Шише Случај Свеж Со попуст
AutomaticToothpick Сад Во Тегла Едноставна Toothpick Носителот Складирање Кутија Toothpick Шише Случај

Материјал : ПластикаГолемина : 9x7cmБоја : розова , сина , портокаловаНапомена : Општо земено, боја ќе бидат

DEN 79.00 134.40
Бесплатен превозот за еднократна употреба чаша носителот coasters пластична куп хартија првенство носителот Свеж
4pcs/set Ретро Винил Рекорд Пијалоци Coasters Маса Првенство Мат Дома Декор Садови Кафе Пијат Placemat Садови Додатоци Свеж Со попуст
4pcs/set Ретро Винил Рекорд Пијалоци Coasters Маса Првенство Мат Дома Декор Садови Кафе Пијат Placemat Садови Додатоци

Карактеристики : Ретро винил рекорд пијалоци coasters;Accessorise вашето кафе маса со овие стилски ретро винил ре

DEN 114.00 126.24
елката злато салфетка прстен, кристално салфетка носителот Свеж Со попуст
елката злато салфетка прстен, кристално салфетка носителот

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино /

DEN 35.00 40.80
30*45см Континентална Едноставна Правоаголна Мода Водоотпорен Изолација Подлога PVC Маса Мат Плоча Душеци Чаши Мат Свеж Со попуст
Продавници Стока Креативни Домаќинството Високи Херкулес Toothpick Носители Кревање Човек Typetoothpick Кутија Автоматска Машина Свеж Со попуст
Бесплатен превозот qn18011701 кристал цвет салфетка прстен за свадба 12 компјутери , декорација салфетка носителот Свеж Со попуст
Моден Шарени Чипка Цвет Шупливи Дизајн Не Се Лизга Отпорни На Топлина Првенство Подлога Кафе Увеселителен Парк Placemat Мат Свеж Со попуст
4 Парчиња Обновливи Фолија Гас Плоча Спектар Stovetop Режач Заштитник Лагер Покрие Заштита и Чистење на Подлога За Кујнски Алатки Свеж Со попуст
Шарени Мода Луксузни Сомот Мека Ткаенина Кристал Јадење Placemat Табела Мат ги Красат за Дома Кабинет Шкафот Оброк подлога Свеж Со попуст
Овци Анти Лизга Првенство Подлога За Изолација Јапонија Стил Дома Мебел Креативни Канцеларија Нордиските Едноставни Подароци Свеж Со попуст