LZT-4T 0.1-1 LPM 0.1-1 L/min Плоштадот Панел Гас течни Flowmeter Проток Метар rotameter LZT4T Алатки за Мерење на Проток

LZT-4T 0.1-1 LPM 0.1-1 L/min Плоштадот Панел Гас течни Flowmeter Проток Метар rotameter LZT4T Алатки за Мерење на Проток

5 %

DEN 2280.00

DEN 2399.52

Свеж

Во магацинот

Гас мерка range : 0.1-1 L/min

DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: LZT-4T
is_customized : Yes

Додатоци на производи

Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате Свеж Со попуст
Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Префрлате

Bouble Плови Топката 400mm Должина од не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор ПрефрлатеСпецификација :

DEN 750.00 882.72
120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот Свеж Со попуст
120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот

120mm Двојно Плови Топката не ' Рѓосувачки Челик Нивото на Водата Сензор Плови Switch за РезервоаротСпецифик

DEN 526.00 618.72
Интелигентни Безконтактни Надворешниот се Почитуваат Тип Цевка Ниво Сензор Течни Нивото на Водата Детектор XKC-Y26-NPN Свеж Со попуст
Кориснички Двојно Плови Топката 600mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате Свеж Со попуст
Кориснички Двојно Плови Топката 600mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате

Кориснички Двојно Плови Топката 600mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови ПрефрлатеСпецификација :

DEN 816.00 959.52
Еден Плови Топката 400mm Вертикален Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор Плови Префрлате Свеж Со попуст
Еден Плови Топката 400mm Вертикален Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор Плови Префрлате

Еден Плови Топката 400mm Вертикален Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор Плови ПрефрлатеСпец

DEN 567.00 666.72
Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm Должина Свеж Со попуст
Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm Должина

Double Float Топката Нивото на Водата Сензор Постоечкиот Прекинувач 10мм Машки Конец 320mm ДолжинаСпецификациј

DEN 926.00 1089.12
1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa Свеж Со попуст
1PC Проток на Вода Сензор Flowmeter Сала Сензор за Проток на Вода Контрола 1-30L/мин 2.0 MPa

100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 2" температура : 25~+80 °C Дозволувајќи им на притисок :

DEN 142.00 170.40
Бесплатен Превозот TDS-100H DN15-6000mm Ултразвучно испитување на Протокот Метар Течни S1 /М2 /L1 Трансдуцерот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот TDS-100H DN15-6000mm Ултразвучно испитување на Протокот Метар Течни S1 /М2 /L1 Трансдуцерот

TDS100 H Ултразвучно испитување на Протокот метри ( 156000mm ) S1 / М2 / L1Спецификација : Ултразвучно испитување на

DEN 23717.00 26352.00
USN-HS06PA-4 6mm Црево Barb Крајот проток на Вода Сензор 0.3-4.5 L/min 1% Грешка Идеален за Пиење Machin Топла Вода во Бојлер Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за Резервоарот

Нерѓосувачки Челик Топче 450mm Течни Нивото на Водата Сензор Плови Switch за РезервоаротСпецификација : Име

DEN 567.00 666.72
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате Свеж Со попуст
Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови Префрлате

Топче 500mm Течни Нивото на Водата Сензор Лебди Плови ПрефрлатеСпецификација : Име на производ : Нивото на

DEN 579.00 681.12
C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин Свеж Со попуст
C18 Нова Жешка 1pc Вода Кафе Проток Сензор Switch Метар Flowmeter Контра 0.3-6L/мин

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Надворешни теми : 1 / 4" температура : 25~+ 80 целзиусови степени Дозво

DEN 125.00 151.20
висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин Свеж
висока прецизност DN6 G1/4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeter 0.3-10L/мин

висока прецизност DN6 G1 / 4 ЈП вода метар проток сензор контра индикатор фармацевт flowmeterСпецификација за п

DEN 243.84