Starlord Бренд Хривнија За Мажи Накит Рака Синџир Златна Боја Две Тон Хривнија Подарок 23CM трговија на Големо H1654

Starlord Бренд Хривнија За Мажи Накит Рака Синџир Златна Боја Две Тон Хривнија Подарок 23CM трговија на Големо H1654

50 %

DEN 336.00

DEN 671.04

Свеж

Во магацинот

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ви благодариме!
.
Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена. Добредојдовте на провери и нарачки. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
2016 година Мода Хривнија За Мажи Накит Рака Синџир Platinum/18 K Вистински Злато Позлатен Две Тон Хривнија Подарок 23 CM трговија на Големо H1654 Хривнија За Мажи, Две Тон Хривнија трговија на Големо
Бесплатен превозот за сите нарачки. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: H1654
Поставување Тип: Никој
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: Растенијата
Затворач Тип: Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип: бакарни легури
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Материјал: Метал
Пол: Мажи
Бренд Име: Starlord
Функција: Додатоци
Класа: Висок квалитет
Големина: Show on the photo
Други Стил: Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент: Покаже на фотографијата
Погоден за: Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод: Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping: Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо: Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме
Должина: 23cm

Додатоци на производи

Обичај Персоналните Име Ласерско Гравирање Каубој Мажите Хривнија Квалитет 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија Свеж Со попуст
J030 Бренд 2018 Жените шарм Хривнија Ретро Гроздобер Дама рачно изработени Накит Црна Готски Монистра Хривнија ѓердан слободни Свеж Со попуст
Злато Accessorise Силикони Нараквица Со Нерѓосувачки Челик Нараквици & Алки Секојдневен & Спортски Мода Накит (JewelOra BA101396) Свеж Со попуст
Сребро 925 Накит 10мм Синџир Хривнија за Мажи Мода Машки Нараквици & Алки Homme Wristband Bijoux Beleklik Подароци Свеж Со попуст
Сребро 925 Накит 10мм Синџир Хривнија за Мажи Мода Машки Нараквици & Алки Homme Wristband Bijoux Beleklik Подароци

Материјал : Сребро,Должина : 8 инченПакет : opp кесиПревозот; ние ќе брод нарачката во рок од 48 часа по потвр

DEN 136.00 143.04
LongWay Пеперутка Шарм Нараквици За Жените Божиќ Златна Боја Кристал Нараквици & Алки Еластична Синџир Накит SBR150161 Свеж Со попуст
Гроздобер Машки Пол Златна Боја од не 'Рѓосувачки Челик Линк Синџир Хривнија Фигаро Синџир Линк Нараквици Мажите Накит bileklik Свеж Со попуст
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886 Свеж Со попуст
100pcs Мешана боја на Кожа Плетенка Шарм Хривнија За Мушка hummer Затворач Канапи 18cm ,бесплатен превозот, FB-886

50 / многу500 парчиња / многу кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по гре

DEN 583.00 648.00
Collare Голема Хривнија За Жени Африкански Алки Злато/Сребрена Боја Етиопската Цвет Ткаенината Нараквици Свадба Свадба Накит Свеж Со попуст
Бебе Злато-боја Писмо Љубов Нараквици Алка Bracelete Нина Pulseira Жените Девојка Синџир Хривнија Bebe Шарм Деца Накит BR18-39 Свеж Со попуст
Минути го убива ! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BUTIFULLL ДЕЦА Кристал Shamballa Хривнија fasion Божиќ Подарок ! Свеж Со попуст
Минути го убива ! НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BUTIFULLL ДЕЦА Кристал Shamballa Хривнија fasion Божиќ Подарок !

Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!Attation : Ова е нашата shamballa монистра.Сите shamballa jewelly се напра

DEN 149.00 186.72
Anil Arjandas уроци Мажите Хривнија Микро Отвори CZ Сини Кристал Hamsa Конектор Круг Монистра Плетење Ресни Hamsa Хривнија Свеж Со попуст
LNRRABC 1PC Мода Етничка Деликатна Јаже, Верига Легура Монистра Жени Мажи Љубовникот Нараквици Трендовски Jewery Црвено Црн Свеж Со попуст
LIVVY Висок квалитет на модата неограничен нараквица, мода жените и мажите хривнија накит, рачно ткаени најлон јаже хривнија Свеж Со попуст
Нови Mens Готски Злато, Две Тон Нерѓосувачки Челик Черепот Црна Плетенка Вистинска Кожа Хривнија 12mm8.66 Свеж Со попуст
Нови Mens Готски Злато, Две Тон Нерѓосувачки Челик Черепот Црна Плетенка Вистинска Кожа Хривнија 12mm8.66

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 12mm(ширина); 22cm(8.66 инчи

DEN 499.00 623.52