СТП кожа спирала лабава лист refillable патување весник гроздобер dokibook лаптоп filofax излет агенда notepad врзивно А5 А6

СТП кожа спирала лабава лист refillable патување весник гроздобер dokibook лаптоп filofax излет агенда notepad врзивно А5 А6

0 %

DEN 1014.72

Свеж

Во магацинот


2712701344378929 Направи свој стил : US $ 4.00
/парче US $ 5.05
/парче US $ 2.83
/парче US $ 3.55
/парче US $ 5.50
/пакет US $ 4.10
/set US $ 8.50
/парче US $ 3.10
/парче US $ 1.05
/парче US $ 2.83
/парче US $ 2.00
/пакет US $ 5.99
/парче
За Сите Купувачи на Harphia Сакана :
Од сега па натаму, за сите купувачи кои го купите Лаптоп/Излет/Организатор на ГОЛЕМИНАТА А5 или A6 или О7(За подарок, PP Плоча САМО) во нашата продавница, ние ќе ви обезбедиме едно парче 2018 Календар PP плоча ИЛИ еден дел од PP мат плоча како бесплатен подарок за вас~Ние ќе брод што случајно~ Само да се надевам дека ќе можат да уживаат во тоа!
Или, можете да го купите одделно од подолу :
Маска Материјал : кожа СТП
Маска Цврстина : Тешко Copybook
Употреба : Излет, Секојдневни Потсетници, Filofax
Страна Обврзувачки Режим : лабава лист
Со Заклучување : Никој
Употреба : Подарок
Тип : Состав Книга
Внатрешните Страни : 80 листови
А5 А6 Лаптоп, Планер 3 бои
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Страница : околу 80 листови (160 страни)
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
2.Го цениме вашето разбирање на аберации се должи на разликата меѓу различните екранот.
ПЕТ бои за вашата опција, ВИНО ЦРВЕНА, ЦРНА, ЗЕЛЕНА, ЦРВЕНА, ВИОЛЕТОВА
Ве молиме имајте на ум постојат два опција за овој производ, опцијата е со 80 листови внатрешните страници (4 формати * 20)
Опција Б е ПОКРИЕ САМО, без какви било внатрешни страници!!
Да се направи вашиот лаптоп повеќе шарени, додадете подолу прекрасна страници!!! Еден сет (4pcs) содржи 4 различни шема!!
Класичен Едноставна Излет лаптоп
Хартија материјал, безбеден и здрав за човечкиот организам и животната средина материјал училиште материјали
Топ Сосема Нов
Модел Не NPNB-125
Функција : Лаптоп / Подарок.
Ве молиме проверете подолу опции за рефил внатрешна хартија 80sheets по сет(Линија, Grid, Празно, Точка 20per секоја) :
Ние верува, simpleness е суштината на животот!
Ве молиме проверете подолу опции за рефил внатрешна хартија 80sheets по сет(Линија, Grid, Празно, Точка 20per секоја) :
За сите клиенти :
Имајте на ум 1 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за некои предмети;
Забелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликуваат од реалните производ бои во зависност од вашиот монитор прилагодување;
Забелешка 3 : За бои, различни луѓе од различни земји може да го името различно, па затоа ве молиме размислете внимателно пред да плаќање на нарачката.
2712701344378929 Направи свој стил : US $ 4.00
/парче US $ 5.05
/парче US $ 2.83
/парче US $ 3.55
/парче US $ 5.50
/пакет US $ 4.10
/set US $ 8.50
/парче US $ 3.10
/парче US $ 1.05
/парче US $ 2.83
/парче US $ 2.00
/пакет US $ 5.99
/парче
2712701344378930 Напишете вашиот живот непречено : US $ 2.86
/парче US $ 4.00
/парче US $ 19.88
/парче US $ 0.93
/пакет US $ 13.40
/парче US $ 4.99
/парче US $ 1.98
/парче US $ 6.28
/парче US $ 1.05
/парче US $ 0.80
/пакет US $ 0.75
/парче US $ 1.85
/парче

Големина: A5 LARGE, A6 SMALL
Страна Обврзувачки Режим: Спирала
Употреба: подарок
Употреба: Меморандуми Дневно
Маска Материјал: Faux Кожа
Со Заклучување: No
Маска Цврстина: Тешко Copybook
Број На Модел На: NPNB-125
Стил: Гроздобер
Тип: Составот Книга
Стил: Спирала
Внатрешните Страници: 80
Големина: A6
боја: Црна

Додатоци на производи

А5 тетратки со 110sheets (220 страници) хартија лаптоп весник дневник faux кожа мека корица излет училиште notepad канцелариски Свеж Со попуст
Животно Мачка Панда Симпатична Kawaii Лепливи Белешки За Да Ја Објавите На Мемо Подлога Училиште Материјали Излет Налепници Свеж Со попуст
B5/A5/A6/О7 hardcover PP пластичен капак списание со 80 листови хартија, еластична бенд лаптоп вклучуваат хартија refills Свеж Со попуст
B5/A5/A6/О7 hardcover PP пластичен капак списание со 80 листови хартија, еластична бенд лаптоп вклучуваат хартија refills

Ова пластични весник опфаќаат околу 80 листови хартија шарени хартија е 120 листови вкупно.Корисникот мо

DEN 327.00 327.36
Бесплатен превозот нови пристигнување 6 дупки лабава-лист лаптоп рефил стандард A5 A6 A7 рефил секојдневни потсетници неделно Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Природата боја стап забелешка Пост меморандуми весник излет налепница Канцелариски Канцелариски прибор за Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029 Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029

Маска материјал : вистинска кожа (carzy коњ кожа) Покрие Боја : сива, темно кафена,жолта,црна Обврзувачки : ј

DEN 588.00 619.20
Креативни Недостасува Хартија за Белешки Налепници Scrapbooking Дневник Налепници Излет Мемо Влошки за Статистика Канцелариски Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок Свеж Со попуст
Деца Виножито Шарени Нула Уметност Комплет Магија Цртање Сликарство Хартија Лаптоп Подарок

Спецификации : Едноставно нула исклучување на црна слој со вклучени дрвени цртање стап да се открие бои

DEN 46.00 62.88
CJP Гроздобер Лаптоп Врежан Лозинка за Заклучување на Лаптоп Дневник Notebook1PCS Свеж Со попуст
CJP Гроздобер Лаптоп Врежан Лозинка за Заклучување на Лаптоп Дневник Notebook1PCS

Бренд : CJPПотекло : КинаГолемина на : 230*170*34 ММ 160 ЛистовиТежина : 0.95 KGКоличина : 1 BucБоја : 4Материјал : ХАРТИ

DEN 274.00 288.00
32 компјутери/Многу Кактус леплива белешка 30 лист хартија налепница Дневник излет Ознаки Канцелариски Канцелариски материјал Свеж Со попуст
Врзивно Индекс Dividers Б5 А5 А6 Внатрешна Страница организатор Лаптоп Индекс на Хартија за да ги Одвоите Divider Страници 5 Свеж Со попуст