TCM1200 Цврсти бели Бои Mylar Лист Случаен Намали Големината Снегулки за декорација на ноктите и други уметност DIY decora

TCM1200 Цврсти бели Бои Mylar Лист Случаен Намали Големината Снегулки за декорација на ноктите и други уметност DIY decora

DEN 408.00

Свеж

Во магацинот


Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.
Постојат повеќе од 200 различни бои и различни големини за да одговараат на вашите потреби во нашата фабрика. За повеќе облик, големина и пакет, или ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт s via message или во нашата служба за корисници е-mail или контакт со trademanager : CN1501724421 , ние ќе се обидеме потрудиме да се направи нешто за вас!
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. 50g /200g/500g Сигурен Полиестер Торба ,50g/200g/500g во една торба
Тука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот треба
(Забелешка : почитувани ,за оваа точка е пакување за полиестер торба НЕ кутијата како што покажува на слика ,ве молиме љубезно се
истакна!)
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо со цел ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
Може да се користи на производи во било кој ефект како ќе слика како на следниве слики за вашиот референца :
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 КИЛОГРАМИ (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Ласерски сјајот во прав ,Редовни боја, сјај во прав ,Holoshade сјајот во прав, виножито сјајот во прав, алуминиум сјајот во прав, и tetragon, хексагонални, правоаголник, pentagrams на различни форми на paillette и spangle,да им понудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на висока температура отпорни ,киселина и алкално отпор ,растворувач отпор ,и се инјектира сјајот производи. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад. Ние ќе се потрудиме за вас,ви благодарам многу за вашата поддршка !
. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите,ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот повратните информации за други клиенти референца. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други.
TCM1200 Цврсти бели Бои Mylar Лист Случаен Намали Големината Снегулки за нокти и декорација
други уметност DIY decora
-Сјајот Облик : Случајни Намали Големината Gllitter
-Сјајот бои : Како слики.

боја: 50g, 200g, 500g
Тип На Објект: Кристал & Декорација
Количина: 50g/200g/500g
Материјал: Пластични
Големина: Random Size
Тежина: 50g
Број На Модел На: TCM1200
is_customized: Yes
Материјал: домашно милениче

Додатоци на производи

1BOX Магија Сребро Огледало Помине Сјајот Powde Трепет Помине Уметност Хром Пигмент Прашина Nailart Нокти УВ Гел лак Декорација Свеж Со попуст
година Нови Нокти метал deconations, Боја бисер накит кутија 3мм 2mm пршлен,6mm тркала помине накит. Свеж Со попуст
година Нови Нокти метал deconations, Боја бисер накит кутија 3мм 2mm пршлен,6mm тркала помине накит.

Опис2016 година Нови Нокти метал deconations, Боја бисер накит кутија 3мм 2mm пршлен,6mm тркала помине накит.Каракт

DEN 78.00 95.52
1Pc НОВИ Нокти Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Слика 1-30 Печат Помине Уметност Нокти Образец Помине Печат Алатка 30Styles Свеж Со попуст
Повеќето Модни 20pcs висока блескав Прстен на Ангели/Ангел Круг сјајот помине уметност стакло rhinestones шарени помине уметност Свеж Со попуст
6 Стилови Шарени Акрилик Помине Уметност Налепници Совети Сјајот Кристал Помине Украси За Нова Мода Свеж Со попуст
6 Стилови Шарени Акрилик Помине Уметност Налепници Совети Сјајот Кристал Помине Украси За Нова Мода

Спецификации : Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!Лесен за користење и

DEN 29.00 44.64
28 Мрежи Се Празни Помине Уметност Украси За Складирање Кутија Случај Помине Гем Сјајот Монистра Помине Совети За Чување Свеж Со попуст
година Топла продажба!Нови Нокти deconations,КРИСТАЛ AB мешавина боја 2mm,3мм ,6mm тркала помине накит. Свеж Со попуст
година Топла продажба!Нови Нокти deconations,КРИСТАЛ AB мешавина боја 2mm,3мм ,6mm тркала помине накит.

Опис2016 година Топла продажба!Нови Нокти deconations,КРИСТАЛ AB мешавина боја 2mm,3мм ,6mm тркала помине накит.Кара

DEN 78.00 95.52
1 Парче Јапонија Стил Срцето Пердув Пеперутка Вода Трансфер Decal Цртан филм Помине Уметност Налепница DIY Помине Декорација Свеж Со попуст
HUer5 AB Бела Holographic Сјајот Барови / Помине Уметност Занает (LB101) Лента кратки црти форма боја 0.2*3ММ сјај за нокти Свеж
0009 - цвет моќ Печат Помине Уметност Челични Плочи Печат Нокти Образец Помине Tools -Цвет 09 Свеж
0009 - цвет моќ Печат Помине Уметност Челични Плочи Печат Нокти Образец Помине Tools -Цвет 09

Направи scraper се потпре над 45 степени и scrape прекумерна полски исклучува брзо и силно од внатре кон надвор.

DEN 46.08
1 Лист Топла Помине BLE2299 Господин Цртан филм Куче Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Decal Налепница За Помине Уметност Свеж Со попуст
1 Кутија Шарени Смола Желе 3D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност Додатоци Свеж Со попуст
1 Кутија Шарени Смола Желе 3D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност Додатоци

1 Кутија Шарени Смола Желе 3 D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност ДодатоциСпецифика

DEN 51.00 63.84
10g/кутија Тебе Микро Мини Монистра Модерен Кавијар Rhinestones Ноктите За Жените Нокти 3D Помине Уметност Декорација Кавијар Свеж Со попуст
Најновите Помине Уметност Фолија Налепница За 800-1100pcs Помине Уметност Метал Decals Снегулка Серија Метален Налепница Декорација Свеж Со попуст
ZKO 1 Шише Нови Пристигнување 3d Sequin Ласерски Камелеон Мешани Бои Помине Сјајот Paillettes Блескави Сирена DIY Нокти Налепница Свеж Со попуст
TCH604 0.2 ММ Големина 008 Колега Светло Црвени Бои парична казна сјајот прашина за помине Уметност или други DIY декорација Свеж Со попуст
Rocooart DS306 Дизајн Вода Трансфер на Ноктите Уметност Налепница Harajuku Елемент Линија Бројки Помине Обвива Налепница Совети Свеж Со попуст
година Нови Нокти deconations,Нокти компјутер декоративни пеперутка љубов злато метал печ 120pcs turntabl ,6mm тркала помине Свеж Со попуст
1G/КУТИЈА Магично Огледало Црни Нокти Сјајот во Прав Сјајна Хром Пигмент Прашина DIY Помине Уметност Декорации Свеж Со попуст