1/2 инчен Тешки Жица Индустрија Воздух Спојувач Пиштол N851 (не се вклучуваат во царинската такса)

1/2 инчен Тешки Жица Индустрија Воздух Спојувач Пиштол N851 (не се вклучуваат во царинската такса)

DEN 3840.00

Свеж

Во магацинот

Спецификации
Воздухот Спојувач 851
Вози 16 GA, 7/16" Круна, 2" должина на Воздухот staples..
16 GA, 7/16" Круна на Воздухот Спојувач 851
Карактеристики : 1.Силен и мала умре фрлија пиштол тело.
2.Голем капацитет со врвот вчитување систем.
3.Лесно-отворање на млазницата капак.
4.Пенетрација прилагодливи слободно.
5.Прилагодливи издувниот воздух насока.
6.Погоден за примена во градежништвото.мебел производство на кабинетот итн.
7.Двете алуминиум и магнезиум тело се достапни.
8.Единствен секвенцијален, Полн секвенцијален и двојна акција се exchangeable. Спецификација : Рамка : 330x105x350mm
Тежина : 2.35 килограми
Работата притисок : 0.5-0.8 Mpa(75-120 Psi)
Списанието капацитет : 160 Компјутери
Сад вчитување капацитет : 20 : 2300pcs 40 : 4800pcs ATRO 100
Победи на играта. 16 (155)
FASCO G
KIHLBERG 783
ЈУМЕР М2
PREBENA L
SENCO N

Тип: Воздухот Спојувач
Бренд Име: airclaw
DIY Материјали: Дрво
Капацитет: 160
is_customized: Yes
Број На Модел На: N851
Извор На Енергија: пневматски

Додатоци на производи

Преносни боени тест машина тест пиштол Електростатско боени Експеримент Систем наслика спреј пиштол 100 kv Свеж
ACEHE Трајни 2 Ножеви Алуминиум Црна Топлина Електричен Шпорет Фан Гориво и Заштеда на Еко-пријателски Дрво Режач Шпоретот Фан Свеж Со попуст
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија Мултифункционален електрични шрафцигер алат Свеж Со попуст
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија Мултифункционален електрични шрафцигер алат

спецификација : Номинална напон : 12 / 16.8 / 21 / 25vМаксимален вртежен момент:30 / 35 / 60 / 65 NMВежба чак опсег : 0.810м

DEN 2703.00 3296.64
Мултифункционален 100V-240V Мини Електрична Мелница за Гравирање Пенкало DIY Engraver Се Постави Алатка За Накит Метал и Стакло Свеж Со попуст
20pcs/set 7mmx190mm Транспарентен Топло-топи Пиштол Лепак Држи Пиштол Лепило DIY Алатки за Топло-топи Лепак Пиштол Поправка Свеж Со попуст
НОВИ 2000 Вати напон 220V ЕУ Plug Топлина Пиштоли Индустриски Електрична Топол Воздух Пиштол Thermoregulator се Намали за Завиткување Свеж Со попуст
5Pcs Висок Квалитет Stainles Челик 60 Мрежа Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер Свеж Со попуст
5Pcs Висок Квалитет Stainles Челик 60 Мрежа Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер

HW0000102Спецификација : Бренд новиMarterial : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 10см / 4"(L)Примена : ФилтрацијаОпсегот

DEN 133.00 221.76
Резервни 415/417/419/513/517/521 Спреј piant пиштол Совети Airless Млазницата СОВЕТИ видови на Серија делови Спреј пиштол Совети Свеж Со попуст
HILDA 18V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка Свеж Со попуст
HILDA 18V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка

HILDA 18 V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка п

DEN 713.00 891.84
12V Воздух Вшмукување Brushless DC Центрифугални Моторни внатрешни вози Компресор за Колонист 1200LPM 150W 7kPa 49m3/h Висок Свеж