Божиќ Тема фотографија потекло Винил крпа Фотографија Backdrops компјутер печатење backdrops за фото студио ST-690

Божиќ Тема фотографија потекло Винил крпа Фотографија Backdrops компјутер печатење backdrops за фото студио ST-690

DEN 720.00

Свеж

Во магацинот


Профил на производот :
Материјал : винил и Оксфорд ткаенина
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Тенок, лесен и пренослив,unwashble, Светлина absorbant , Не-рефлективен не џеб,лесна, компјутерот печатен за реализам
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн.
Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети, ако сте загрижени за Винил крпа ќе браздата, погледнете во Оксфорд, тоа мора да биде за вас
Вид потсетник :
Укината превозот за слободни.но, тоа може да биде валани брод со хартија цевка,
така, без брчки,ако можете да платите дополнителни превозот цена. тоа е лесен и пренослив, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Меѓународни клиенти, ве молиме имајте на ум дека вашата цел вкупниот не вклучува било царинските надоместоци или давачки. Овие надоместоци се одговорност на купувачот, а не се вклучени во фактурата или превозот вкупно.
Како да се изменуваат
Custom background значи дека custom sizes, имаме поголеми димензии, како што се 2x3 метри, 3x5 метри, 3x6 метри, 4x5 метри, 5х5 метри, 6x6 метри, па дури и поголеми димензии што може да се стори. Колку што сакате, не можеме да не!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ние и ветуваме да понуди најмногу прифатлива и конкурентни цени, trendiest, највисок квалитет backdrops со НАЈБРЗИОТ пресврт пати на пазарот!
A B O U T O U R B A C K D R O P S
Нашите backdrops се испечатени на мат, силни, отпорни, отпорни на абење винил со користење на не-загадување на мастила и држава на уметноста технологија. Тие се преносни доволно да се преземат на локација. Кога ќе завршите со вашиот photoshoot, едноставно се тркалаат позадина за едноставни и лесно складирање!
Не заборавајте дека овие backdrops не може да се перат. но, имаме уште една водоотпорен платно backdrops.ве молиме контактирајте со нас, ако треба.Ве молиме запомнете дека секој монитор е калибриран поинаку. Бои може да биде малку поинаква во лице.
Ако вашата позадина се случува да браздата или навремено, лежат или висат стан на 24-48 часа.исто така, Топлина тоа со железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Повратни информации
Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да reso l пет никакви проблеми.
Ви благодарам многу!

Големина (мм): 150x220cm винил, 100x150cm винил, 150x250cm винил, 180x250cm винил, 180x300cm винил, 240x360cm винил, 300x300cm винил, 300x500cm винил
Бренд Име: comophoto
Број На Модел На: ST-690
Стил: Деца
Тип: Спреј Насликани
Пакет: Yes
Материјал: винил и Оксфорд ткаенина
Тема: Божиќ позадина,Деца позадина
се применуваат: Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Карактер: Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
клучен збор: свадба позадина
Големина: Can Custom size
Пакет: Yes
Предност: лесна
Оксфорд ткаенина: Без навремено Перат

Додатоци на производи

Laeacco Гранџ Тебе Солидна Темно Зелена Боја Фото Потекло Прилагодено Дигитална Фотографија Backdrops За Фото Студио Свеж Со попуст
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Backdrops Фотографија Позадина Naturism Деца Фотографии Месечината Езеро MHSX-3788 Свеж Со попуст
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Backdrops Фотографија Позадина Naturism Деца Фотографии Месечината Езеро MHSX-3788

Ние ќе се стави на слободен подарок за секој пакет да ве изненадиУСЛУГА100% Задоволително, Ако сте задово

DEN 230.00 287.52
Бесплатен превозот студио крпа фотографија позадина bokeh компјутер Печатење позадина за фото студио XT-2849 Свеж Со попуст
Бесплатен превозот студио крпа фотографија позадина bokeh компјутер Печатење позадина за фото студио XT-2849

П : Како да го прилагодите на позадината?A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според

DEN 499.00 768.00
Време Застаруваат Intervalometer Тајмер Далечинско управување на Блендата со Кабел за Sony A7R A7S NEX-3N A5000 A5100 A6000 Свеж Со попуст
Време Застаруваат Intervalometer Тајмер Далечинско управување на Блендата со Кабел за Sony A7R A7S NEX-3N A5000 A5100 A6000

Карактеристики : Автоматски тајмер, тоа може да го прилагодите доцнењето, експозиција, интервал на врем

DEN 777.00 863.52
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512 Свеж Со попуст
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512

Производство на сликата : Функција : Големина : 3 X3 M (10x10ft)(Доколку имате одредени големината потреби, било

DEN 1598.00 2160.00
РС-60E3 Тајмер Далечинско управување Shutter Ослободување Кабелот За Canon 300D 350D 450D 550D 500D 600D 60D 1000A 1100D Свеж Со попуст
РС-60E3 Тајмер Далечинско управување Shutter Ослободување Кабелот За Canon 300D 350D 450D 550D 500D 600D 60D 1000A 1100D

Опис на производотРС60 E3 тајмер со 85 cm кабел и автотајмерот , интервал тајмер , долго изложување на тајмер

DEN 569.00 618.72
Allenjoy позадина фотографија топол воздух балон сино небо backdrops photocall фотографски фото студио бебе новородените деца Свеж Со попуст
Laeacco Цвет Цвет Новородено Бебе Фотографски Портрет Потекло Прилагодено Фотографија Backdrops Реквизити За Фото Студио Свеж Со попуст
Laeacco Самрак Зајдисонце Морето На Плажа Палми Сценско Фотографија Потекло Винил Сопствен Фотографски Backdrops За Фото Студио Свеж Со попуст
ASHANKS Преносни Светлина се Залагаме за Камерата Фотографија 2.1 m/6.8 FT Tripod Стојат Заградата Носителот Softbox Фото Светло Свеж Со попуст
Laeacco Розови Дијаманти Мека Оркестарот Дрвени Подни Новороденото Бебе На Фотографијата Потекло Винил Обичај Камера Backdrops Свеж Со попуст
Allenjoy Розови цвеќиња цвет цвеќиња пат градина фотографија украси за дома позадина облека фотографија винил фондови Свеж Со попуст
Allenjoy свежи бело цвеќе на старата сина, дрвена табла пролет фото позадина фонд фото студио позадина фотографски позадина Свеж Со попуст
Темата Деца Позадина Стил Студио за Фотографија Бебе Винил Backdrops Прилагодено Фото Студио ZH-212 Свеж Со попуст
Темата Деца Позадина Стил Студио за Фотографија Бебе Винил Backdrops Прилагодено Фото Студио ZH-212

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

DEN 728.00 1055.52
Allenjoy фотографија позадина Месечината ѕвезда облак дрво скала сино небо бебе туш деца позадина фото студио photocall Свеж Со попуст