Aiyima PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор Караоке РЕД Засилувач Модул Двојна AC12V

Aiyima PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор Караоке РЕД Засилувач Модул Двојна AC12V

DEN 446.40

Свеж

Во магацинот

Опис на производот : Кара РЕД одбор, со користење на оригиналните PT2399 чип , кои се одговорни за ехо обработка на звук, оригиналниот PT2399 е типичен Кара 0 K ехо обработка на интегрирани кола, Во CD, VCD, DVD, TV audio 'Кара 0 K машина за широк спектар на апликации. Preamplifier со оригинални двојна amp NE5532 е одговорен за аудио сигнал засилување и ефикасна обработка. Двонасочна микрофон влез + аудио мешање технологија. Производ параметар : Модел : XH - M173 Име : караоке reverberation одбор Излез Оптоварување : 4-8ohn Работен напон : Dual AC12 V Големина на : 100 * 57 * 17 мм Тежина : 62 g Забелешка : 1.Користење на AC двојно трансформатор 12 V само. 2.Овој одбор аудио излез дел треба поврзете засилувач одбор, не може директно да се поврзете со Аудио. 3.Не се соочуваат со претседателот на микрофон. Интерфејс, Knob, Светлина Опис : 1.Lin GND Rin : Претставува лев канал / GND / десно канал на аудио влезниот сигнал 2.Простак GND Rout : Претставува лев канал / GND / десно канал на аудио излезен сигнал 3.MIC1 MIC2 : се користи за да се поврзете на микрофон, микрофонот е конектор приклучок директно 4.Музика волумен knob : се користи за да се прилагоди на музика во заднина (придружба) звук големина 5.Микрофон копче за јачина на звук knob : се користи за да го прилагодите звукот на микрофонот големина 6.Reverb Длабочина Knob : се Користи за да се прилагоди на репродукција фреквенција на микрофон 7.Reverb Време knob : се Користи за да се прилагоди на микрофонот е време на репродукција Пакет се вклучени : 1 PC PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор

Бренд Име: Aiyima
Пакет: Yes
Број На Модел На: PT2399
Канали: 2 (2.0)
Максимална Моќност По Канал: нема моќ

Додатоци на производи

Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез Свеж Со попуст
Собрани LS37 цевка фоно фаза MM & MC двоен влез

Опис на производот LS37 цевка MC, ММ фоно одбор линија од сад VTL, четири 12 A*7 компоненти PCB големина : 220 MM × 155 MM

DEN 4332.00 4560.00
TDA7498E Дигитален Засилувач Моќ Одбор 2x160W Стерео Аудио PBTL220W Единечен Канал Свеж
TDA7498E Дигитален Засилувач Моќ Одбор 2x160W Стерео Аудио PBTL220W Единечен Канал

TDA7498 E Дигитален Засилувач Моќ Одбор 2x160 W Стерео Аудио PBTL220 W Единечен КаналСпецификација : TDA7498 E Дигитал

DEN 1003.68
JINSHENGDA НОВ Висок Квалитет 20W 12V Мини Hi-Fi Засилувач Бустер Радио MP3 Стерео За Автомобил, Мотоцикл Домашен Компјутер Свеж Со попуст
1Piece Audiophiler MKP-Kondensotor 400VDC 20uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
1Piece Audiophiler MKP-Kondensotor 400VDC 20uf 3% Аудио Capacitor Засилувач HIFI Фреквенција Divider Capacitance Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 262.00 374.40
Нови Сериски Тип Волумен Potentiometer Vishay Сина Дејл Отпорници 10K 50к 100k Свеж
Нови Сериски Тип Волумен Potentiometer Vishay Сина Дејл Отпорници 10K 50к 100k

Опис На Производот Материјал : Нискибучава со висока прецизност Vishay Дејл отпорник (dualканал точност во р

DEN 2160.00
220V AV-338A 200W+200W C5198 Моќ цевка канал 5 Дигитални апарати за Домаќинство засилувач Караоке РЕД засилувач USB аудио засилувач Свеж Со попуст
1PC 6X4(Врв) ДА 6Z4(Дното) 7Pins ДА 7Pins Електрони Цевка Штекер DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Свеж Со попуст
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU Свеж
1506 L=230mm Целосна алуминиум AMP куќиште Preamp случај Засилувач шасија DAC/кутија PSU

Големина на : Преден панел големина : 155mm * 60mm * 8ммПо панел големина : 145mm * 54mm * 3ммНадворешни Димензии : 155 * 60

DEN 1794.24
2x50W TPA3116D2 Dual Channel Дигитални Стерео Засилувач Одбор DC 4.5-27V Класа D Свеж
2x50W TPA3116D2 Dual Channel Дигитални Стерео Засилувач Одбор DC 4.5-27V Класа D

Производ Вовед : 1.Име : 50 W*2 двојна песна дигитален засилувач одбор 2.Модел : XY502 3.Напојување Напон : DC 4.527 V 4

DEN 244.80
AV-MP618BT 200W+200W HiFi 2.0 канал MP3 игра Bluetooth дигитален засилувач од Дома караоке засилувач домашно кино аудио Свеж Со попуст
AV-MP618BT 200W+200W HiFi 2.0 канал MP3 игра Bluetooth дигитален засилувач од Дома караоке засилувач домашно кино аудио

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати н

DEN 2307.00 2682.24
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84 Свеж
ГД-ДЕЛОВИ Злато Позлатен Шасијата Планината 9 pin вакуум цевки приклучоци за 6DJ8 12AX7 ECC83 B339 CV492 6L13 12AU7 ECC82 EL84

Бренд Нови 9pin Шасијата Планината Керамички Злато Позлатен Цевка СокетиМатеријал : КерамичкиЗлато Позл

DEN 648.00
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
PCB Одбор Дебело Стакло Влакна Одбор Тест Одбор Изолација Одбор 20CM*30CM 200MM*300ММ 1Piece Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

DEN 385.00 413.76