Слободен испорака на високо квалитетни 15mm*10m златна фолија washi хартиена трака/златна боја различни јајца маска јапонија washi лента

Слободен испорака на високо квалитетни 15mm*10m златна фолија washi хартиена трака/златна боја различни јајца маска јапонија

DEN 90.72

Свеж

Во магацинот


златна фолија washi хартија лента
100% висок квалитет, Одличен за убавината на вашата фото албум, ooks
Декорација на вашиот сакан дневник, лаптоп и личен простор
Добиете многу DIY задоволство и добро расположение со овие шарени лента
Материјал : Хартија
Боја : 1 боја (како на сликата покажува)
Ширина за : 15mm
Вкупната должина околу 10m
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за разбирањето!

Тип: селотејп
Бренд Име: SOMIYA
Селотејп Тип: Еден Страна Лента
Број На Модел На: YWZQ-GO-29
Материјал: Хартија
Големина: 15mm*10m
боја: Golden
Техника: златна фолија

Додатоци на производи

1pcs прав круна washi Лента Шарени Канцелариски Декоративни Маскирање Лента Свеж Со попуст
1pcs прав круна washi Лента Шарени Канцелариски Декоративни Маскирање Лента

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации

DEN 50.00 66.72
Holographic фолија проѕирна Мал круг Y06 печат фолија за топол притиснете на хартија или пластика топлина печат филм Свеж
2 ПАРЧИЊА Јапонија Романтична Сезона на Цреша DIY Washi Лента Декоративни Бележник Хартија Маскирање Фото Албум за Статистика Свеж Со попуст
10Designs Цвеќиња/Девојките/Торта/T/Book/ХРАНА Шема Јапонски Washi Декоративни Лепило DIY Маскирање на Хартиена Трака Налепница Свеж Со попуст
Бујна Фабрика цвеќиња Blossomtime Црвено јагода акварел Декорација Washi Лента DIY Излет Дневник Бележник Налепница Маскирање Свеж Со попуст
15mm Широк Сон Медуза Бајка, Фантастична Декорација Washi Лента DIY Излет Scrapbooking Дневник Маскирање Лента Escolar Свеж
Washi Декоративни Леплива Лента Fita Adesiva Маскирање Ленти Kawaii Papel Не Бележник Washitape Papel Cinta Adhesiva Decorativa Свеж Со попуст
Washi Декоративни Леплива Лента Fita Adesiva Маскирање Ленти Kawaii Papel Не Бележник Washitape Papel Cinta Adhesiva Decorativa

Добредојдовте на нашиот канцелариски продавницаПоврзани производиФото шоуИме : washi декоративни леплив

DEN 46.00 54.24
2 парчиња 10M Сјајот Лента се Држи Само Лепило Налепница Етикета Декоративни Хартија DIY Розова Свеж Со попуст
2 парчиња 10M Сјајот Лента се Држи Само Лепило Налепница Етикета Декоративни Хартија DIY Розова

Рачно изработени Essentials, направи вашата работа повеќе толку подобро Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.

DEN 49.92
GREENHOW Свежи Рачно Насликани Љубов Срцето Разделба Линија Washi Хартија селотејп Канцеларија Канцелариски Маскирање Лента Свеж Со попуст
4 парчиња/set washi лента маскирање ленти kawaii флорални магарешки washitape adesivos јапонски канцелариски cinta adhesiva Свеж Со попуст
4 парчиња/set washi лента маскирање ленти kawaii флорални магарешки washitape adesivos јапонски канцелариски cinta adhesiva

Добредојдовте на нашиот канцелариски продавницаПоврзани производиСите овие фотографии направени од с

DEN 114.00 133.92
10M Отпорни на Топлина Електрична Енергија Изолациони Црна Лента PVC Пламен Retardant Лепило Винил Електрична Изолација Ролна Свеж Со попуст
DIY Хартија Јапонски Washi Маскирање Ленти Мода Девојка Фустани Декорација Лепливи Ленти Scrapbooking 25мм*10m Alideco Свеж Со попуст
DIY Хартија Јапонски Washi Маскирање Ленти Мода Девојка Фустани Декорација Лепливи Ленти Scrapbooking 25мм*10m Alideco

Внимание1.Овој производ е испратен со посебен Кина пост Ќе добиете следење на број,но тоа само може да се

DEN 121.00 134.40