Врвен Квалитет 20pcs Бамбус Шминка Четки Поставите во Прав со Четка Поставите Дневна Шминка Алатка Поставите сочинуваат Четки

Врвен Квалитет 20pcs Бамбус Шминка Четки Поставите во Прав со Четка Поставите Дневна Шминка Алатка Поставите сочинуваат Четки

27 %

DEN 225.00

DEN 308.64

Свеж

Во магацинот


20pcs Бамбус Шминка во Прав со Четка Поставите Дневна Шминка Алатка Поставите Шминка Четки
Карактеристики :
1. Нов и висок квалитет
2. Обемен опсег на 15 повеќе енергична concealer боја, со различни тонови на кожата да се создаде неверојатно изгледа
3. Обезбеди вкупно маскирна за речиси секоја кожа проблем вклучувајќи флеки, лузни, birthmarks и црни кругови
4. Тоа е исто така погоден за употреба како bronzer
5. Среден боја е совршена за темните сенки во под-око област
6. Свилен сјајни бои и високо квалитетни состојки заедно да нега на кожата околу и може да трае во текот на целиот ден долг
7. Тоа е совршен за професионални салон, свадба, забава и за домашна употреба
Вовед :
Деликатни шминка тешко може да се живее без професионална шминка алатка. Лесен козметички четка ќе правиш голема корист. Наша препорака тука е оваа 11pcs Професионални Мултифункционален Козметички Шминка Алатка Завршувањето Четки за Полнење, што е популарно се прифатени поради нејзината повеќе цели. Оваа четка усвојува ултра безбедно материјал и оди преку прилично прецизен третман, па тоа е безопасен за вашата нежна кожа. Со чудна дизајн, тоа би можело соодветно да одговара за многуте начини на лицето за шминка. Рамномерно и ви помага да ги завршите вашата шминка задача, тоа исто така се истакнува со вашиот неспоредлива шарм од какви било детали. Можете да се обидете!
Спецификации :
Вид : Прав Со Четка
Четка Боја : Кафена
Бренд : Unbranded
Четка Материјал : Алуминиум, Најлон Влакна, Дрво
Четка Рачка Материјал : Carbonized Бамбус
Губење На Материјал : Влакна, Најлон, Коса
Типот На Кожата : Сите Типови На Кожа
Четка должина : околу 8.5 cm
Коса должина : околу 0.7 cm-3cm
Количина : 20 Pcs
Нето Тежина : 100g
Пакетот Вклучува :
1x 20pcs Бамбус Шминка Четка во Собата

Тип На Објект: Шминка Четка
Четка Материјал: Волна, Влакна,Најлон
Број На Модел На: шминка четки
Количина: 20pcs
Рачка Материјал: Дрво
Се Користи Со: Се Поставува & Колекции
Бренд Име: YKS
Големина: approx 8.5cm long

Додатоци на производи

2017 Нови 0.10 дебели висок квалитет на долниот трепките eyelash продолжување природни долго mink под eyelash продолжување Свеж Со попуст
YOKPN 5 парови Дебели Лажни Трепки Стереоскопски 3D Крстот Празник Природно Неуредна Трепките Голи Шминка Алатката Лажни Трепки Свеж Со попуст
5Pcs/Set Aliexpress Брза Испорака Со Кристал Најдобар Професионален Нерѓосувачки Челик Чудни Жените Девојка Око Веѓата Веѓа Свеж Со попуст
2 парчиња Симпатична Мачка Eyeliner Матрицата за полнење за веѓи водич образец Maquiagem сенката за очи рамки картичка шминка Свеж Со попуст
Бесплатен превозот јас убавина 1 сет Eyelash Екстензии за Полнење Буквар Портокал Капа Лепак Смена за Eyelash Екстензии Свеж Со попуст
12MLPrevent алергија Лепак За Трепки Професионални Лажни Eyelash Продолжување Лепак Eyelash Лепило Свеж Со попуст
30/50/100pairs/Многу Eyelash Закрпи под Око Влошки, Гел за Око Влошки за Eyelash Проширување, Око Влошки Lint Бесплатно со Бесплатен Свеж Со попуст
CrownLash обновливи Лепак прстен со расположливиот хартија, лепак влошки Круна Lash одбраната Свеж
CrownLash обновливи Лепак прстен со расположливиот хартија, лепак влошки Круна Lash одбраната

Crownlash нуди еколошки лепак палета.Прстените се прилагодливи за да се утврдат различни прсти.2cm лепак прст

DEN 96.00
Луксузна Пред Fanned Краток Корен 3D Русија за Јачина на Трепките Premade Фанови Индивидуални Eyelash Продолжување Направи од Свеж Со попуст
Водоотпорен Лажни Трепки Шминка Лепило Око Lash Лепак Јасно Белата Дама DX M01121a Свеж Со попуст
Водоотпорен Лажни Трепки Шминка Лепило Око Lash Лепак Јасно Белата Дама DX M01121a

Водоотпорен Лажни Трепки Шминка Лепило Око Lash Лепак Јасно Белата Дама DX Карактеристики : Добро Лепило Т

DEN 34.00 39.36
Eyelash Продолжување Лепак Супер Супер Лепак Од Јужна Кореја Бесплатен Превозот 10g индивидуални eyelash лепак Лепило сила 60 Свеж Со попуст
8 Коцки/Многу Мека Свила Кореја Eyelash Продолжување Природни Црна Индивидуални рачно изработени Lash,3D за Јачина на Трепките Свеж Со попуст
C Навивам 0.15 mm Мода Сјајот Eyelash Екстензии 12 Ленти Индивидуални Eyelash Продолжување Лажни Трепки Сјајот на Среброто Свеж Со попуст
Нови C11 стил висок квалитет mink коса три магнет лажни трепки Магнетни Око Трепките Трепките на магнети Свеж
Нови C11 стил висок квалитет mink коса три магнет лажни трепки Магнетни Око Трепките Трепките на магнети

1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ Во моментов е најдобар eyelash производи, најзгодно за употреба 4) На сликите кои се при

DEN 363.84
YOKPN Прирачник Памук Конец Труп Лажни Трепки Густа Крстот Неуредна Природна Вода Mink Лажни Трепки Пушеле Шминка на Очите удари Свеж Со попуст
10 кутии/многу Микс Големина 7 до 15 mm 20 реда Висок квалитет mink синтетички eyelash индивидуални природни лажни трепки очите Свеж Со попуст
година Мода лажни трепки crisscross 3D топла продаде трепки продолжетоци рачно изработени лажни трепките невидливи полна Свеж Со попуст
10Pair Природни Око Eyelash Продолжување рачно изработени Алатки Црна Лажни Трепки Maquiagem Шминка на Очите Трепките Памук Свеж Со попуст
NAGARAKU микс 8~15mm во еден случај, Елипса Рамен Лажни Eyelash Проширување,рамни mink трепките,Елипса трепките Свеж
NAGARAKU микс 8~15mm во еден случај, Елипса Рамен Лажни Eyelash Проширување,рамни mink трепките,Елипса трепките

Можеби вака производи : Мека,свиленкаста ,сјајни & висок квалитет на трепкитеможе да бидат отстранети од

DEN 720.00
БОНИ ИЗБОР 3D Магнетни Трепките со 3 Магнет Лажни Трепки рачно изработени Око Трепките 4Pcs Око Шминка за Полнење Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Заострените Око Веѓата Сенка Меша Четка Дрво Се Справи Со Шминка Засенчување Четка Свеж
Висок Квалитет На Заострените Око Веѓата Сенка Меша Четка Дрво Се Справи Со Шминка Засенчување Четка

1 PCS Висок Квалитет на Заострените Меша Сенки Четка Lip Balm Дрво се Справи со Шминка Четка Бесплатен Превоз

DEN 95.04
Бесплатен Превозот на големо 10 Пар Јапонски рачно изработени транспарентна пластика долната половина Лажни трепки Свеж Со попуст