GZ Чиста 925 Сребрен Прстен Гроздобер Едноставна S925 Фунта Солидна Тајландски Сребрени Прстени за Жените Накит Прилагодлива Големина

GZ Чиста 925 Сребрен Прстен Гроздобер Едноставна S925 Фунта Солидна Тајландски Сребрени Прстени за Жените Накит Прилагодлива

40 %

DEN 240.00

DEN 399.36

Свеж

Во магацинот


Делови на другите :
Производи Покаже :
она што е во пратката : 1 парче на прстен.

Прстен Големина: Променливи во големина
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: 100% 925 Фунта Сребрен Прстен
Поставување Тип: Тензија Планината
Стил: Гроздобер
Пол: Жените
Повод: Годишнина
Прстени Тип: Свадба Поставува
Метали Тип: Сребро.
Материјал: Метал
Обликотшема: Крстот
Бренд Име: FNJ
Компатибилност: Никој
Функција: Никој
Површината Ширина: Проверете
Тежина: about 2.1g
Големина: Внатрешен дијаметар околу 17mm
совет: жените прстен
забелешка: ве молиме оставете малку грешки
ѕвони 1: прстен жени
прстен 2: прстен мажите сребро 925 чиста
прстен 3: 925 сребрен прстен жени
прстен 4: прстени за жени
прстен 5: Прстени
прстен 6: жените прстени 2017

Додатоци на производи

yiustar Нови Доаѓањето на Модата на Животните Мачка шепа печати прстени за жените bague femme ангажман прстен JZ183 Свеж Со попуст
yiustar Нови Доаѓањето на Модата на Животните Мачка шепа печати прстени за жените bague femme ангажман прстен JZ183

Материјал : Цинк ЛегураБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато(Другите бои може да се сопствени направени)

DEN 40.00 61.92
Vnox Ротирачки Фабрика Прстен за Жените Виножито Кристал Камен Нерѓосувачки Челик САД Големина Свеж Со попуст
Vnox Ротирачки Фабрика Прстен за Жените Виножито Кристал Камен Нерѓосувачки Челик САД Големина

ПРОИЗВОД НАСТАВАЗошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и

DEN 208.00 320.64
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени со Црна Линија Murano Стакло Прстени Свеж
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени со Црна Линија Murano Стакло Прстени

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!Побрзај! Продавница сега!❤❤ Љубезно ве

DEN 273.12
Гроздобер Црна 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен Mens 11mm ширина Еден Ред Керамички Кристал Накит Свадба Бенд машки Прст прстен Свеж Со попуст
Моден Бренд Нерѓосувачки Челик Прстен За Жените Австриската Кристално Сино Зелена Црвена Камен Прстен, Злато Боја Женски Прстен Свеж Со попуст
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
Мазна Двојно Слоеви Отворање Прилагодливи Прстени Мода Сребро Златниот Прстен за Жените 3 компјутери/set Свеж Со попуст
Мазна Двојно Слоеви Отворање Прилагодливи Прстени Мода Сребро Златниот Прстен за Жените 3 компјутери/set

Големина е околу 1.38*1.9 cmКлиенти Помош Центар : http : / / www.aliexpress.com / help / home.htmlПолитика За Испорака Цел Цена(

DEN 63.00 66.72
Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит Свеж Со попуст
Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Сребро Бела Црна боја BIKER Писмо Прстен Накит

Добредојдовте на нашата продавница ! Вашето задоволство, нашите извршување!Ако имате посебни барања, ве

DEN 119.52
Neoglory Австриската Кристал чешка Кристал Светло Жолто Злато Боја Ангажман Прстени за Жените Мода Накит 2018 Нов Подарок Свеж Со попуст