модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален кафез

модерната led birdcage таванот светла железо минималистички ретро таванот светилка Скандинавските лофт пирамида светилка метален

35 %

DEN 572.00

DEN 879.84

Свеж

Во магацинот


Опис на производот :
1. Име : birdcage железо таванот светла
2. Големина : како фотографија шоу
3. Телото боја : црна (друга боја може да се прилагоди. Ако треба,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме!)
4. Светлосен извор : 1*E27 - не се вклучени светилки

Тип На Објект: таванот светла
Заврши: Железо
Бренд Име: BLUEKING
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Број на извори на светлина: 1
Е Светилки Вклучени: No
Примена: Трпезарија
сертификација: CCC,RoHS,CE
Инсталирајте Стил: Површината монтирани
Извор На Светлина: Блескаво Светилки
База Тип: E27
Материјал: Метал
Тело Материјал: Железо
Употреба: Индустриски
Стил: Современа
Напон: 90-260V
Гаранција: 3 Години
Техника: Насликани
Извор На Енергија: AC
Е dimmable: Yes
Осветлување Област: 3-метри 5square

Додатоци на производи

led вградна светилка 3W 5W 7W Вдлабнати LED Спот Светлината led светилка КОЧАН led светилки сијалица дома декоративни квалитет Свеж Со попуст
Сребро Ултра згодна Dimmable КОЧАН LED вградна светилка AC110V 220V 6W/9W/12W/18W Вдлабнати LED Место Светло Декорација Таванот Свеж Со попуст
Dimmable 3W 9W 12W 18W 25W LED Панел Светлина Топло Бела/ладно Бела плоштадот Суспендирани LED Таванот Место Осветлување Сијалица Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Кол 22cm бакар E27 база на црна светлина 110V или 220V Lumiled сијалица кафе бар осветлување гроздобер светилки Свеж Со попуст
18 Рака Луксузен двоен слој кристал лустерот светилка Големи лустерот врвот K9 шампањ Хотел кристал Сала Светлина Свеж Со попуст
кристал лустерот Светлина Луксузни Модерни кристал Светилка лустерот Осветлување champage Кристал Врвот K9 лустерот кристал Свеж Со попуст
1PC Модерната LED Долга Цевка Pendant Светла Едноставна Нордиските Ресторан/Dinning Соба/Бар Цилиндрични Pendant Светилки 5W/7W/10W Свеж Со попуст
Модерната 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување За Бар Оркестарот Светла Luminaire Sconce Позадина Светилки Божиќ Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 6W/12W/18W Круг/Плоштад Led Панел Светлина Површината Монтирани вградна светилка осветлување Led таванот Свеж Со попуст
Модерната Pendant светилки 5 Светла купола кошница кристал Pendant Светла во хром финиш,D30cm x H48cm Свеж Со попуст
Модерната Pendant светилки 5 Светла купола кошница кристал Pendant Светла во хром финиш,D30cm x H48cm

Тоа е многу лесно да се соберат на лустерот ако следете ги инструкциите.Компанијата се фокусира на квал

DEN 9504.00 19008.00
Северна Европа Модерна Бакар Sliver златна Сенка Огледало виси Светлина E27 LED Сијалица Pendant Светилка Божиќ Стакло Топката Свеж Со попуст
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
Модерната led лустери со далечински управувач за дневна соба, спална соба, Кујна Светла luminaria led затворен дома lustres Свеж Со попуст
5 Грб модерната класична кристал лустерот lustres de cristal лустерот тавански светилки светла фабрика за директна продажба Свеж Со попуст
5W E27 ПИР Сензор за Движење LED вградна светилка Ѕид Пат Таванот Светилка Чекор Светлина 5730 SMD 10 Осветлување AC85-265V Свеж Со попуст
LED Таванот Светла Промена на Боја Температура Таванот Светилка 30W Smart Далечински Управувач Dimmable Спалната соба Дневна Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка Свеж Со попуст
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9W 12W 15W 21W 27W 36W 85-265V, предводена Вдлабнати вградна светилка

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока моќност Led таванот светилка 9 W 12 W 15 W 21 W 27 W 36 W 85265 V, предводена Вдлабнати вградн

DEN 2184.00 2373.60